FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kategoriju izkārtojums

Sveiki!

Radies jautājums saistībā ar kategoriju izkārtojumu izvēlnē.

Pašlaik, cik noprotu un redzu, tad nekāda konkrēta loģika vai secība pēc kuras tās būtu izkārtotas nav(ja tomēr ir, tad lūdzu labojiet mani). Līdz ar to, lai portāla lietošanu padarītu ērtāku, piedāvājam tās pārkārtot.

Mūsu variants būtu kategorijas sakārtot alfabēta secībā un tad gan jauniem, gan esošiem lietotājiem uzreiz būtu skaidrs, kur kas atrodas.

Kādas ir Jūsu domas? Varbūt ir kādi citi varianti padomā?

40 Atbildes

Turpinām kategoriju kārtošanu un nākošā sadaļa ir "Bērniem"
Mūsu skatījums kā varētu izskatīties jaunais kategoriju sadalījums - ŠEIT!

1. Pamanīsiet, ka vairs nav apaškategoriju "Zīdaiņiem (līdz 24. mēn.)"; "Meitenēm"; "Zēniem".
Ideja ir šo dalījumu pārnest uz sludinājumu filtru, līdzīgi kā ir krāsas, izmēri utt. Tas mums ļautu izveidot daudz kompaktākas kategorijas. Piemēram, katram apavu veidam vairs nebūtu sava lielā kategorija(kā tas ir pašlaik), bet tie būtu zem kategorijas "Apavi", tā pat kā tas ir sieviešu un vīriešu kategorijās.

2. Lūdzu izsakiet savus ieteikumus, komentārus par jauno dalījumu. Pieļauju, ka dažviet kaut kas var iztrūkt. Kā piemēram, kategorijā "Rāpulīši" neesam ievietojuši nevienu apakškategoriju. Tāpēc būtu lūgums dalīties ar savām idejām, lai kopējiem spēkiem varam izveidot pēc iespējas ērtāku dalījumu.

Vēl vienu sadaļu Kokoni, šobrīd ieliku pie "konverta", bet īsti pareizi tas nav.

Vēl pie aksesuāri > matu rotas, matu piederu (nezinu, kā skaistāk apsaukt)

Zem "Rāpulīšiem" domāju varētu likt plāniem (pidžamas) un biežie (pa dienu, ko ģērbj), lai palabo mani citas mammas.

Domāju pie rotaļlietām vajadzētu arī sīkāku iedalījumu, vismaz, "mīkstās mantas", "koka", "ar mūziku", "interaktīvās" utt.

> Inky

Hmm.. Ja reiz pārkārtojam sadaļas, varbūt arī sakārtojam pie reizes?

Teiksim Virsjakas un Mēteļus salikt vienā kategorijā - Virsdrēbes.

Jakas un džemperus salikt vienā kategorijā (aktivitāte abām sadaļām atsevišķi tā pat nav liela un mērķis drēbēm vienāds).

Kosmētikai, sakarā ar skaistumkopšanas ierīču pievienošanu, prasās pārdēvēšanu uz "Skaistumkopšana" vai ko tamlīdzīgu.

Sadaļu žaketes pārvērst par sadaļu, kur var likt, gan žaketes, gan ofisa apģērbu kā tādu.

Apavu apakšsadaļas mani vienmēr mulsinājušas. Sandales un Basaines manā uztverē ir praktiski tas pats, kaut kā šādi:
http://www.kurpirkt.lv/rus/result.php?q=basaines
"zābaki" vajadzētu pārdēvēt uz "garie zābaki", jo citi garumi jau ir definēti.
Un tad ir šāda tipa apavi, kurus pie kurpēm īsti negribās likt, jo uz balli/ofisu neuzvilksi, bet pie sandalēm arī ne, jo sandales tak bez papēžiem un prastākas/siksnainākas. Bet nosaukums uz mēles arī nelec :/

Pilnībā piekrītu par to ka nav vajadzīga divas sadaļas "sandales" un "basenītes" jo skatoties preču klāstā īpašas atšķirības neredzu!

> Alda

Mans ieteikums,vairāku opciju izvēles iespējas.Piemēram kleitas ,gribu uzreiz skatīties vairākas krāsas- melnas,zaļas,raibas.Apavos divus izmērus utt. Cerams domu sapratāt :)

Piekrītu visam teiktajam pluss gribētos lai apavos parādītos iespēja izvietot pa kategorijām kāds materiāls. Jo daudzi meklē ādas, zamšādas vai citu materiālu apavus. Un tad jārokas pa visiem skapjiem lai atrastu vēlamo! 

Lai izsakās vēl citi, bet man liekas, ka vajadzētu sadaļu Virsdrēbes, tad apakšsadaļas - Kombinezoni, Virsjakas, Ziemas bikses (biezās, slēpošanas), jo tad viss būtu kopā, šobrīd tās bikses tiek bāztas pie parastajām biksēm, un arī pie kombinezoniem. Vajadzētu arī sadaļu Bērnu tekstils, kur tirgot gultasveļu, dvieļus, gultu apmalītes utt.

Jā, piekrītu vajadzētu sadaļu "virsdrēbes" zem kura varētu likt kombinezonus, virsjakas, biezās bikses, mēteļus. Bodiji ar rāpulīšiem varētu būt kopā vienā sadaļā, sadalot sīkāk garroku, biezākos un plānos. T- kreklus manuprāt nevajag 2 vietās, pietiktu, ka būtu pie "krekliņiem". Piekrītu arī  par "bērnu tekstilu", jo konvertiņi nav vienīgais, ir arī paladziņi u.c. 

Nav loti svarīgi bet man ir neērti, ka nav kategorijas krekli  es nezinu kur ielikt sieviešu kreklus, lieku pie blūzes ir līdzīga lieta   bet tas nav tas pats. Mājas čības  arī nav kur... pie sporta apaviem?)Kleitām nav  variantu midi ceļgala garumā kleitas, lieku midi pie garām un isam un klasiskām keitam). Nezinu kur likt kardiganus,  džinsu jakas )

Jebkuras izmaiņas ir labas,tikai tautas šeit nav,ta nav,kur visi pazuda?

Man traucē  augšējā reklāmā,  varbūt var viņu mazliet pazemināt ? No planšetdatora un tālruņa vispār nav iespējams atvērt   statistiku,  iestajumi pievienot sludinājumu,  pusstundu mēģinu  spiedu  bet  atveras reklāma vai mans profils. Ļoti neērti. 

> Alda

Mans ieteikums,vairāku opciju izvēles iespējas.Piemēram kleitas ,gribu uzreiz skatīties vairākas krāsas- melnas,zaļas,raibas.Apavos divus izmērus utt. Cerams domu sapratāt :)

Es arī piekrītu šai domai, būtu ļoti jauki ja varētu atzīmēt vairākus izmērus.

31 - 40 no 40

Tēma slēgta