FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Kāpēc nevar pievienot sludinājumu??

Aizpildu visas ailītes, bet kad spiežu pievienot, tad izmetas logs, kurā teikts, lai korekti aizpilda visus laukus.

0 0

16.12.2016 16:20

es ari nevaru pievienot sludijumu

0 0

16.12.2016 16:51

Tikko pievienoju sludinājumu, problēmas neradās, ja neskaita to, ka bija 2 min jāuzgaida :-)

0 0

28.01.2017 16:53

Sen te nebiju bijusi, daži sludinājumi bija neaktīvi, kad mēģināju sludinājumu ar zābakiem atjaunot, pirms tam uzspiežot "labot", nav iespējas izvēlēties sadaļu "bērni" ->"apavi" utt. Tie visi lauciņi ir pelēki, spaidu peli, bet nekas nemainās, līdz ar to mans sludinājums ir aktīvs, bet pie datora izvēlētās sadaļas "sievietēm" -> "kleitas"-> "kokteiļkleitas".... skatos, ka neesmu vienīgā, kurai tā... 

0 0

29.01.2017 19:31

> kristiine_31

Sen te nebiju bijusi, daži sludinājumi bija neaktīvi, kad mēģināju sludinājumu ar zābakiem atjaunot, pirms tam uzspiežot "labot", nav iespējas izvēlēties sadaļu "bērni" ->"apavi" utt. Tie visi lauciņi ir pelēki, spaidu peli, bet nekas nemainās, līdz ar to mans sludinājums ir aktīvs, bet pie datora izvēlētās sadaļas "sievietēm" -> "kleitas"-> "kokteiļkleitas".... skatos, ka neesmu vienīgā, kurai tā... 

Visticamāk, esi sākotnēji pievienojusi sludinājumu šajā sadaļā.

Kad pievieno sludinājumu, Tu apstiprini kategoriju kurā tas tiks izvietots. Kategoriju pēcāk labot nav iespējams.

Šobrīd vienīgais risinājums ir pārlikt sludinājumu pa jaunam īstajā kategorijā. Neizslēdzu variantu par tehnisku kļūmi, bet stipri šaubos.

0 0

11 - 14 no 14