FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Piegāde

Sveikas.

Vēlējos uzzināt jūsu pieeju un pieredzi, tā kā nupat pirmo reizi "dabūju pa galvu" no pircējas.

Šeit esmu 4 gadus, aptuveni 6 gadus iekš AndeleMandele, esmu diezgan aktīva pircēja/pārdevēja, un vienmēr rēķinos ar papildus piegādes izmaksām (pakomāti, pasts), ja izņēmuma gadījumā nedodos pakaļ pati, un arī pircējām līdz šim tas bijis pašsaprotami.

Bet nu tiku izlamāta, esmu nekorekta, jo saņemot maksājuma screen-shot, pajautāju, vai sūtīšanas izmaksas jāsedz man? Pirmo reizi dzirdu, ka preces cenā jau jābūt iekļautai sūtīšanai, ka visi tā dara, ka pircējai (reģistrējusies 01.01.2016.) lielāka pieredze, utt. Kušināju, rakstīju, ka viss ok, nav problēmu, lai paliek, bet tieku joprojām lamāta. Jūtos teju kā noziedzniece.

Protams, kāda ir ļoti emocionāla, bet kā tad īsti ir citām? Vai es tagad būtu no mēness nokritusi??

11 Atbildes

Tā ir vienkārši ,,gudra'' izbraukšana no situācijas lai nemaksātu! Jo ne visas pārdevējas piebilsīs, ka jāsamaksā par sūtīšanu, atradīsies kāda, kas padomās un nosūtīs tāpat.

Parasti šādas lietas (ja ir iekļautā cena sūtīšana) tiek minētas pie sludinājuma. Ja nav- tātad uzskatāms, ka sūtīšana jāapmaksā pašai. Protams, ja vēlas atlaidi var pajautāt (uz pusēm, vai 75% no sūtīšanas izmaksām) Viss atkarīgs no pircējas un pārdevējas komunikācijas.

Jums ir gadījiusies persona, ar ko labāk darījumos neielaisties. Es piebilstu lai sūta naudu par sūtīšanu vai atskaitītu naudu atpakaļ.

11 - 11 no 11