FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kur paliek jaunākie sludinājumi?

Pēdējā laikā ievēroju, ka manu jaunāko sludinājumu skatījumu skaits ir ļoooti minimāls un stundām var stāvēt nulle. Secinu - vai nu nav apmeklētājuu, vai arī apmeklētāji neredz manus sludinājumus, jo tie ir "kaut kur dziļi iekrituši".

Piemēram, kad pievienoju kleitu, gāju skatīties pēc laiciņa kleitas, un pēc paceltajiem sludinājumiem manējā tur nemaz nebija, vismaz sākumā. Taču paskatoties tos, kas tur bija, secinu, ka tie sludinājumi tikuši ievietoti jau sen pirms mana sludinājuma.

var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu - bet kur var redzēt jaunākos sludinājumus? Un pēc kāda principa sludinājumi tiek sakārtoti uzreiz aiz paceltajiem? Pēc manas loģikas tur vajadzētu būt jaunākajiem, bet tā nav. 

Tātad, ja es gribu paskatīties, kas šodien jauns, tad tas laikam nav nemaz iespējams? 

03.10.2016 00:45

Rakstīju par šo administrācijai 26.09. un 29.09. Ceru, ka drīzumā izlabos, jo kā pircējam tiešām ir grūti atrast jaunos sludinājumus, kad tie slēpjas starp vecajiem.

Problēma ir ar laiku, t.i., sistēma nesaprot, ka izceltajiem sludinājumiem un maksas tēmām termiņi ir iztecējuši - rāmīti noņem, paziņojumu par to, ka termiņš iztecējis rāda, bet sludinājumus joprojām tur virspusē.

03.10.2016 00:51

Skaidrs, nu tas visu izskaidro. Paldies. 

Diemžēl izskatās, ka pagaidām - kamēr nesalabos, jaunus sludinājumus vispār likt nav jēgas!

Ļoti žēl, uz šodien izmaiņas vēl nav redzamas. Ieliktie sludinājumi maldās starp vecajiem! 

05.10.2016 11:40

No 26.sept. ir pagājusi nedēļa, kopš Inky informēja administrāciju, vai tad tiešām tādu sīkumu - bet ar lielu ietekmi - nevar savest kārtībā?

05.10.2016 13:58

> Karni

No 26.sept. ir pagājusi nedēļa, kopš Inky informēja administrāciju, vai tad tiešām tādu sīkumu - bet ar lielu ietekmi - nevar savest kārtībā?

Tikko saņēmu ziņu, ka rīt vai parīt būs jaunumi šajā sakarā :)

09.10.2016 18:36

Labots 09.10.2016 18:37

Ievietoju tikko vēl vienu jaunu sludinājumu - mēteli. Un, tavu brīnumu, VĒL JOPROJĀM pie jaunajiem NERĀDĀS!

... vai mani vienīgo tas uztrauc?

09.10.2016 18:48

Citas ir pacietigakas,vai ari tik loti nesatrauc,ka notirgos velak.

09.10.2016 20:00

> Karni

Ievietoju tikko vēl vienu jaunu sludinājumu - mēteli. Un, tavu brīnumu, VĒL JOPROJĀM pie jaunajiem NERĀDĀS!

... vai mani vienīgo tas uztrauc?

Labots: šodien, 18:37

Tiek risināts, izrādījās sarežģītāk kā domāts, bet varu pačukstēt priekšā, ka pēc šīm "ciešanām" būs labāk kā jebkad ;)

1 - 8 no 8

Tēma slēgta