FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sludinājumu dzēšana un vēstules

Gribu pajautat par sludinajumu dzešanu, šodien saņemu   šadu vestuli  "Labdien, narina, Tavs sludinājums Mežģīnu  tops tiks dzēsts pēc 30 dienām. Ja vēlies atjaunot sludinājumu, to vari izdarīt sadaļā "Mani Sludinājumi". Ok,es gribu pagarinat  sludinajumu, jo nav pardots.Bet es vairak ne redzu ne bildi, ne uzrakstu  pie konkreta sludinajuma, ka tas tiks dzests.Ja man ir izlikti  3 sludinajumi  mežginu tops, ka es varu zinat  kurš no sludinajumiem  tiks dzests.Agrak bija labak, tagad vairs nevar saparast  kads sludinajums tiks dzests.

20.10.2016 17:59

> zanjabella

> Adhara

Lai nu kā, es tai visai vēstuļu sūtīšanai un prasībai sludinājumus atjaunot neredzu jēgu. Īstāk sakot arī kaitina. To var sūtīt tām pārdevējām, kuras te nav sastopamas regulāri. Bet, ja pārdevēja te apgrozās regulāri, tad arī pati seko līdzi sava skapja saturam.  Tos uzlabojumus jau nevajag pataisīt bezjēdzīgus.

Labots: šodien, 16:56

Bet no otras puses, nosacījumos sludinājumu atjaunošanai tika pieminēts arī tāds punkts, ka atjaunotie sludinājumi tiks rādīti kā jauni lapu sākumos, līdz ar to ieliktais sludinājums nebūs jādzēš ārā un jāliek pa jaunu, tāpēc nedomāju, ka tas ir gluži bezjēdzīgi.

Atjaunotie sludinajumi netiek pacelti un neradas ka jauni,  vairakas reizes esmu parbaudijusi

20.10.2016 18:47

> zanjabella

> Adhara

Lai nu kā, es tai visai vēstuļu sūtīšanai un prasībai sludinājumus atjaunot neredzu jēgu. Īstāk sakot arī kaitina. To var sūtīt tām pārdevējām, kuras te nav sastopamas regulāri. Bet, ja pārdevēja te apgrozās regulāri, tad arī pati seko līdzi sava skapja saturam.  Tos uzlabojumus jau nevajag pataisīt bezjēdzīgus.

Labots: šodien, 16:56

Bet no otras puses, nosacījumos sludinājumu atjaunošanai tika pieminēts arī tāds punkts, ka atjaunotie sludinājumi tiks rādīti kā jauni lapu sākumos, līdz ar to ieliktais sludinājums nebūs jādzēš ārā un jāliek pa jaunu, tāpēc nedomāju, ka tas ir gluži bezjēdzīgi.

Kāpēc vispār dzēst ārā un likt par jaunu, ja jau reiz ir ielikts? Nekad ar tādām muļķībām neesmu nodarbojusies. Ja būs vajadzīgs, tad interesente konkrēto lietu atradīs pati. Cita lieta ir sludinājumu izcelšana.  Man gan tas nav būtiski, bet atjaunotie sludinājumi nepaceļas uz augšu.

20.10.2016 19:28

> Inky

> Martux_37

> Inky

Savos sludinājumos pie sludinājuma, kuram jāatjauno termiņš tas būs pierakstīs ;)

Man arī šodien paziņojumi (~10gb.) e-pastaa, ka sludinaajumi tiks dzēsti, bet Askapja sludinaajumos nekas taads nav redzams (salīdzinaats un paarbaudīts :)) - vai ignorēt? vai tomēr visus vēlreiz atjaunot profilakses nolūkos :)

Jau salabots :)

Paldies! :)

11 - 13 no 13

Tēma slēgta