FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

par Suņuku

Sveikas.

Visu savu dzīves gadus esmu nodzīvojusi laukos ar suņiem.

Atnākot dzīvot uz Rīgu (dzīvoklī) paņēmu savā aizgādībā suņuku, un tagad sākas lielā neizpratne.

Vai man obligāti ir jāčipo kucēns? 

Rīgā ir jāmaksā kaut kāds nodoklis par suņuku?

Kādu vetārstu/klīniku ieteiktu? 

Varbūt kāda varētu padalīties ar savu pieredzi šajos jautājumos? Laukos dzīve bija vieglāka. :D 

17 Atbildes

oki☺es ta ja nu kas

laukos ari ir jachipo,nav svarigi kur dzivo,un kads vecums sunim

Aiga - to sapratu

> Svetlana

meklejam sunukam 2gadi ar pus labas majas,skirne dzek rassel terjers,tevs istas skirnes,mate krustojums,bet pats sunuks izskatas ka tirasinu.ir cipots,pase,attarpots,visas potes veiktas.vnk braucam prom un nevaram paturet.sunitim velamies atdot pa simbolisku samaksu tam kas dzivo privatmaja,jo suns aktivs,mil pastaigas.vel sunuks nesen kastrets.

Ja nav noslepums, kur braucat prom uz citu dzivokli, pilsetu vai valsti?

Jāčipo un jāreģistre. Čipot var kopa ar trakumsērgas poti. Nodoklis ari jamaksā par sunīti 7.38, jaaiznes kvīts un pase vetārstam un tas izsniegs žetonu. Laba veternārklīnika un nedārga ir pie dammes rimi.

Čips tagad obligāts, trakumsērgas vakcīna ir obligāta, pārējās - ļoti ieteicamas. Es iesaku Dzīvnieku veselības centru (vislabākais ir pie Zasulauka), bet sačipot un sapotēt mācēs jeb kurš vetārsts, tā kā par to galīgi neuztraucies. (Bet ja kādreiz gadījumā vajag ļoti zinošus vetus - tad iesaku tikai DVC ) :)

26740438-burvigakais vetarsts Nauris,pienem ari Riga,izbrauc uz majam,atbildes un atzvanis jebkad,ja vien neoperes vai negules pec darba,konsultes,iesaku

11 - 17 no 17