Piegāde

Sveikas.

Vēlējos uzzināt jūsu pieeju un pieredzi, tā kā nupat pirmo reizi "dabūju pa galvu" no pircējas.

Šeit esmu 4 gadus, aptuveni 6 gadus iekš AndeleMandele, esmu diezgan aktīva pircēja/pārdevēja, un vienmēr rēķinos ar papildus piegādes izmaksām (pakomāti, pasts), ja izņēmuma gadījumā nedodos pakaļ pati, un arī pircējām līdz šim tas bijis pašsaprotami.

Bet nu tiku izlamāta, esmu nekorekta, jo saņemot maksājuma screen-shot, pajautāju, vai sūtīšanas izmaksas jāsedz man? Pirmo reizi dzirdu, ka preces cenā jau jābūt iekļautai sūtīšanai, ka visi tā dara, ka pircējai (reģistrējusies 01.01.2016.) lielāka pieredze, utt. Kušināju, rakstīju, ka viss ok, nav problēmu, lai paliek, bet tieku joprojām lamāta. Jūtos teju kā noziedzniece.

Protams, kāda ir ļoti emocionāla, bet kā tad īsti ir citām? Vai es tagad būtu no mēness nokritusi??

11 Atbildes

Izskatās ....ka pircēja no mēness novēlusies, nevis Jūs!Reti ,bet gadās tādas dīvaines,ar dzīvi neapmierinātas!Vēsais

Labots 25.11.2016 13:59

Andelē esmu novērojusi, ka biežāk prasa, vai piegāde jau iekļauta cenā, bet Tev vienkārši ir gadījusies nekorekta pircēja, kurai nav kur izlikt savu neapmierinātību ar dzīvi :)

Daži iekļauj preces cenā arī sūtīšanu un parasti to blakus pieraksta. Vispār jau lielākoties sūtīšana ir atsevišķi.

Domāju, pircēja ir pārsteigusies un jebkurā gadījumā neviens no jums nav vainīgs, tikai esat viena otru pārpratušas. ---- no viņas puses gan ir riebīgi tas, ka brauc virsū, vienkārši vajag aprunāties un vienoties.

Nākamreiz vari ielikt savā profila aprakstā tekstu, ka izmaksas par pastu tiek segtas no pircēja puses un nav iekļautas cenā. :)

Bieži  pārdevēji paši ir minējuši, ka pie konkrētās cenas jāpieskaita sūtīšanas izmaksas ...  Vai arī piezīme, ka sūtīšana konkrētai precei ir iekļauta cenā ,vai piem no 20e pirkumu sūtīšana bezmaksas.  

Ja nav nekādu norāžu, parasti es vismaz saprotu tā, ka par sūtīšanu jāmaksā, nevis autimātiski izdomāju, ka tas jau iekļauts cenā. :) :D 

Jā,tas tiesa.Andelemandele.lv regulāri prasa vai sūtīšana iekļauta cenā,kaut tas nav nekur minēts.man pie katra sludekļa minēts+pakomāti.

Man pat ir gadījies dzirdēt, ka pircēja esot man pārmaksājusi, jo banka novilka veselus 36 centus par naudas pārskaitīšanu :D

> Adhara

Man pat ir gadījies dzirdēt, ka pircēja esot man pārmaksājusi, jo banka novilka veselus 36 centus par naudas pārskaitīšanu :D

Tik smieklīgi. :D

Kaut kad lidziga situacija ari man bija,tadel profila,un pie sarakstes bridinu par sutisanas izdevumiem:)

Labots 25.11.2016 15:15

Klusi jāatskaita nauda atpakaļ un viss, ielaisties ar tādu darījumos - šī lamāšanās būs tikai sākums, vienmēr atradīs kur piekasīties. Nekāda labi-labi tur nebūs.

Nav ne tas pareizi vai nepareizi, ne tas - vienkārši ir jāapjēdz, ka katram pārdevējam ir savi nosacījumi. Un ja, izlasot tos, tāpat nav skaidrs, pirms darījuma noslēgšanas vajadzētu pārjautāt, ka nu ir ar to piegādi. Kādu lamāt par savu neizteikto cerību nepiepildīšanos ir vistīrākais idiotisms.

Es ar katru dienu nebeidzu brīnīties par cilvēku nekaunību...

1 - 10 no 11