FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pircēja grib atgriezt preci jo kļūdijusies ar izmeru izvēloties?

jo darīt ?

meitene nopirka mētelīti izmer uk 16

sanjemusi meteliti saprot ka vinjai tas izmers neder ,grib lai sutīt meteliti atpakalj ,ko darit?

6 Atbildes

neko nedarīt, veikalā nopērkot ne tik gardu maizi, tak arī nenes atpakaļ...kas nopirkts nopirkts..var tak pārdot tālāk, atdāvināt utt...ja darījums ir bijis pa godīgo, tad ko te vēl domāt...

Ja sludinaajumaa viss bija noraadīts korekti (izmērs, preces staavoklis utt.), tad pircējai pašai jaapieņem sava kļūda un, piemēram, jaatirgo mētelis taalaak.

Ja tomēr vēlaties "panaakt" pircējai pretī (jeb sludinaajumaa izmērs netika noraadīts precīzs), tad pircēja apmaksaa pakomaata izdevumus, sūta preci atpakaļ, bet Jūs atmaksaajat preces vērtību.

Domaaju, ka taa rīkotos Jūsu vietaa, bet viss, protams, vēl ir atkarīgs no 101 nianses :)

Lai izdodas atrast kompromisu!

Ja Jums  bija pareizi noradits izmers, tad tas ir pircejas vaina ka neskatas izmeru. 

nu es pati ari taa rikojos ,ja neder bet pati esmu izvelejusies pirkt tad tirgoju talak ,ne viena vien lieta man te taa iegadata

negribetos jau striideties bet ,viss bija noradits ,izmers tiei tad kad uz plašķisa ,man jau ar liekas muļķigi tagadnjemt atpakalj ,ja vel nebutu jasuuta ar pakomatiem tad vel bet taa ka ari suutisana ,vinjai pasai bus neizdevigi 2 x maksat sutisanu

> kripatina

nu es pati ari taa rikojos ,ja neder bet pati esmu izvelejusies pirkt tad tirgoju talak ,ne viena vien lieta man te taa iegadata

negribetos jau striideties bet ,viss bija noradits ,izmers tiei tad kad uz plašķisa ,man jau ar liekas muļķigi tagadnjemt atpakalj ,ja vel nebutu jasuuta ar pakomatiem tad vel bet taa ka ari suutisana ,vinjai pasai bus neizdevigi 2 x maksat sutisanu

Godīgāk un prātīgāk ir norādīt izmēru, nevis to kas rakstīts , bet to kas ir realālais eiropiešu. Jo bieži ir apģērbi, kas pēc norādītā izmēra neatbilst. ES tad vienmēr norādu , kas ir rakstīts aprakstā, un saku kas ir reālais. Meklētājam arī norādu reālos, ne rakstīto. 

Protams , ja neuzticos sarunai par izmēru, tad prasu arī mērus. 

Ja Jūs mērus aizsūtījāt un norādījāt gan raktīto , gan jusupārāt reālo- tad Jūsu vaina tā nav, bet ja norādījāt tikai rakstīto, kas neatbilst...tad tomēr ir kā ir;)...

Ir pat apģerbi no labām firmām kur norāde 42,  bet reāli 34/36 atbilsts...

Tikai ir jautājums, kā uz aci noteikt to reālo, ja, piemēram, es pati esmu 34. izmērā, bet uz pārdodamas mantas rakstīts 50. Domājat, man šādā situācijā būs ārkārtīgi viegli uz aci noteikt, atbilst tā savam 50. vai tomēr tur ir 48. vai 52.? Ja, protams, blakus nav uzticams 50. izmēra valkātājs. Dabīgi, ja es pati esmu 38. un man nelien drusku manta, uz kuras rakstīts 38., es droši varu norādīt, ka tā drīzāk ir 36., bet nu pārējos gadījumos vairs tik droša es nevarēšu būt.

Secinājums - vienmēr prasiet mērus. Bet ja mēri nav prasīti un izmērs uz birkas atbilst norādītajam - varat ņemt atpakaļ tikai pēc savas brīvas gribas, nekādas vainas jūsu tur nav un pienākuma ņemt arī. Man viena meitene iesmērēja bikses, kuras pēc birkas atbilda izmēram, taču bija krieeeeetni par mazu. Apskatot birku, sapratu, ka tas ir Krievijas izmērs, kur, piemēram, 46. = 38. Meitenei pārmetu aiz rūgtuma, protams, bet i prātā nenāca lūgt pieņemt atpakaļ, jo sūtīšana tāpat aprij pusi no preces cenas + varēja jau uzprasīt mērus. Lai gan viņas vaina šai situācijā drusku tomēr lielāka, nekā šeit aprakstītajā gadījumā, jo dapetrīt, ka krievu ražojumam būs krievu izmērs, tomēr varēja. Bet nu... Ja jums šī pircēja ir svarīga, nevēlaties bojāt attiecības utt. - var jau arī nākt pretī.

1 - 6 no 6