FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pardeveji kas neatbild

Varbut vajadzetu administracijai pakontrolet pardevejus - tie, kuri neienaak iogaaku laiku seit, sludinaajumus dzeest!!! Man entie pardeveji vienkarsi neatbild, nelasa vestules, nav radijusies kops neIn kura datuma...kam tadi vajadziigi?? Ne preci var nopirkt, nekaa! Nekaada jeega!!!

17 Atbildes

Labots 31.10.2013 17:03

Tad, pirms jautājiet par preci, paskatieties, kad pēdējo reizi šeit profila īpašniece bijusi. Tas taču nav grūti... Ja pusgadu vai gadu nav būts, skaidrs - nav jēga rakstīt Smejošs Neredzu MILZU problēmu Aci miedzošs

Ir gan milzu probleema, ja es mekleejot kaaroto lietu pavadu 2 x vairaak laika, jo pa vidu maisaas sludinaajumi, kuri ir bezjeedziigi....

> Skārleta

Tur jau tā problēma, ka lielākā daļa portālu apmeklē regulāri (pēc pēdējo reizi redzēts) un arī papildina sludinājumus! Par to jau tas stāsts! :D

jums nu gan problēmas. it kā administrācija pie tā būtu vainīga. jūs pašas saprotiet, ka nu jau ejiet galējībās ar to, ko tik administrācijai nevajadzētu darīt un čekot? It kā tā būtu katastrofa un administrācijas vaina, ka jūs nevariet dabūt to, ko gribiet. bet beigās varbūt nemaz pat negribiet un nenopērkat.

> Sabīne

:D

> Sabīne

Jā gudrīte :) Jo nevajag maldināt cilvēkus :) rkasti 500 reizes, cilvēks izlasa un klusē :) Ja šeit būs šāda attieksme, drīz atverskapi.lv zaudēs savu popularitāti :)

Man paveicies - visi pārdevēji līdz šim ir atbildējuši Smaidīgs

11 - 17 no 17