FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

atgriezts sūtījums

sveikas,saņēmu sms no omnivas,ka man ir atgriezts sūtījums,pirmo reizi ar,ko tādu saskaros,tas nozīmē,ka kāds,kam sūtīju,nav izņēmis vai izņēmis ,nepatika un sūta atpakaļ?

20 Atbildes

Tas man Omnivā nepatīk - jāmaksā, ja sūtījums atgriezts neizņemšanas dēļ.

Ar Pasta staciju nav gadījies, bet pasts to dara par brīvu.

Šādā veidā Omnivai jau uzdāvināju savu paciņu :D

neba nu tūkstots paku sūtītas... apskati tos izsekošanas kodus, kur pakas sūtītas, bet pircēji nav apstiprinājuši saņemšanu, pārbaudi omnivas mājas lapā; vai pazvani uz omnivu, uzzini šīs savas konkretās pakas izsekošanas kodu, pārbaudi mājas lapā... un viss būs skaidrs, kas neizņēma. Un tad sazinies ar pircēju, lai saprastu, kas par lietu...

> Inky

man pa visiem omnivas lietoshanas gadiem,pirmo reizi taa,neko izsekot nevaru,jo peedeejo paku suutiiju jau labu laicinju atpakalj un par ko taadu,ka kaads vispaar neiznjemtu,ja samaksaajis-nopircis,man nekad nav pat praataa ienaacis...

galvenais,ka neviens nebombardee,ka nebuutu veel aiz vien sanjeemis paku,klusums,bet te- sms ar atgrieztu suutiijumu...nu neko,buus jaaiet,jaamaksaa,jaaiznjem un tad jaameklee rokaa ''pirceeja'',kam atgriezt naudu,diivainaakais tikai tas,ka neviena neintereseejas ne par nesanjemtu paku,ne nauduKliedzošs

Ogo kas par ekstru Omnivai,ne maz nezinaju,bet par atgriesanu tak jamaksa sutitajam nevis sanemejam?

> Dress VIP

Ogo kas par ekstru Omnivai,ne maz nezinaju,bet par atgriesanu tak jamaksa sutitajam nevis sanemejam?

nu sms teikts,ka -jums ir atgriezts sūtījums,apmaksāt 2.31 eur,izņemt 5 darba dienu laikāNeizlēmīgs

> Margueritte

Sana, tu lasīt proti??? Sūtījums atgriezās, to neviens neizņēma!!!! Kur kaut vārds, ka to atgrieza saņēmējs??? Tiešām, kā sūtījums varētu atgriezties, pats par sevi nesamaksājot! Cik nu stulbai jābūt, lai nemācētu izlasīt divus postus un tikai maltu vienu un to pašu?

Labots: vakar, 14:10

Tu stulba esi? Margueritte?

> zaiza

> Inky

man pa visiem omnivas lietoshanas gadiem,pirmo reizi taa,neko izsekot nevaru,jo peedeejo paku suutiiju jau labu laicinju atpakalj un par ko taadu,ka kaads vispaar neiznjemtu,ja samaksaajis-nopircis,man nekad nav pat praataa ienaacis...

Pazvani operatoram, noskaidro, kas par paku pirms maksā par izņemšanu. Manā gadījumā meitene neizņēma preci, kura bija 3€ vai 3,5€ vērtībā un lētāk bija atstāt viņu Omnivas īpašumā. Visticamāk, tā paka, ko pēdējo sūtīji, arī būs tā, kas atgriezta.
Manā gadījumā, es vēstules jau biju dzēsusi un zvanīt operatoram prasīt tālruni vai sūtīt naudu ar ziņu, neiedomājos. Nolēmu, ka pircēja pati zin, ka preci nav izņēmusi un kļūdas gadījumā zvanītu/rakstītu.
No manas/Tavas puses viss ir korekti - nauda saņemta, prece izsūtīta - nav iemesla naudas atgriešanai, ja pircējs pats neizrāda interesi.

ijaaa,pazvanīju,ir mans sūtītais,jautājums tikai ,kāpēc nav izņemts,varbūt norādīju neprecīzu telefonu,dīvaini,ka saņēmēja neinteresējas-kur sūtījums..

uzmeklēju pakas īpašnieci,kura bij ''aizmirsusi'' par pakas izņemšanu...bet nu ir ar mieru paņemt,ja es izņemu, un sarunājam tikšanos,jo citādi- sūtīt vēlreiz uz viņas pakomātu,neesot laikam izdevīgiKājmutis piedāvāju nosūtīt kodu,lai pati izņem,bet vairs neatbild.Vēsais

11 - 20 no 20