Lietotāju meklētājs

Informējam, ka sadaļā "Lietotāji" ir izveidots meklētājs ar kura palīdzību iespējams atrast konkrētus lietotājus pēc to nosaukuma un/vai atrašanās vietas.

Ja ir kas piebilstams, tad droši rakstiet zemāk.

12 Atbildes

Super, tas noderīgi, jo ir pārdevējas, kuras tieši atceras pēc lietotājvārda. Smaidīgs

Paldies! Ļoti laba lieta :)

Ja vēl konkrētaa lietotaaja skapī būtu iespējams arī sludinaajumus sašķirot pēc kategorijaam, piem., sieviešu/bērnu/vīriešu drēbes vai apavi, vai pēc izmēriem, tad būtu jau tuvu ideaalam :)

Ne par tēmu, bet man savukārt prasītos, ja sludinājumus varētu šķirot ne tikai pēc krāsām un citām kategorijām, bet arī cenām, konkrētāk, no augstākās uz zemāko un no zemākās uz augstāko, kā tas bieži ir interneta veikalos. 

Cik forši! :)))))

Vēl varētu īpaši izcelt jaunos pievienotos sludinājumus.

Nekas jauns. Atlika vienkārši atpakaļ un vis.

Vel ļoti gaidām lapas mobilo versiju.

Dikti forši, paldies!

Atkal ir mekletajs..urraa:)

Būtu super, ja vēl pie mani favorīti (sludinājumi) saglabātās lietas,kas patīk, sagrupētos pa lietotājiem, nevis katra prece atsevišķi. Tā būtu pārredzamāk, piemēram lietotāja X- un sludinājumi, kurus esmu no viņas saglabājusi favorītos. Savādāk citreiz gadās nopirkt konkrētu lietu nepāršķirstot vēlreiz viņas skapi, un beigās ieraugi, ka bija vēl daži favorīti no tās pašas lietotājas.

1 - 10 no 12

Tēma slēgta