Aktīvajām atverskapi.lv lietotājām :)

Sveikas! Kādu laiku te nav būts, skapis plīst pušu no visādām foršām lietām, kuras laika gaita diemžēl ir savākušās daudz par daudz un tad nu domāju .. tās, kuras aktīvi tirgojas - ir interese no pircējām? Vai liela daļa tagad uz andeli pārmetušās? Protams, saprotu, ka viss ir atkarīgs no piedāvājuma, tā noformējuma, cenām un vēl daudziem faktoriem, bet nu varbūt ir kādi novērojumi par šī brīža kopējo situāciju un tendencēm? Pēdējā laikā tik daudz sūdzību dzirdēts arī par negodīgiem cilvēkiem, kas krāpjas, izdomā visvisādas shēmas, lai negodīgi iegūtu tos pāris eiro .. nezinu, vai pircēji vēl tic, ka ir arī godīgi pārdevēji? Ar vienu vārdu sakot - ja kādai ir kas piebilstams šajā jautājumā, priecāšos palasīt viedokļus :) 

16 Atbildes

Man liekas, ka te tāds pamirums... daudz vairāk atsaucība ir, kad to pašu preci par to pašu cenu ieliek FB.

Savukārt FB citi cilvēki baidās pirkt, lai gan viena sieviete no manis nenopirka, jo bija smagi piekrāpta andelēmandelē.

Domāju, ka jāanalizē katrs cilvēks individuāli - ko tirgo, ko pārdevis, kādas atsauksmes, negodīgie diemžēl ir visur.

Es agrāk šeit biju ļoti aktīva un esmu savākusi diezgan apjomīgu skaitu atsauksmju,bet esmu pilnībā pārgājusi uz andelimandeli vai facebooka forumiem,šeit vairs neko netirgoju. 

Man jau liekas, ka tas ir ļoti induviduāli - atkarīgs no preču klāsta.

Jā, AS aktivitāte ir zemāka, ka portāla ziedu laikos, bet tas tāpēc, ka administrācija par portālu nerūpējās. Tagad jauna administrācija - jauna dzīve, domāju, aktivitāte jau lēnām sāk atjaunoties. Pēc jauna sludinājumu filtra, domāju, atkal pieplūdīs jaunas masas un nav tā, ka aktivitātes te nav. Vienā laikā ieliktiem sludinājumiem AS pat mēdz būt lielāks skatījumu skaits kā AM un arī favorīt-sludinājumi bieži pazūd kā pārdoti, tā kā tik slikti kā mālē arī nav.

Jā, facebook aktivitāte ir lielāka, bet procentuāli nopērk tik pat daudz un posti ļoti ātri pazūd + ja meklē kaut ko sev bez konkrēta mērķa, tad nevar šķirot ne pēc izmēra, ne citām pazīmēm. Var izmantot, ja no kā gribi atbrīvoties steidzami un ilgi rakstīties ar meitenēm, ka ko patīkamu ir ieraudzījušas, bet pirkt īsti nemaz netaisās vai no sērijas "es šodien 10tos būšu centrā, atvediet piemērīt un paskatīšos vai vispār patīk".

Andelē nepatīk sludinājumu maksa - obligāti jāliek kas vērtīgs un trendīgs, jo sludinājumi pēc noklusējuma tiek rādīti pēc popularitātes nevis jaunākajiem, kas, savukārt, šķiet absurdi, ja reiz par sludinājumu tiek maksāts. Izmantoju tikai retām precēm, par kurām ir sajūta, ka varētu aiziet. Kaut ko specifikāku nav vērts.
Tur, ja godīgi, nepilnības varētu uzskaitīt čupām, par kurām esmu rakstījusi administrācijai tur, bet viņi savu piķi nokāš un neko vairāk dzirdēt negrib (kā atverskapi ziedu laikos.... :) ). Pie uzskatāmājaiem mīnusiem varētu minēt, kaut vai tas, ka par jaunām ziņām pieteikumos nekur nenāk notifikācijas. Vai interējošajai precei pārdevēja atbildējusi - jāiet "mana Andele", "mani pirkumi/(pārdodu)", "sludinājums", "nākamā lapa sarakstei" un tā KATRU reizi, kad jauna ziņa no pārdevēja/(pircējas) pienāk. Pašas pircējas bieži uzreiz prasa numuru, lai whatsappā var rakstīt...

piekritu par andeli,naudas izsuceji

Nav protams tik liela aktivitāte kā agrāk, bet kaut ko tāpat izdodas pārdot. Labai lietiņai draudzīga cena un pircējs ātri vien atrodas. Sliktāk ir ar sezonas precēm, vasaras kleitas ziemā nepērk.  Bet nav ko šķendēties, laiks iet un katra pircēja atrod īsto! 

Ja man ko vajag nopārdot vai nopirkt, priekšroku dodu skapim. Šeit cenas draudzīgākas. Tās pašas lietas, ko tirgo šeit, tirgo arī andelē, protams par augstāku cenu.

> Inky

Man jau liekas, ka tas ir ļoti induviduāli - atkarīgs no preču klāsta.

Jā, AS aktivitāte ir zemāka, ka portāla ziedu laikos, bet tas tāpēc, ka administrācija par portālu nerūpējās. Tagad jauna administrācija - jauna dzīve, domāju, aktivitāte jau lēnām sāk atjaunoties. Pēc jauna sludinājumu filtra, domāju, atkal pieplūdīs jaunas masas un nav tā, ka aktivitātes te nav. Vienā laikā ieliktiem sludinājumiem AS pat mēdz būt lielāks skatījumu skaits kā AM un arī favorīt-sludinājumi bieži pazūd kā pārdoti, tā kā tik slikti kā mālē arī nav.

Jā, facebook aktivitāte ir lielāka, bet procentuāli nopērk tik pat daudz un posti ļoti ātri pazūd + ja meklē kaut ko sev bez konkrēta mērķa, tad nevar šķirot ne pēc izmēra, ne citām pazīmēm. Var izmantot, ja no kā gribi atbrīvoties steidzami un ilgi rakstīties ar meitenēm, ka ko patīkamu ir ieraudzījušas, bet pirkt īsti nemaz netaisās vai no sērijas "es šodien 10tos būšu centrā, atvediet piemērīt un paskatīšos vai vispār patīk".

Andelē nepatīk sludinājumu maksa - obligāti jāliek kas vērtīgs un trendīgs, jo sludinājumi pēc noklusējuma tiek rādīti pēc popularitātes nevis jaunākajiem, kas, savukārt, šķiet absurdi, ja reiz par sludinājumu tiek maksāts. Izmantoju tikai retām precēm, par kurām ir sajūta, ka varētu aiziet. Kaut ko specifikāku nav vērts.
Tur, ja godīgi, nepilnības varētu uzskaitīt čupām, par kurām esmu rakstījusi administrācijai tur, bet viņi savu piķi nokāš un neko vairāk dzirdēt negrib (kā atverskapi ziedu laikos.... :) ). Pie uzskatāmājaiem mīnusiem varētu minēt, kaut vai tas, ka par jaunām ziņām pieteikumos nekur nenāk notifikācijas. Vai interējošajai precei pārdevēja atbildējusi - jāiet "mana Andele", "mani pirkumi/(pārdodu)", "sludinājums", "nākamā lapa sarakstei" un tā KATRU reizi, kad jauna ziņa no pārdevēja/(pircējas) pienāk. Pašas pircējas bieži uzreiz prasa numuru, lai whatsappā var rakstīt...

Piekrītu.

Jā, atverskapi aktuvitāte ir daudz mazāka pedēja laikā. 

Kadas grupās FB jūs tirgojat?

Es ari ilgi neko nelieku AS, visu caur FB. Bet pedeja laika tur visi tik rezerve un neperk. Seit retak pieteicas, bet 80% gadijumos noperk. Tur lielaka atsauciba, bet 80 % gadijumos pazud. Ta ka turpinasu gan FB gan AS.

1 - 10 no 16