FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdomas par brendiem un cenām

Labvakar,

vēlējos iegādāties somu, ieraudzīju guess par 9 eur, protams, ka ar defektiem. Lūdzu, lai nofotogrāfē defektus...šausmas! ta doma, ka tauta saka, "uz puņķiem turējās". Turklāt, ne jau no svaigakajām kolekcijām. Humpalās tādas labi pameklējot arī varētu atrast. :) Kā tādu var pārdot? Saprotams, ka guess nav lētākā firma, par 9 eur neko labu nesagaidīsi, bet mīļie cilvēki...tās tak ir drausmas, es tādu pat par velti neņemtu, kur nu vēl maksātu. Būtu soma kā bomzim! :)

Tas, ko es vēlējos pateikt - nekas nav mūžīgs, viss nolietojas, lai arī par kādu cenu tu to būtu pircis. Kā jūs domājat? Vai jums sirdsapziņa atļauj nolietotas brendu preces pārdot par gandrīz jaunas ne-brenda preces cenu?

24 Atbildes

Vēl vairāk brīnos par cilvēkiem, kas šādas lietas iegādājas un lieto :D

Vēl vairāk brīnos par cilvēkiem, kas šādas lietas iegādājas un lieto :D

Tāds sašutums, ja vajadzēja 101 vienādu tēmu atvērt, ar vienu par maz????

> Margueritte

Tāds sašutums, ja vajadzēja 101 vienādu tēmu atvērt, ar vienu par maz????

+++

> KLEMENTĪNE

> Snowfox

Priecājieties, ka defektus parāda un Jums ir izvēle pirkt vai nepirkt, nevis noklusē, atsūta zilus brīnumus. Manā skapī ir soma Guess par 10 eur, ir protams nēsāšanas defektiņi- šur tur jau laika zobs skāris, bet kopumā ir laba, es nedomāju, ka defektu dēļ man būtu uzreiz pa taisno miskastē jāmet. Smejošs

Tas, protams, nav attiecināms uz VISIEM. Ļoti labi, ka esat apzinīga.

Es parasti savus pircējus pabrīdinu par kādu nesmukumu, pat nebūtisku. Kauns būtu tām meitenēm, kas noklusē preces patieso stāvokli. Bet domāju, jābūt mazāk sašutumam, te ir artī daudz kas cits- piemēram humpalnieces, kas drēbes sapērk lietotajos apģērbos, tās nemazgā un uzreiz nogrūž apritē, vai drēbes negludina un atsūta saplēstas, pleķainas, kaut preces aprakstā norādīts jauns, labs, tīrs stāvoklis. Dzīvi dzīvo, dzīvi mācies un beigās saproti, ka lielākai cilvēku daļai nemaz nevar uzticēties, jo izpratne par higiēnu ir 0 līmenī. Tieši šī iemesla dēļ šeit iepērkos retāk, daudz retāk kā agrāk, jo pēdēji gadījumi mani darījuši skumju. 

Manuprāt novalkāts ir novalkāts un miskastē iekšā. Bet es pat esmu negatīvu atsauksmi dabūjusi par to, ka neesmu spējusi "novērtēt" novalkātas bikses, kuras bija 2us izmērus mazākas kā norādīts,  jo Ferre taču : D  

Man vienalga kāds brends- man svarīgs praktiskums...nepirkšu nevienu lietu, tik dēļ brenda.

Piekrītu Sanita Sanita.Brīžiem paskatoties uz brendu drēbēm, liekās nu kas gan tādas vairs velk, bet cilvēki ķer....Cits varbūt uzvelkot brenda drēbi jūtas labāk, nezinu... Netērētu čupām naudu, lai uzvilktu piemēram Guess bikses.Tāpat visas bikses izskatās vienādi, un cilvēki nebāzis degunu klāt un neskatīsies brends vai lētāks gals.Katram sava gaume un viedoklis." Cik cilvēku , tik viedokļu!!!"

> AAA+++

ta ir, diemzel..

dazas meitenes skrapejumus, nodilumus utt neuzskata par defektiem, JO ta tacu ir brenda lieta. :D

si ir ta vieta, kur meitenes baz visu kas majas ir, neizdomajoties ne par vecmodigumu, ne defektiem.

TACU ir ari pozitivie darijumi! :) andelemandele esmu iegadajusies tik daudz lielisku brendu, kvalitativas drebes par neiedomajami zemam cenam. Ja ir velme pirkt kaut ko no brendiem, iesaku paloznat tur. :)

katram ta uztvere savadaka par to kas ir lietota drebe :(

> Līga Jonaite

Piekrītu Sanita Sanita.Brīžiem paskatoties uz brendu drēbēm, liekās nu kas gan tādas vairs velk, bet cilvēki ķer....Cits varbūt uzvelkot brenda drēbi jūtas labāk, nezinu... Netērētu čupām naudu, lai uzvilktu piemēram Guess bikses.Tāpat visas bikses izskatās vienādi, un cilvēki nebāzis degunu klāt un neskatīsies brends vai lētāks gals.Katram sava gaume un viedoklis." Cik cilvēku , tik viedokļu!!!"

Man reiz meitene paziņa lepni stāstīja un rādija kkādus neizteiksmīgus zābakus un sauca kkādu tur brendu,stāstīja cik tur tos simtus latu samaksājusi, bet es skatos uz tiem zābakiem un domāju, ka nez es vai pa 20latiem pirktu....:D

11 - 20 no 24