FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ilze Stendzeniece

Līdz šim man laimējies  sastapties tikai ar jaukām pircējām un  pārdevējām. Par pēdējo darījumu tā nevaru teikt. Painteresējos pie pārdevējas par pārdodamo džinsu garumu. Tā kā esmu gara, valkāju 38. izm. ar iekšstaras garumu 85 cm, man tas ir svarīgi. Pārdevēja apgalvoja, ka džinsi ir 29. izm. un iekšstaras garums 95.cm. Izteicu šaubas palūdzu  pārmērīt, jo TIK GARAS līdz šim neesmu redzējusi. Pārdevēja apstiprināja, ka ir 95. Pārskaitīju naudiņu un gaidīju.Taču prieki bija īsi. Saņemto džinsu iekšstaras garumsit knapi 77cm,. t.i. 18 cm īsākas par solīto. Kad uzrakstīju pārdevējai, ka esmu vīlusies un palūdzu  ņemt atpakaļļ džinsus un atdot naudu, viņa neatzina, ka iedevusi nepareizus mērus un tad vienkārši izdzēsa savu profilu. Pārdevēju sauc Ilze Stendzeniece. Džinsi nebija dārgi, kopā ar sūtīšanu 10.50, tāpēc brīnos, ka nieka 8 eiro dēļ cilvēks var tik nelāgi rīkoties. Tā kā viņa idzēsās, iespējams, mānīja apzināti.

31 Atbildes

Rodas sajūta, ka savieasies ar kkādā m13gadniecēm šeit skapī. Kkā smieklīgi uzreiz dzēsties ārā , tikai tāpēc, ka redz jāatgriež nauda. Rodas sajūta, ka maza meitene pārdevusi kko, nopirkusi saldumus, naudas vairāk nav.. un ko tad nu darīt... jābēg prom. :D

Man piem vakar bija pienākusi vēstule no   gilded, ar tekstu vai negribu mainītes... Un linku.. Domāju, paskatīšos, kas tad viņu interesē... Konstatēju, ka profils dzēsts jau. :D 

31 - 31 no 31