FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vadlīnijas "pērku" sadaļas lietošanai

Lai foruma sadaļa "pērku" būtu vieglāk pārlūkojama un ar kvalitatīvāku saturu, lūdzu, ievērot šos punktus:

Pircējiem:

* Pirms izveido jaunu tēmu foruma "pērku" sadaļā, padomā 2x, vai tiešām ātrāk un ērtāk nebūtu izmantot jau esošos sludinājumu filtrus. Šobrīd sludinājumus ir iespējams šķirot pēc krāsas, izmēra, apģērba veida un pat atrašanas vietas un, pēc portāla uzlabojumiem, redzami ir tika aktuālie sludinājumi. Ja nezini ko konkrēti vēlies, piem., "38. izmēra vējjaku, vēl nezinu kādu" izmanto šo filtru.

* Izveidojot tēmu, centies pēc iespējas vairāk aprakstīt savu vēlamo preci. Lai vieglāk saprast, ko meklē, vari pievienot bildi pēc šīs instrukcijas.
Neaizmirsti pieminēt izmēru, krāsu un citas pazīmes, kas Tev šajā mantā ir svarīgas.

* Tēmu izveido atbilstoši foruma noteikumiem, virsrakstā pēc iespējas apraksti meklējamo lietu, lai neatverot tēmu jau ir saprotams, ko aptuveni meklē, un neizveidotos šāda situācija - dažādas tēmas, dažādas meklējamās lietas, bet virsraksti vienādi:

* Kad meklējamā lieta atrasta vai kļuvusi ne-aktuāla, meklešanas tēmu slēdz vai dzēs, lai nemaldinātu lietotājas, kas piedavā savas preces.

* Maiņas diskusijas foruma bezmaksas tēmās ir aizliegtas. Ja vēlies izveidot maiņas diskusiju, to var izveidot maksas tēmā te:
http://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/temas.html?fsc=20

Pārdevējiem:

* Piedāvājot savas preces tēmas autoram, centies izvairīties no "ieskaties manā skapī", bet norādīt linku uz preci. Te pamācība, kā ievietot aktīvo linku. Pievērs uzmanību meklētajam - piedāvā tiešām to, ko cilvēks meklē, nevis piedāvāšanas pēc, kā arī aplūko tēmas ievietošanas datumu - ja 1-2 mēnešus atpakaļ (vai pat vairāk) tikusi meklēta plāna rudens jaciņa, visticamāk, šobrīd vairs nebūs aktuāla.

Tikai visas kopā portālu varam padarīt tiešām baudāmu ar kvalitatīvu saturu! :)

Foruma moderators,
Inky

15.10.2016 22:53

Prieks , ka apkopoji visus ieteikumus vienuviet! Cerams, ka portāla lietotāji būs ar spējām lasīt, saprast un precīzi formulēt savas vajadzības;)

Es "nejaukais Bubulis"", uz šo visu jau iepriekš  norādīju, lai kautkā portālu padarītu jēdzīgu, nevis bezjēdzīgu:) , gan pircējiem , gan pārdevējiem.. 

Nu cerams, ka tā nebūs tikai balss tuksnesī ;) un varākums lietotāju, sadzirdēs;)

15.10.2016 23:20

Labots 15.10.2016 23:20

Hah, kā piemērs esmu es. Smejošs

Ievērošu, paldies par informāciju! VēsaisSmaidīgs

24.11.2016 16:21

Tikai žēl, ka caur mobilajām ierīcēm nevar uzspiest to ikonu, lai ievietotu aktīvos linkus.

Tā taču nav man vienīgajai?

24.11.2016 16:33

> sirena

Tikai žēl, ka caur mobilajām ierīcēm nevar uzspiest to ikonu, lai ievietotu aktīvos linkus.

Tā taču nav man vienīgajai?

Jā, man uz telefona tas pats, bet personīgi man telefonā ir vairāki gļuki arī ar parastajiem teksta laukiem un darbībām.

24.11.2016 16:35

...skaidrs, ka sadaļā pērku sludinājums biež itiek rakstīts ar cerību, ka kāds paskatīsies ievietoto preci..., ne par velti daži forumā sēž diennaktīm (baigās iekšas!!!)

...skaidrs, ka sadaļā pērku sludinājums biež itiek rakstīts ar cerību, ka kāds paskatīsies ievietoto preci..., ne par velti daži forumā sēž diennaktīm (baigās iekšas!!!)

1 - 7 no 7