FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nesaprotu

Vai vēl kādam ir problēmas ar vēstulēm? Respektīvi, lieta sekojoša. 15.11. nosūtīju vēstuli ar jautājumu par preci lietotājai "aalise". Katru dienu redzu, ka meitene ir bijusi portālā, taču atbildes nav un mana vēstule stāv neatvērta. Savukārt, šodien saņēmu vēstuli no lietotājas "Lelde Niic". Atbildēju. Meitene bija portālā drīz pēc tam, kad biju nosūtījusi atbildi. Arī tagad vakarā ir šeit bijusi, taču mana atbildes vēstule stāv neatvērta. Lelde! Ja Tu šo lasi, atsūti, lūdzu, savu e-pasta adresi vai tel. nr., uzrakstīšu Tev.

Vē viena lietiņa. Vakar man uz e- pastu bija atnākušas vairākas info vēstules ar brīdinājumu par sludinājumu dzēšanu, taču šeit portālā nevienas vēstules un sludinājumu sadaļā viss ok!

Vai man vienīgajai tādi kreņķi?

19 Atbildes

Paldies par informāciju, arī es biju to skaitā, kuras 22.11. saņēma e-pastā ziņojumus par sludinājumu dzēšanu.

> Minkans

Man sodien epasta kadi 8 pazinojumi,te neviens sludinajums nav neaktivs,vismz man ta rada.

Mn tas pats , bet tikai vakardien naca uz e-pastu vestules

> Toms Olups

1. Pārbaudījām sistēmu un ar vēstuļu izsūtīšanu/saņemšanu problēmām nevajadzētu būt. Šķiet, ka šeit paši lietotāji būs atbildīgi.

2. Aizvakar sistēmai bija nelieli tehniski traucējumi, kuru rezultātā daļai lietotāju varēja izsūtīties šie kļūdainie e-pasti. Pašlaik problēma ir novērsta un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

manos favoritos periodiski pazud saglabatie sludinajumi kaut gan šie sludinajumi joprojām pie pārdevējām ir aktīvi

> Bella

> Toms Olups

1. Pārbaudījām sistēmu un ar vēstuļu izsūtīšanu/saņemšanu problēmām nevajadzētu būt. Šķiet, ka šeit paši lietotāji būs atbildīgi.

2. Aizvakar sistēmai bija nelieli tehniski traucējumi, kuru rezultātā daļai lietotāju varēja izsūtīties šie kļūdainie e-pasti. Pašlaik problēma ir novērsta un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

manos favoritos periodiski pazud saglabatie sludinajumi kaut gan šie sludinajumi joprojām pie pārdevējām ir aktīvi

Nosūtīju Jums ziņu.

Informēju, ka arī šodien daļa no lietotājiem var saskarties ar šo problēmu.
Ļoti atvainojamies par sagādātajam neērtībām.

Labots 25.11.2016 14:19

Jā, nupat atkal saņēmu atkal veselu birumu ar paziņojumiem...:( Šādi svarīgus e-pastus var nepamanīt... 34gb...

Kārtējie 33 paziņojumi e-pastā, ko tas nozīmē?

> Toms Olups

Informēju, ka arī šodien daļa no lietotājiem var saskarties ar šo problēmu.
Ļoti atvainojamies par sagādātajam neērtībām.

Būtu labi, ja sludinājumus varētu sagrupēt pēc lietotājam un atsūtīt sarakstu vienā e-pastā, ja jau sistēma veic pārbaudi un izsūtīšanu vienu reizi dienā.

Pašlaik strādājam pie uzlabojumiem, kas saistīti tieši ar šiem e-pastiem. Turpmāk visam būtu jābūt kārtībā un šādai situācijai nevajadzētu atkārtoties.

Vēlreiz atvainojos par sagādātajām neērtībām.

11 - 19 no 19