FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ratiņi - labots

Labvakar! :)

Tatad esmu ratu meklejumos.. 

Bet neko isti nevaru atrast.. Tapec jautajums- kur jus pirkat savus ratinus?

Un kadus iesakat?

Damas, nopirksu kulbu ratinus, neitralos vai puisu toņos.. 

Piedavajumus personigi, vai tepat.. 

35 Atbildes

paldies! Es arī itka liku, man rada pasai, bet nu ok..  :D

Es ieteiktu Emmaljunga City cross Zviedru firmas rati. Pumpējamie riteņi,ir moskīta tīkls jumtā iestrādāts. Kolosāla lietus plēve,nosedz ratus  un ataisās kā kāju pārsegs un nav kā siltumnīca,kad bērnam nekur gaiss neiekļūst un vē ja gaidāms ir puisītis ir svarīgs kulbiņas lielums. Šiem ratiem kulba ir 85cm, jo ir tā ka bērnu saģērbj siltos kombjos un ratos viņam jāguļ ar saliegtām kājām, jo kulbas garums ir 75 cm

VARU KADAM PIEAVAT JAUNUS PELEKUS AR BALTAM PUMPAM, GAN GULAMOS GAN SEZAMOS, SADAVINAJA 2 RATUS, SIE MAKSAJA 370 BET ATDOSU PA 200 , KUR LAI LIEKU

KAM VAJAG? KUNDZINAM VAI PRINCESEI?

SKAISTIE DALGA RATI, LIELI SKAISTI, IESPAIDIGI, NEBUSIET NEPAMANITA, IDEALA STAVOKLI PA PUSCENU

Ja ir piedavajumi, atsutiet personigi vai ielieciet bildi.. :)

Mekleju puisitim..

Tiešam neka? ;)

Pirmajam bērnam pirku tikai guļamos ratus (Peg Perego-nepatija,jo pilsētā MAN labāk patīk tomēr ar priekšējiem grozāmiem riteņiem+teju nekāds iepirkuma grozs,arī soma nebija)lietotus,palietoju 6mēnešus un tad pirku jaunus sporta ratus, kurus lietojām 2,5 gadus. Otrajam bērnam pirku 3in1 Tako Warrior lietotus un nožēloju,pārdevu pēc 6mēn lietošanas,līdz bērns sēdēt sāka-masīva sporta ratu daļa,smagi,neērts iepirkumu grozs...atkal nopirku tādus pašus sporta ratus kā pirmajam bērnam Britton Allroad(atbilst manām vajadzībām-labs iepirkumu grozs,lieli riteņi,viegli,priekšējie grozas,plauktiņš pudelītēm).Jāsaka,ka priecājos, ka nepirku pirmos ratus jaunus pirmam bērnam un otram izgāžot naudu, jo praktiskumu vai nepraktiskumu sapratu tikai lietojot.:)

> Sanita Sanita

Paldies par viedokli!

Es arī esmu sakusi domat, ka janem tikai kulbu rati pagaidam.. Pec tam pec vajadzibas piemeklesu..

Bet visur kur skatos, piedava komplektus... :/

:)

21 - 30 no 35