FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdomas par brendiem un cenām

Labvakar,

vēlējos iegādāties somu, ieraudzīju guess par 9 eur, protams, ka ar defektiem. Lūdzu, lai nofotogrāfē defektus...šausmas! ta doma, ka tauta saka, "uz puņķiem turējās". Turklāt, ne jau no svaigakajām kolekcijām. Humpalās tādas labi pameklējot arī varētu atrast. :) Kā tādu var pārdot? Saprotams, ka guess nav lētākā firma, par 9 eur neko labu nesagaidīsi, bet mīļie cilvēki...tās tak ir drausmas, es tādu pat par velti neņemtu, kur nu vēl maksātu. Būtu soma kā bomzim! :)

Tas, ko es vēlējos pateikt - nekas nav mūžīgs, viss nolietojas, lai arī par kādu cenu tu to būtu pircis. Kā jūs domājat? Vai jums sirdsapziņa atļauj nolietotas brendu preces pārdot par gandrīz jaunas ne-brenda preces cenu?

24 Atbildes

> Margueritte

Tāds sašutums, ja vajadzēja 101 vienādu tēmu atvērt, ar vienu par maz????

Jā, Margueritte, es visu speciāli lieku x3! Jo darīt nav ko... Kājmutis

Es atvainojos, ka man viss šodien 3x ielicies, nesaprotu, kas tas ir! 

Tas tā nav tikai ar brendiem. Te bieži ir arī nebrendu lietas par neadekvātām cenām. Man šķiet, ka tas kaut kādā veidā ir saistīts ar pārdevēja pasaules uztveri. Ja iepriekšējai lietotājai tā lieta ir bijusi mīļa, viņa nav īsti spējīga objektīvi novērtēt tās stāvokli, dēļ tā, ka mīļa, daudzus defektus vienkārši nemana. Otra lieta, kas rada neadekvātas cenas - "bet es taču viņu toreiz pirku par xxx€!"

PERCIET PIE MANIS-MAN IR BRENDU LIETAS PAR SVIESTMAIZES NAUDINAM-UN NE REIZI NELIEKU NOVALKATAS MANTASAci miedzošs

Es domāju tieši tāpat..! Es vienreiz nežēloju 70eur, lai šeit nopirktu garos ādas zābakus.. Man atnāca pilnīgi...pat nezinu, kā lai pasaka - āda nolupusi, locījumu vietas vnk cauras... Bildē un aprakstā bija bez defektiem.. Cilvēki labi fotošopu iemācījušies.. Arī mēteļi pa lielam te ir nonēsātas lupatas, kādas var dot tikai labdarības kastē(ja vispār var), nevis vēl par to kādam naudu prasīt.. Tā nu es arī šeit dzīvoju un mēģinu katru dienu pievērt acis un nebojāt sev garastāvokli. Tagad jau cilvēki katru sūdu pārdos. Tāds laiks. 

21 - 24 no 24