Ratiņi - labots

Labvakar! :)

Tatad esmu ratu meklejumos.. 

Bet neko isti nevaru atrast.. Tapec jautajums- kur jus pirkat savus ratinus?

Un kadus iesakat?

Damas, nopirksu kulbu ratinus, neitralos vai puisu toņos.. 

Piedavajumus personigi, vai tepat.. 

35 Atbildes

Esmu piecu bernu mamma, un mans secinajums, ka labakie rati ir ar trim riteniem. Loti patik Mothercare xtreme  rati, viegli vadami 

> Inese Karpova ex.Urbane

Esmu piecu bernu mamma, un mans secinajums, ka labakie rati ir ar trim riteniem. Loti patik Mothercare xtreme  rati, viegli vadami 

tiesam rati ar 3 riteniem ir vis labakie. mums patik x-lander un qunny

Ka ar ratu pieredzi pie jūras?

Dzīvojam pie jūras...

Iesaku,jo lielaki ratiem riteni un plataki,jo vieglak,pa smiltim un sniegu,dubultie riteni vienmer pa smiltim grib bremzet . mani favoriti ir Mothercare trenton de lux,gulama dala,pacelas ka sezama,ieksa nak parnesajama soma bebim,uz tiem pasiem ratiem uzliekas autobenkis,bez papildus adapteriem.jumtinu parlikt uz otru pusi var,kamer mazais ir zidainis,rokturis neliekas uz otru pusi,erts galdins ka berninam,ta maminai,ar mazu miskastiti,un kastiti nieciniem,atslegam,uebuvetu termometru un pulksteni pastaigam.liels iepirkumu grozs,kura sanu var nolaist un pacelt,(sis pats 3ratu modelis ko Inese piemineja,man personigi nepatika,jo uzbraucot vai nobraucot no latvijas bordinam pilsetas,rati medz gazties uz sanu)bet katram jau savs,un vislabak ir nevis veikala pastumdit bet reali dabut kadam pazinam pastumt ratus ar bernu reala pasaule,lai saprastu vai tas der vai ne,tiesi tadel daudzas gimenes pirmos iegadatos ratus medz atri mainit,jo ir nepiemeroti augumam,rajonam kur dzivo,utt.

Labots 08.09.2016 19:17

Tiek attēlots vienums 12.JPG.mekleju tadus ka attela.. iekritusi acis.. Bet negribu komplektus.. nekur nevaru atrast.jo nepatik piedavata sezama dala.. :( Varbut kada zin kur atrast?

Labots 08.09.2016 19:17

:)

Labots 09.09.2016 14:52

Varbūt kada mamiņa pardod tadus ratinus?

Bez sezamas dalas?

Tiek attēlots vienums 12.JPG.

Nerada bildi.

https://i.ss.lv/gallery/1/191/47581/for-children-carriages-9516023.800.jpg

šadi radas attels?

Krasa protams, var but cita..

ielikšu bildi )

11 - 20 no 35