FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

jusu domas?

Hey,hey! :)

Gribeju jautat jusu domas, jo kartejo reizi tiekoties esmu izmetusi laiku un naudu par transportu... Jus piekritat tikties centra(ja nedzivojat tur) pirkt uzreiz vai merit? Un kada jums ir attieksme pret to,ka neatnak vai kadu labu stundu novilcina laiku - jus gaidat vai ari ejat prom un atstajat sliktu atsauksmi? 

19 Atbildes

Labots 24.01.2017 20:37

.

> Ronja

.

Labots: vakar, 20:37

Es vienkārši negribēju braukt mājās un braukt pēc stundad atkal atpakaļ, un tērērt atkal cēļa naudu, tādēļ tās 2h doezgan bezjēdzīgi pavadīju centrā. Un  pus dienu iepriekš man neienāca prātā prasīt cilvēkam vai būs uz tikšanos, kad sāka kavēt 15min , tad arī rakstīju.. Beigās sanāca, ka vinā ir sapratusi, ka nebrauks, bet nemaz nedomā neko man teikt, un vēl tādā tekstā to pasneidz, it kā es būtu vainīga. 

Tā mērīšana centrā liekas pat smieklīga, un brīnos par meitenem, kas skrien sazin kur, nezin kur. Tāpēc var uzdod 101 jautājumu, samērīt, utt., lai sapratu der vai neder. Un galau galā ,ja pirkums tiešām liels, tad dot iespēju atsūtīt atpakaļ. 

Katrā ziņā, ja man raksta - gribu tikties rīt centrā!- tad 100%, ka tas nav nopietni ;D

manupraat Reita te ir jau tik ilgi,ka shaads jautaajums galiigi nevietaa ,jo ne jau bijusi pirmaa reize,kad to appriezh.

kaadreiz,kad centraa biju biezhi,darbs vai citas dariishanas,tad piedaavaaju tikties centraa arii pati peerkot jautaaju par tikshanos tur,jo uzskatu,ka tas tomeer ir eertaak abiem panaakt viduscelju,ja veel var apvienot dariishanas ar pirkumu reizee, tachu nu jau labu laiku izveelos pirkt/paardot suutot pa omnivu arii tajos gadiijumos,kad esam no blakus rajoniem.

par neatnaakshanu,neesmu iisti saskaarusies,ir tikai bijis,ka grib meeriit un tad nenopeerk,tad ir ,protams mazliet shkrobiigi un vienreiz tirgoju kurpes,meitene nedeva zinju,nogaidiiju 15min un aizgaaju.

Labots 25.01.2017 13:14

> Inky

Diemžēl, uz negatīvām atsauksmēm bieži pretī saņēmu negatīvas un ne visas administrācija dzēsa. Gadījās, ka dzēsa abām, bet dažas joprojām rotā manus profilus.. Pat pēc tam, kad otra puse savu profilu dzēsa.

par sho nav paardotaams no adminu puses nemaz...jo biezhi ir taads variants- TU man,es TeV....

Agrāk, kad mācījos augstskolā, bieži sarunāju tikšanos centrā, jo bija pa ceļam un nebija tik žēl, ja pircēja neieradās norunātajā laikā. Tagad strādāju netālu no mājām un uz centru tieku ļoti reti, speciāli braukt un tērēt naudu gan negribās, parasti piedāvāju pircējām atbraukt uz manu rajonu/tuvākajiem rajoniem, vai sūtu caur Omniva. 

> zaiza

> Inky

Diemžēl, uz negatīvām atsauksmēm bieži pretī saņēmu negatīvas un ne visas administrācija dzēsa. Gadījās, ka dzēsa abām, bet dažas joprojām rotā manus profilus.. Pat pēc tam, kad otra puse savu profilu dzēsa.

par sho nav paardotaams no adminu puses nemaz...jo biezhi ir taads variants- TU man,es TeV....

Labots: šodien, 13:14

Vismaz labāk kā Andelē - Andelē Tev pārdod šausmas, izdzēš pieteikumu un pat profilu vairs nevari atrast. Un administrācija uz lūgumu atrast, ar ko bija saruna, lai vismaz parunātos ar pārdevēju, arī neatbild :D

Pirmais pirkums Andelē - ieberzos uz 15€ un pat atsauksmi nevar ielikt :)

Te vismaz administrācija neignorē un palīdz cik ir viņu spēkos..

Es uzskatu ir normāli, ka tu gribi pamērīt konkrētas preces, ja tev māc šaubas, atbraukt uz centru lētāk nekā sūtīt atpakaļ. Bet cita lieta, ja neierodas vispār, pietam ja cilvēks tevi vēl ignorē (ir gadījies). Man braukt uz Rīgu un atpakaļ maksā 6 eur, bet parasti cenšos apvienot tiksanos ar darīšanām, sanāk win-win situācija. Saprotu, ka var gadīties visādi un nokavēties, man personīgi ja nesteidzos, nav problēmu pagaidīt, bet ja pazvana klients 5min pirms tikšanās un prasa vai vēl tiekamies un tik pēc 40min būs, jo izbrauc, tad gan ir nesmuki :) Katram sava izpratne par laiku un rēķināšanos uz citu laiku ;)

> Inky

> zaiza

> Inky

Labots: šodien, 13:14

Vismaz labāk kā Andelē - Andelē Tev pārdod šausmas, izdzēš pieteikumu un pat profilu vairs nevari atrast. Un administrācija uz lūgumu atrast, ar ko bija saruna, lai vismaz parunātos ar pārdevēju, arī neatbild :D

Pirmais pirkums Andelē - ieberzos uz 15€ un pat atsauksmi nevar ielikt :)

Te vismaz administrācija neignorē un palīdz cik ir viņu spēkos..

nu,ko tad paliidz,ja ieliec neitraalo un dabuu taadu pat pretii,cik reizu dzirdeets no meiteneem'' nelikshu sliktu atsauksmi,lai nesanjemtu pretiii''....

11 - 19 no 19