FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kad pircēja pēc tikšanās klātienē grib atgriezt preci. Ko darīt?

Nesen pārdevu LIETOTUS rudens ādas zābakus pa 15EUR. Tikos ar pircēju klātienē. Iepriekš uzsvēru, ka nesūtu, jo visādi ir gadījies saņemot un kas vienam lietots un labs, tas citam ārā metams. Atnesu abus zābakus. Pamērīja vienu. Parādiju, ka mainīta pusīte papēža zoles, uzsvēru, ka nēsāti vienu sezonu. Runājām par cauru oderi, kas viņai ir vienreiz gadījies. Konkrētajiem zābakiem odere nebija caura. Atstāju ar abiem zābakiem mašīnā un devos izmainīt naudu. Nopirka. Viss jau būtu ok, bet tās pašas dienas beigās man raksta un sūta bildes, ka zābakam zole caura un kājas slapjas. Grib atgriešanu. :(
Pati nebiju piefiksējusi šo faktu. Patiesībā biju šokā, jo es taču speciāli nesu un tikos klātienē, lai būtu iespēja pircējai pārbaudīt, vai viss ok. Pircēja dusmīga un es reali apmulsusi. 

Tās pat dienas vakarā nepadomājot uzrakstīju,ka varam vienoties par atgriešanu, ja jau der, lai padod ziņu laicīgi. Nav no Rīgas. Tgd man raksta,ka staigājusi ar zābakiem un gribēs atgriezt.... gandrīz jau mēnesis pagajis. 

Dāma jau likās tāds sakarīgs jauks cilvēks. Vai jums tā ir gadījies? Kā rīkoties?

30 Atbildes

Piekrītu Tev, kas vienam lietots un labs, tas citam ārā metams. Līdz ar to nepārdzīvo, jo mēs pērkam lietotas preces un ar to jārēķinās, ir taču vēl otra izvēle veikali,lai aiziet un paskatās cik maksā labi apavi

Uzskatu,ja nepazinoja taja vai nakamaja diena - tev nauda nav jaatgriez. Sieviete preci lieto, ka tu vari zinat,ka vina pati neuztaidija caurumu? Man vienreiz vieniem apaviem paradijad oderes caurums pec mazak ka nedelas,taka viss ir iespejams.

nu par to,ka zole laizh cauri jau pie meeriishanas redzeet nevareeja,tikai,ka pastaigaa,logiski,ka lietotiem apaviem zole jau bij padilusi un taa vareeja notikt.

Labots 07.11.2016 10:40

> zaiza

nu par to,ka zole laizh cauri jau pie meeriishanas redzeet nevareeja,tikai,ka pastaigaa,logiski,ka lietotiem apaviem zole jau bij padilusi un taa vareeja notikt.

Protams,  paskatās , paņem un pēc tam, kad sāk laist slapjumu cauri , neviens nebūs apmierināts. :D Var saprast, ka grib mainīt atpakaļ, tikai nesaprotu kādēļ jāvelk tik ilgi garumā? Domāju, ka staigāt jau viņa nestaigāja ar slapjām kājām, tā kā zābaki gan jau ir tādā pašā stāvoklī kā pirms tam. 

Ja jau ziņa bija uzreiz tajā pašā dienā, par to, ka cauri zābaki, ko nebijāt pati pamanījusi...  Tad laikam jau atdotu naudu un zābakus tāpat jāmet ārā... :) Mulsina ka tik ilgi kārtojat to jautājumu. 

Ja jau mēnesi staigājusi, lai patur. Nevar mēnesi nostaigāt ar nelietojamiem zābakiem. Jau vairāk, kā mēnesi ārā visu laiku ir slapjš, sākumā lietus, tagad arī sniegs. Slapjām kājām staigāja? Neticu! 

Ja būtu pirmajās dienās pacentusies atgriezt, es naudu atdotu - ja mēnesi nevar atrast laiku atgriezt un lieto tos zābakus, kaut sūdzas, ka nelietojami, lai lieto tālāk. Te izskatās pēc mēģinājuma gan zābakus, gan naudu paturēt. 

Nevieni ādas zābaki nav ūdensnecaurlaidīgi, arī jauni ilgi tādi nebūs. Ja laiž cauri, tas ne obligāti ir cauras zoles rezultātā.   Un es pēc mēneša valkāšanas neizteiktu pretenzijas.

Pircēja izlasīja diskusiju, uztvēra pesonīgi apvainojās, saņēmu dusmīgu zvanu. Nekur neesmu minējusi ne viņas vārdu, ne kādu citu identificējošu informāciju.

Paldies visiem par viedokli!

Izskatās, ka būs vnk jāpapildina profila informācija ar aicinājumu uzreiz aplūkot preci pilnībā.

> elina

Pircēja izlasīja diskusiju, uztvēra pesonīgi apvainojās, saņēmu dusmīgu zvanu. Nekur neesmu minējusi ne viņas vārdu, ne kādu citu identificējošu informāciju.

Paldies visiem par viedokli!

Izskatās, ka būs vnk jāpapildina profila informācija ar aicinājumu uzreiz aplūkot preci pilnībā.

jā, bet kāds bija iemesls naudas un zābaku neatgriešanai jau pirmajā dienā, kad viņa informēja par defektu?

Kā jau minēju, pircēja nebija no Rīgas, kur notika pirkums un nevarēja atgriezt uzreiz.

> redlijs

Nevieni ādas zābaki nav ūdensnecaurlaidīgi, arī jauni ilgi tādi nebūs. Ja laiž cauri, tas ne obligāti ir cauras zoles rezultātā.   Un es pēc mēneša valkāšanas neizteiktu pretenzijas.

Bet kā zināt vai viņa ar tiem staigāja??! :D Pretenzijas izteica tās pašas dienas beigās. :D

21 - 30 no 30