Zobārsts Rīgā

Sveikas. Griežos pie Jums ar jautājumu, kas ir Jūsu zobārsts, jeb kādu klīniku, privātpraksi apmeklējiet Jūs? Galvenais, lai kvalitatīvi veic savu darbu un zina ko dara. :)

24 Atbildes

es eju šajā klīnikā  http://www.meler.lv/  mājās lapā arī cenas var atrast. tur eju pie dr.rozenbergas, mana bijusī klases biedrene-tikai pie viņas iemācījos sēdēt tajā baismīgajā krēslā kā pludmales atzveltnī Smaidīgs tur strādā arī viņas mamma (labas atsauksmes no ārstiem liepājā, kur bija visam pirmssākums-privātkabinets pašu dzīvoklī, bezmaz vai vēl padomijā), bet māsa ir proteziste.

Personīgi man ir tikai sliktas atsauksmes par zobarstniecību Denta,kas ir pretī lielajam Elkoram..

Dr. Jurgeles klīnika Kuģu ielā pie Radisson Blue Daugava. Dakteris Raivis

Paldies Nevainīgs

Damne Veselības centra "Možums" mājas lapā nevaru atrast info par cenām, kā tur ir? :)

Labots 03.11.2013 20:37

Es pirms gada gāju uz:

SIA “ELECTA”,

Krišjāņa Valdemāra iela 77 – 9 
(Ieeja no Nītaures ielas)

Nebiju iepriekš tur bijusi,bet tiku pie zobārstes Signes Mālmanes un sapratu,ka viņa ir vnk vislabākā! :) 

Tagad zvanīju un kā izrādās,tad viņa vairs tur nestrādā,bet viņai ir sava klīnika:

Merķeļa iela 12-1, 3. stāvā, 315. kabinets, Rīga. ( viesnīcas “Hotel Irina” telpās ).Saucās Heliodenta(nejaukt ar parasto Dentu).Pieteicos tagad tur-zobārste tiešām superrr!Par to jau vien liecina fakts,ka pie viņas došos no Jēkabpils! :D Ir tādi "nieka" 150km uz vienu galu,bet savus zobus labošu tikai un vienīgi tur! :)

Ievy, un cenas kādas, varbūt ir kāda mājas lapa viņai?

> Kafija

www.heliodenta.lv

otra klīnika,kur viņa agrāk strādāja-www.electa.lv

salīdzināju un heliodentā sanāk vēl lētāk kā electā! :)

jau 10 gadus apmeklēju Rīgas Zobārstniecību (Blaumaņa iela), eju tikai un vienīgi pie dr.Zariņas - vienmēr pastāsta, ko tālāk darīs, piedāvā izvēli, bet tajā pašā laikā iesaka, kuru plombi labāk likt utt. Cenas ļoti pieņemamas.

Iesaku zobārsti Ivetu Aizikoviču Valsts Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā (ieeja no sētas vai caur Stomatoloģijas institūtu), korekta, laipna, iejūtīga, zinoša un prasmīga zobārste (māsiņa arī jauka).

Labots 19.11.2013 16:27

nesen biju Latdent pie Barona centra,cenas ok un pierakstu rindas nav milziigas.

vajadzeeja nomainiit plombi un uzlikt to uz 2 virsmaam,paliels caurums bija,samaksaaju kopaa ar anesteeziju un sudraba plombi 22ls!

11 - 20 no 24