FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Tiešām pļapa

Sveikas!  Šī tiešām šoreiz pļāpa. It kā pat nekas ļoti svarīgs, bet es priecātos, ja mani kāds apgaismotu:) Andeles mandeles mājas lapā atradu ļoti ilgi kārotu lietu. Vēlos iegādāt, bet... ne no draugiem, ne facebook mani "neņem pretī". E-pastā apstiprinājums kā nenāk, tā nenāk. Ko es neesmu izdarījusi pareizi? Esmu aizpildījusi reģ.formu kā nākas. Varbūt tās, kuras tirgojas šajā lapā, varat man pastāstīt, kā jums tas izdevies? Jau 3dienas mēģinu, mēģinu.... Varbūt ir kads aaķis? :)

3 Atbildes

Pēdējaa laikaa andelei vispaar gļuks uznaacis :D

Iespējams ne Jūs kaut ko nepareizi darat, bet vienkaarši adminiem derētu vairaak sekot līdzi kas notiek andelē. :)) jo bieži tur notiek brīnumi ar sistēmu. ;)

> AAA

Pēdējaa laikaa andelei vispaar gļuks uznaacis :D

Iespējams ne Jūs kaut ko nepareizi darat, bet vienkaarši adminiem derētu vairaak sekot līdzi kas notiek andelē. :)) jo bieži tur notiek brīnumi ar sistēmu. ;)

Pilnīgi piekrītu! Vakar AM Forums vērās vaļā nenormālā formātā un bildes tur vispār vaļā nevērās! Ta kā iespējams Jūs trāpījāt tieši tajā laikā, kad AM bija tā saucamie "gļuki". Mēģiniet varbūt vēl reiz reģistrēties?

Paldies jums! Man viss izdevaas!:))

1 - 3 no 3