http://www.wholesale-dress.net/ ?????

Labdien, gribēju pajautāt vai kāda ir pasūtījusi kko no šī saita? http://www.wholesale-dress.net/ kādas atsauksmes utt.


8 Atbildes


es esmu sūtijusi, cena atbilst kvalitātei. apavus tur noteikti nevar pirkt. 


Bet kā ir ar izmēriem?


> ineserode

atri saplīsa? un kā ar atnākšanu? cik ilgā laikā?


> Dudinja

cik es sarpotu tur ir kautkāds free size. nezinu ko tas nozīmē.


un cik ilgaa laikaa pienaak prece?


Esmu sūtījusi no turienes vairākas reizes un man liekās o.k. par to cenu.  Ar izmēriem ir tā, ka dažām percēm ir norādīts, bet daudzām ir free size un tad jāskatās pēc mēriem, pemēram, es semu s izmērs.

Ar sūtīšanu ir tā, ka atnāk 3-4 nedēļu laikā, ja sūta ar china post, kas nāk ar latvijas pastu, bet ja sūta, piemēram, ar dhl, tad nedēļas laikā, bet tad gandrīz 100% varu teikt, ka būs jābrauc uz muitu atmuitot. Labāk ir taisīt vairākus mazus pasūtījumus, nekā vienu lielu.


> fruttogirls

 

sutīju no turienes kleitu, arī bija one size. kleitas kvalitāte bija apšaubāma. tāda sajūta itkā no paklāja pašūta un ar pērlītēm. nāca kādus 3 mēnešus. nu varbūt tikai man nenoveicās, bet kā sāku interesēties kur ir mans sūtījums tad tik pēc 35 darba dienām kleita bijā klāt. tas one sie atbilda kādam 34/36 izmēram. jo uz 38 bija samērā stingra. visas vīles ļoti nekvalitatīvi apšūtas, pērlītes ar baltu diegu (uz melnas kleitas) vienkārši piedrākalētas.

tā jau kleita bija smuka, tika tā kvalitāte un piegādes laiks.


Kvalitāte loti zema. Apmēram 1.5 gadu atpakal pasūtiju sev un viram dažādas lietas - kopā 8 mantas. Samaksāju ap 100 dolāriem un rezultatā tas kas tika pasūtīts der tikai nesāšanai mājās. Izmērs neatbilst,krāsa un arī neatnāca pasūtijums pilnā apjomā.

1 - 8 no 8