FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kas slēpjas aiz reālās preces un apraksta?

Sveikas!

Skaidrs ir viens, ka sūtot preci, tu kaut kādā veidā un savā ziņā riskē un nezini, ko saņemsi pretim. Pēdējie divi pirkumi, kurus nācās saņemt sūtīšanas veidā, lika man ļoti vilties. Meitenēm atsauksmes labas, apraksti labi, viss forši. Viss notiek ātri, izsūtīšana, saņemšana, bet preces, vienā vārdā - ĀRPRĀTS - smird tā, ka nevar izmazgāt pēc trešās reizes to smaku vai pilnībā atšķiras no tā, ko vajadzēja saņemt. Nestrebju karstu, bet šobrīd mēģinu visu atrisināt saziņas veidā, vai man kaut kas izdosies, to redzēsim. Agrāk sekoju līdz dažādām foruma tēmām, bet tagad ilgi nav sanācis. Cik bieži jums ir sanācis vilties un kā atkal neiebraukt ''auzās'' ar visām pozitīvajām atsauksmēm pie profila un foršo saziņu?

40 Atbildes

Labots 12.11.2016 21:10

>

man arī gadījies dažādi, bet lielākoties esmu noklusėjusi, jo laikam esmu pārāk mierīgs cilvēks, pietam tas bija pats sākums kad sāku sēdēt šeit skapī. Tagad gan nožēloju un domāju, kāpēc es sakautrējos? Kāpēc es neprasiju atrisināt situāciju? 

Lieta bija tāda, ka sen iekrita acīs kleita. Ok, uzrakstu pārdevējai, piedāvāju savu cenu. Atsaka. Piedāvāju nemt sūtīšanu ieskaitot vinjas cenā. Nē, uzraksta, ka kleita jauna, radiniece nopirka, palika stāvoklī un tā arī neuzvilka. Nu ok, labi, es nemu. Un kā jūs domājat ko es sanemu? Kleita bija netīra (vīrs vēl smējās, ka šajā kleitā laikam stāvoklī arī palika) ar baltiem plekiem, atsūtītajiem mēriem neatbilst, un vēdera dalā izstaipīts, ka pat šuves sāka ieplīst. Esmu atdevusi kleitu mammai, jo vinja šuvēja un ceru, ka var kaut ko labot. Bet nu, vējā iztērēta nauda, jo mamma dzīvo citā valstī, kleita jau gadu nav redzēta un nezinu vai man vēl tā kleita patīk un vai es to gribēšu kaut kur vilkt...

> fon Raabe

> sirena

Tie savēlumi izskatās līdzigi kaut kam šādām:

Ja tas ir adījums,tad vislabaak ar ļoti asām smaklām nagu šķērītēm, ja tas ir sintetika/kokvilna kā redzamais audums, tadtur nekas nelīdzēs, jo bumbulīši ir mazi un vis audums jau ir savēliets- tādi diemžēl ir jau novakāti un viss- tāds ir tas audums. 

AR to pūku noņēmēju - var protams mēģināt, bet kā likums lai tas pūku noņēmējs reāli strādātu, asmeņiem ir jābūt ļoti asiem, ļoti kvalitatīviem, kas lētajā variantā nav- tas krāms maksā vairāk kā jauns džempers tad. Ja lēts, tad vari mēģināt- bet rēīnies,ka tas aŗi max vienam ģemperim vien noderēs, jo asmeni ar to aŗi izbeigsies:). Man tāds savulaik bija- noņēma kadas 5 pūkas un ar to aŗi izbeidzās:)  

pūku noņēmējs labi '' nograuž'' tos bumbulīšus nost ja audums ir uz līdzenas virsmas un labi nostiepts- parasti uz galda ar palielām knopkām piestiprinu un un tad viegli laižu pāri- tās pūkas kas virspusē - labi noņem tās kas pieplakušākas pie auduma  atkal pēc kāda laika jeb pēc nākamās mazgāšanas mēģinu. 

> AAA

man arī gadījies dažādi, bet lielākoties esmu noklusėjusi, jo laikam esmu pārāk mierīgs cilvēks, pietam tas bija pats sākums kad sāku sēdēt šeit skapī. Tagad gan nožēloju un domāju, kāpēc es sakautrējos? Kāpēc es neprasiju atrisināt situāciju? 

Lieta bija tāda, ka sen iekrita acīs kleita. Ok, uzrakstu pārdevējai, piedāvāju savu cenu. Atsaka. Piedāvāju nemt sūtīšanu ieskaitot vinjas cenā. Nē, uzraksta, ka kleita jauna, radiniece nopirka, palika stāvoklī un tā arī neuzvilka. Nu ok, labi, es nemu. Un kā jūs domājat ko es sanemu? Kleita bija netīra (vīrs vēl smējās, ka šajā kleitā laikam stāvoklī arī palika) ar baltiem plekiem, atsūtītajiem mēriem neatbilst, un vēdera dalā izstaipīts, ka pat šuves sāka ieplīst. Esmu atdevusi kleitu mammai, jo vinja šuvēja un ceru, ka var kaut ko labot. Bet nu, vējā iztērēta nauda, jo mamma dzīvo citā valstī, kleita jau gadu nav redzēta un nezinu vai man vēl tā kleita patīk un vai es to gribēšu kaut kur vilkt...

Nu, lūk! Es arī domāju pāris dienas, rakstīt, nerakstīt. Uzrakstīju, protams, saņēmu skarbas vēstules atpakaļ, ja jau man ir tik augstas prasības, lai eju uz veikalu pirkt lietas u.tml. Protams, sajutos bēdīgi, pati, ka vispār jāraksta, bet tā jau tās pārdevējas turpinās rīkoties, ja viņām neviena no mums nerakstīts un klusēs. Turpināsim saņemt saplēstas, netīras un smirdīgas preces. 

Labots 12.11.2016 14:00

> sirena

Esmu...hahahahahahaha tā kā Liza21 ar zirnekli man gan vēl nav gadījies :D:D /nosmējos līka/

Bet vispār esmu iegrābusies, meitenei daudz daudz labas atsauksmes bija, bet pasūtītie džemperīši bija visi nolipuši ar kaķa spalvām un netīri pleķīši un pats bēdīgakais, ka audums bija ar bumbulīšiem, savēlies.Varbūt kāda zin, kā iespējams hoodij tipa džemperus attīrīt no bumbulīšiem, kādi rodas uz auduma pēc nēsāšanas?

Citreiz jau 1x izmazgajot tie rodas...Bet uzmanigi var ar skuvekli noskut (noperc kautvai letakos veikala, nav vajadzigi sikie) un noskuj, lai cik smiekligi neizklausitos.  Vai ar trulu nazi (sviestanazi), bet ar to ir grutak... 

Holiday un Reita, paldies :) :)

Ar skuvekli man neliekas pārāk droši, vēl audumu sagriezīšu, labāk nopirkšu veikalā to elektrisko pūku noņēmēju

> sirena

Holiday un Reita, paldies :) :)

Ar skuvekli man neliekas pārāk droši, vēl audumu sagriezīšu, labāk nopirkšu veikalā to elektrisko pūku noņēmēju

Ja audums ir savelies, tad nekas to neglabs. Drebe tapat izskatisies nonesata un nolietota, pat, ja tie bumbuli tiks nonemti. No nolietotas drebes nevar pataisit jaunu!

Labots 12.11.2016 21:10

>

> Liza21

Esmu sanemusi drebes, kas smird pec humpalam ar visam birkam. Smukas jau bija, bet nu nenormali smirdeja. Vienreiz sanemu sortus ar zirnekli ieksa. :D un zirneklis vel dzivs bija, ta parbijos, ka sortus aizlidinaju pa gaisu. :D 

:D :D :D

Labots 12.11.2016 16:04

neesmu neko nopirkusi ar 'loooooti nepatīkamu smaku. bet esmu nopirkusi "jaunu" mēteli uz S izmēru. :D Atnāca krietni lietots XXL izmēra mētelis...  Nevajdzēja pat pilnībā izsaiņot, lai saprastu, ka lietots (visdrīzāk vairākas sezonas). Savēlumi, atslābinājušās pogas, iekškusē oderei savēlumi, daudz diegi utt . Nevarētu teikt, ka smirdīgs vai netīrs, bet svaigi pārmazgāts pirms sūtīšanas nebija...  Protams, biju vīlusies, jo gaidīju Jaunu mēteli :D Un šis pie tam man bija daudz par lielu, tā kā pilnīgi lietot nevarēju. Vajadzētu būt norādei lietots ub cenai būtu jābūt simboliskai. :)

Pie tam - pati pārdevēja var vismaz pogas pacensties glīti pāršūt (lai nekarājas :D), diedziņus, kas karājas novākt... Nu tādas lietas var izdarīt  katrs pirms sūtīšanas, lai prece izskatītos labāk. :)

Es laikam pat tik ļoti nepārdzīvotu ,ja tas ir humpalu apģērbs, ja man patīk, atbilst aprakstam. :) Bet ja nav par pārmazgāts - ir ar smaku un vēl pat ar cenu, tad, protams, nav forši. Neuzskatu, ka ir labāk saņemt firmas veikalā pirktu jaku ar cigarešu/sviedru smaku par humpalās pirktu jaku. :)

31 - 40 no 40