FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Skaties līdzi ko spied!

Ieeju savā profilā,skatos kaut kāda nezināma meitene,ar kuru man nav bijušas nekādas darīšanas,ielikusi man negatīvu atsauksmi...

Protams rakstu vēstuli,kas par lietu! Atbilde : iespējams kaut kas saspiedies ne tā !

Sekojiet līdzi uzmanīgi kur klikšķiniet,jo šīs atsaukmses,manā skatījumā,nosaka daudz par pārdevēju :)

Un ir viens no faktoriem,iepirkties vai neiepirkties pie šī cilvēciņa:)

8 Atbildes

Nē ,nu man patīk, vai tas ir NORMALI ? 

Nu kā tad tā var saspiesties tā nejauši?:D

Ja tiešām nav nekāda sakara ar šo cilvēku bijis raksti administrācijai, lai izdzēš.

Manuprāt dīvaini kaut ko vienkārši bez pamatojuma saspaidīt. Smejošs

Nav tam saka ar iepriekšējo meiteni, kam bija tā nepamatotā negatīvā atsauksme? Varbūt tas pats cilvēks uzdarbojas ? :)

Var var tā saspiesties nejauši:-)man vienreiz mazais tika pie datora un saspaidīja visu ko:-).Viss ir iespējams.Nedomāsim uzreiz to sliktāko par cilvēku.

Es domāju.. Ja gribētu pirkt kaut ko no meitenes un viņai būtu kāda slikta atsauksme, tad sazinātos ar to personu, kas ielikusi to atsauksmi un pieprasītu paskaidrojumus. Un šeit uzreiz ir problēma. Kā sazināties, ja profils ir dzēsts. Automātiski var pieņemt, ka tā nav īsta atsauksme. Ielikta bez pamatojuma. Tā pat vien... Tā tad.. Droši varu pirkt no meitenes dažādas lietas. Es to ņemu tā. Bet citām jau vienalga.. Slikta atsauksme? Es nepirkšu no Jums un vis. Pircēja meklēs citu pārdevēju automātiski. Nemaz nenoskaidrojot neko. Tādas nu šeit ir lietotājas. :)

Varbūt vajadzētu ieviest pamatotas atsauksmes (tieši negatīvās) ? Ja slikta tad tikai ar klāt esošu bildi- pierādījumu (netīrs, saplēsts u.tml)  ? Ko par to sakāt? 

1 - 8 no 8