FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dusma un nedaudz skumji

Gribas saprast vai tiešām visi te ir tik ļoti aizdomīgi pircēji un pašām nekad nekas no čēpē sērijas negadās? ko jūs sakat par šo? Parasti pakas sūtu reizi vai divas nedēļā un bija nolemts, ka vakar tās nosūtu, bet bieži plānotais nesakrīt ar realitāti-rezultātā visa vakardiena pavadīta servisā lūdzoties lai kāds apskata un sataisa auto.. Vakar tāds pārgurums, ka nolūztu skapī neienākusi. Pati šorīt uz darbu, bet noorganizēju vīru lai pusdienlaikā nosūta paciņas,protams no rīta sāku apziņot gaidītājas par kavēšanos un iemeslu, bet viena meitene paspēja pirmā pajautāt kur paka. Tad nu tā arī izskaidroju ka paka tikai šodien sāks ceļot un vārds pa vārdam tiekam līdz kodam, tā arī saku ka nosūtīšu. tad gan manas čatošanas beidzās jo darbā izsaukums un telefonus visi metam malā vai pa atvilknēm. tagad pēcpustdienā paskatos beidzot telefonā bet tur čupa sms no sērijas-kur ir mana paka?, kapēc nesūtat kodu?ko tas tagad nozīmē?lūdzu esiet tik laipna un atbildiet utt....Pat uz omnivu jau piezvanijusi no rīta puses kamēr nevarēju atbildēt! Vīrs pustdienlaikā pakas godam nosūtijis un sabildējis-atsūtijis visus kodus un protams uzreiz kā varēju tā pārsūtiju, bet nu mieles paliek...Pirms tam ar meiteni vel sarakstē sarunāju ka ielieku sūtijumā vēl kādas mantas mazajai jaunkundzei kā dāvaniņas... Bet tagad-trīs stundas neesi uz sakariem un jau tāda sajūta ka tevi par krāpnieci pataisa un terorizē........

Ak jā,tikai tagad ienākot skapī atrodu vēstules par to pašu tēmu kā sms....

19 Atbildes

Labots 21.10.2016 18:19

> Ieva

Es vienīgā uzskatu, ka, ja ir apsolīts noteiktā laikā nosūtīt paku, tad tādā gadījumā, ja tajā laikā nesanāk, tieši tajā laikā arī tas ir jāpaziņo? Pārlieka bombardēšana ar sms arī nav vajadzīga, bet nu ja viss ir sarunāts un nauda saņemta, bet tomēr nevar nosūtīt, tā ir elementāra cieņa to vismaz laicīgi paziņot.

Piekrītu Jūsu viedoklim. 1-2 minūtes vienmēr var atrast lai paziņotu.

> Ieva

Es vienīgā uzskatu, ka, ja ir apsolīts noteiktā laikā nosūtīt paku, tad tādā gadījumā, ja tajā laikā nesanāk, tieši tajā laikā arī tas ir jāpaziņo? Pārlieka bombardēšana ar sms arī nav vajadzīga, bet nu ja viss ir sarunāts un nauda saņemta, bet tomēr nevar nosūtīt, tā ir elementāra cieņa to vismaz laicīgi paziņot.

Es gan nepiekrītu, dažreiz tiešām dažiem darbs ir tāds, ka nav laika pat papusdienot, nerunājot vēl par telefona spaidīšanu, kā arī dažās darba vietās, pati pēc savas pieredzes sakot, nemaz nav atļauts telefonus lietot. Un pārdevēja jau savā stāstā minēja, ka situāciju esot izskaidrojusi, bet pēcāk nav varējusi vienkārši atbildēt. Nebija jau tā, ka pazuda un bija ar galiem!

> colose

Cilvēki ir tik dažādi. Ar kādiem tik nav nācies sarakstīties! Pārsteigts

ooo, ja. trakakais bija tas, ka vienreiz atdevu apavus. pat atvedu uz centru(kas man pec butibas pat pariocigi nebija...)  nogaidiju 20min un vienkarsi uzrakstiju,ka apnika gaidit un eju prom. pecak mani saka bombardet ar 100 vai pat vairak zvaniem un draudeja, ka iesot uz policiju, jo nepildiju savu solijumu atdot apavus vinai...:D 

Ja gadās čp , protams, jāmēģina paziņot, ka diemžēl iznāk tikai rīt izsūtīt.. .:)   Bet reizēm tiešām var gadīties, ka nesanāk. Man pašai tāds darbs ir bijis, ka atnāku viss jāsāk darīt un tiešām nav laika nekam.. 12h nemitīga skriešana bez pusdienām, ja vēl priekšniece uzvilkta, tad nepaņemsi pat uz minūti telefonu, lai uzrakstītu, ja darba daudz, dabūsi vēl pārmetumus.

Man arī ir bijis, ka saku, ka vakarā varēšu izsūtīt, jo it kā plānots braukt konkrētajā virzienā, kur ir pakomāts, bet ja viss 100% nav atkarīgs tikai no paša... piem otram cilvēkam plānoi mainās un pasaka, tev, aizbrauks rīt... nomierinies.. utt. 

šāda panika rodas, jo ir tik daudz krāpšanas gadījumu, vēl aizvien, kad tikuši apmaskoti, publicēti, tāpat tas turpinās.

Ja es nevaru izsūtīt konkrēti sarunātajā momentā, tad dodu ziņu uzreiz, kad varēšu. Ja man bija laiks nosaukt savu konta numuru, tad būs arī laiks pateikt, ka un kāpēc ir radušies tādi apstākļi, ka nevaru izpildīt solīto. Tas gan atgadās vienā reizē no 50. Esmu punktuāla un cienu citus cilvēkus. 

No vienas puses saprotu autori, ka ir nepatīkami, jo uzreiz uzskata par krāpnieci, kaut arī esi godīgs, bet , ņemot vērā , ka krāpšanas tā arī sākas - kad ir runa par konta numuru, piegādes maksu, tad laiks ir un atbildēt var, bet, kad sāk prasīt par darījuma otru pusi, pārdevējs pazūd, tad var arī saprast pircēju. Īpaši, ja krāpšanas gadījum ir bijis piedzīvots.

ļori labi saprotu, ari man ta ie gadijies, man tuvakais omnivas pakomats vsp 40 km attaluma, saprotams, ka katru dienu lidz vinam nevaru aizbraukt, protams lidz ar to ari man tiek ieliktas negativas atsauksmes :( kaut ari pacina tiek nosutita nedaudz velak 

Man problēma tā kā manai dzīvesvietai tuvākais pakomats ļoti bieži ir pārpildīts un nav vietu, tā nu ir gadījies, ka saņēmējam nākas pagaidīt jo es fiziski nevaru nosūtīt.

Man pagaidām ir gadījušās iecietīgas pircējas, varbūt tāpēc, ka pārdodu tikai bērnu drēbes un māmiņas pašas zina, ko nozīmē bērni + bērnu slimošana + darbs + ne sevišķi tuvu esošs pakomāts, kurš piedevām vēl neizsniedz čeku, līdz ar to izsekošanas kods paliek miglā tīts . Citreiz vairākas dienas nav laika atverskapī ielūkoties. Šoruden bija 2 gadījumi, kad pircēja paciņu saņem ātrāk, nekā manu īsziņu ar izsekošanas kodu.:)

Varbūt diskusijas autores pieminētā sieviete ir piedzīvojusi krāpšanu, tāpēc tik aizdomīga...

11 - 19 no 19