FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ko darīt, ja ir aizdomas?

Meitenes!

Tā kā nesen saskāros ar mēģinājumu tikt apkrāptai, esmu palikusi ļoti uzmanīga šajā portālā un ziskatu visus piedāvājumus mainīties daudz uzmanīgāk. Nu lūk. Vakar saņēmu vēstuli no meitenes ar piedāvājumu mainīties un es `saožu` krāpnieci. Rajons tas pats, nav atsauksmes, nupat reģistrējusies utt. Un mana sieviešu intuīcija man saka, ka tā ir tā pati meitene kura mani gandrīz jau apčakarēja. Protams, pierādījumu man nekādu nav - uzrakstīju viņai, ka maiņa neinteresē, BET nezinu kā pabrīdināt citas meitenes, lai uzmanās! Akurāti jau publicēt viņas profilu nevaru, jo man jau nekādu pierādījumu..

Ko darīt? 


6 Atbildes


Es parasti saku - tā kā esi jauna lietotāja, maiņa notiks tikai , kad Tu pirmā izsūtīsi, un es pēc tam, kad būsu saņēmusi. Godīga meitene arī piekristu, bet krāpnieces parasti pazūd! Tāda mana pieredze! Ja aizdomas, kad krāpniece, tad nemainies, seit ir arī daudz godīgu meiteņu, par ko Tev nebūs jāuztraucās, kad vēlēsies mainītiesSmaidīgs


>ILZE

Jā, es jau viņai atteicu, vienkārši gribas pabrīdināt arī citas meitenes, lai uzmanās, jo tomēr ļoti daudz gadījumu dzirdēti, ka meitenes uzticas un izsūta maiņas paciņas un pēc tam `iekrīt`.. 


tiesi taa...ja vina bus godiga, tad nebaidisies no ta, ka vinas sutijums bus jagaida dienu ilgak, un izsutis tev pirma!

 


vienkarsi ieliec linku...kaut vai ar elementaru jautajumu- vai kada ir ko mainijusi vai iegadajusi- tiri savai parliecibai, ka vari but drosa par meitenes godigumu, ja kadai jau ir bijis pozitivs darijums! :)


>amiite

 

Labi, formulēšu to tā kā Tu iesaki.

Vai kāda ir ko iegādājusies/mainījusi no šīs meitenes ?

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=19835  


> Rū.

Domaju, ka sis ir labakais veids, ka neaizvainojot meiteni, but kaut cik drosai par mainu, pirkumu vai pardosanu :)

1 - 6 no 6