FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Dusma un nedaudz skumji

Gribas saprast vai tiešām visi te ir tik ļoti aizdomīgi pircēji un pašām nekad nekas no čēpē sērijas negadās? ko jūs sakat par šo? Parasti pakas sūtu reizi vai divas nedēļā un bija nolemts, ka vakar tās nosūtu, bet bieži plānotais nesakrīt ar realitāti-rezultātā visa vakardiena pavadīta servisā lūdzoties lai kāds apskata un sataisa auto.. Vakar tāds pārgurums, ka nolūztu skapī neienākusi. Pati šorīt uz darbu, bet noorganizēju vīru lai pusdienlaikā nosūta paciņas,protams no rīta sāku apziņot gaidītājas par kavēšanos un iemeslu, bet viena meitene paspēja pirmā pajautāt kur paka. Tad nu tā arī izskaidroju ka paka tikai šodien sāks ceļot un vārds pa vārdam tiekam līdz kodam, tā arī saku ka nosūtīšu. tad gan manas čatošanas beidzās jo darbā izsaukums un telefonus visi metam malā vai pa atvilknēm. tagad pēcpustdienā paskatos beidzot telefonā bet tur čupa sms no sērijas-kur ir mana paka?, kapēc nesūtat kodu?ko tas tagad nozīmē?lūdzu esiet tik laipna un atbildiet utt....Pat uz omnivu jau piezvanijusi no rīta puses kamēr nevarēju atbildēt! Vīrs pustdienlaikā pakas godam nosūtijis un sabildējis-atsūtijis visus kodus un protams uzreiz kā varēju tā pārsūtiju, bet nu mieles paliek...Pirms tam ar meiteni vel sarakstē sarunāju ka ielieku sūtijumā vēl kādas mantas mazajai jaunkundzei kā dāvaniņas... Bet tagad-trīs stundas neesi uz sakariem un jau tāda sajūta ka tevi par krāpnieci pataisa un terorizē........

Ak jā,tikai tagad ienākot skapī atrodu vēstules par to pašu tēmu kā sms....

19 Atbildes

Labots 21.10.2016 15:23

"Dievs - dod man Dvēseles mieru un prātu samierināties ar to, ko es nespēju mainīt;

Drosmi mainīt to, ko es spēju un GUDRĪBU, atšķirt vienu no otra..." (K.Vaniguts)

Taa mēdz būt - gan pircēji, gan paardevēji ir ļoooti dažaadi...

Man ari ir gadijies ar grafiku skola-darbs, ka nevaru nosutit ka parasti saku 2 dienas pec naudas sanemsanas. Bet ielakoties meitenes ir saprotosas bijusas, nav bijis ta ka sak celt traci.

Daudzas pircējas domā, ka skapim jābūt mūsu dzīvei. Nu nav tā! Te nesēd tikai pārdot fanātiķes Mums katrai ir sava profesija, darba grafiks. 

Protams krāpšanās dod nedrošību pircējām, bet uzskatu ka tāda tramdīšana ir slimīga. 

Man liekas, ka šis ir slimīgi. Ok, viena īsziņa, divas ar jautājumu par paku, bet jēga ik pa 15 minūtēm bombardēt cilvēku? 

Cilvēki ir tik dažādi. Ar kādiem tik nav nācies sarakstīties! Pārsteigts

Lai nebutu sadas domstarpibas pec naudas sanemsanas var  pabridinat pirceju kada laika posma nosutisiet paku

> Martux_37

"Dievs - dod man Dvēseles mieru un prātu samierināties ar to, ko es nespēju mainīt;

Drosmi mainīt to, ko es spēju un GUDRĪBU, atšķirt vienu no otra..." (K.Vaniguts)

Taa mēdz būt - gan pircēji, gan paardevēji ir ļoooti dažaadi...

Labots: šodien, 15:23

+++

Daudz diagnozes ir nācies satikt:)Šeit arī:)

Labots 21.10.2016 18:57

+ + + Ciinies!!!

Es vienīgā uzskatu, ka, ja ir apsolīts noteiktā laikā nosūtīt paku, tad tādā gadījumā, ja tajā laikā nesanāk, tieši tajā laikā arī tas ir jāpaziņo? Pārlieka bombardēšana ar sms arī nav vajadzīga, bet nu ja viss ir sarunāts un nauda saņemta, bet tomēr nevar nosūtīt, tā ir elementāra cieņa to vismaz laicīgi paziņot.

1 - 10 no 19