FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kārpas

Sveikas.  Vēlējos uzzināt kāda jums ir pieredze . Kā tikt labāk un ātrāk vaļā no viņām. Varbūt kādas tautas metodes, vai aptiekās kādi līdzekļi nopērkami. Pašlaik pērku Wartner piesaldēšanas metode, bet nepalīdz. Jau kādu laiku mokos . :(

17 Atbildes

> Piedāvājums_Jums

Starp citu wartner izlietoju 2 iepakojumus hn nekādā rezultāta, lieka naudas izmešana. 

vienkars veids un letak bus iet pie dermotologa un ar lazeri nonems viena reize.

Ir tāda zālīte strutene. Aug pie mums daudz kur (man arī dārzā šur tur). Katru dienu iesmērējot kārpas ar tās sulu (nolauž kādu lapiņu un uzreiz parādās dzeltena sula), kārpas pazūd bez sāpēm un caurumiem. Krieviski to sauc чистотел, jo taisa ķermeni tīru. Tikai indīga ja iekšā dzer, ar mikrodozām tad ārstējas. 

Nemokies! Mani bija piemeklējusi tāda problēma, tautas līdzekļi un dažāda veida pašdarbība visu darīja tikai sliktāk. Aizgāju pie dateres un man piesaldēja kārpu (ar šķidro slāpekli)  - pēc tam nav rādījusies!

Bija mēģināts arī te pieminētais Duofilm, kas man nebija efektīvs. Ja kādai interesē, atdošu par simbolisku cenu! Rakstiet PM 

Kādreiz tiku vaļā ar šādu metodi. Sajauc pilienu esences   (ne etiķa!) ar miltiem un uzmanīgi uzliek piciņu uz kārpas. Jāuzmanās, lai neuzliekas garām.   Līdzēja ne reizi.

Iesaku "Duofilm", bet ir jālieto divas  reizes dienā - no rīta un vakarā, un tieši uz kārpu. Noņēma pat  ļoti lielas kārpas 6-7dienu laikā.

Aptiekā duofilm man lika lietos 1x dienā. :)

11 - 17 no 17