FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ratiņi - labots

Labvakar! :)

Tatad esmu ratu meklejumos.. 

Bet neko isti nevaru atrast.. Tapec jautajums- kur jus pirkat savus ratinus?

Un kadus iesakat?

Damas, nopirksu kulbu ratinus, neitralos vai puisu toņos.. 

Piedavajumus personigi, vai tepat.. 

35 Atbildes

Pirkam 2 in 1, kreslu atseviski. Kam meklejat?

Puisītim.. :)

daru sliktas lietas, PACEĻU :)

Es rīkojos tā – aizbraucu uz lielajiem veikaliem, piem., „Elkor”, apskatīju, izcilāju, pabraucināju, izmērīju (man jārēķinās ar lifta durvju platumu), bet pēc tam izvēlēto modeli nopirku internetveikalā, kur tas bija vismaz par 25% lētāks, nekā veikalā. Pirku atsevišķi guļamratus, sēžamratus un autokrēsliņu, jo tad ir lielāka iespēja variēt un piemeklēt ko atbilstošu savām vajadzībām. Un sanāk lētāk. Bērni aug neiedomājami strauji, labāk naudu ieguldīt nevis apģērbos un ratiņos, bet kaut vai dzīvokļa remontā.

> Princeses mamma

kura internetveikala pirkat? ;)

Vienus - "mammy.lv", otrus - "220.lv", trešos - pat neatceros.:D Man 2 bērni, notikumu daudz, šitie sīkumi izgaist no atmiņas.

Es arī nopirku internetveikalā,jo lētāk bija.Pirku Milly way 3 in 1.Ļoti apmierināta biju!

3in1 autokresliņš ir labs? Nav loti parasts? Jaundzimusajam der?

Labots 08.09.2016 16:48

Roan Marita (2in1) - izcili. Pirkām lietotus (jau 2 bērni bija lietojuši), iet jau teju pusotru gadu perfekti. Ik pa 2-5 mēnešiem jāieeļļo, bet tas ir tipiski Roan ratiem, arī jauniem, jādara. :)
Pirkām šo modeli, jo vīrs ir 1m97cm garš - gribējām garu kulbu bērnam, kā arī, lai mums, gariem esot, nesistos kāja pret apakšējo spraisli, sperot normāla izmēra soļus. Kā arī man patīk superietilpīgais un stabilais iepirkumu grozs apakšā :)

Arī otrajam bērniņam lietosim to pašu modeli.

varbūt padalīsities ar labakajiem internetveikaliem?

vai ari kada ir pirkusi arzemju veikalos? Ka ar vaciju?

1 - 10 no 35