FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Nedēļa 2

Ar nelielu kavēšanos - laimīgu jauno gadu!

Šī gada pirmie divi uzlabojumi:

1. Iespēja manuāli izvēlēties sludinājuma titulattēlu
Līdz šim kā sludinājuma titulattēls tika izvēlēts pirmais attēls, kas augšupielādēts. Turpmāk to būs iespējams izvēlēties arī manuāli. Ar šo uzlabojumu ceram samazināt citu interneta resursu attēlu izmantošanu kā sludinājumu titulattēlu.

2. Jauna teksta rinda sludinājuma un lietotāja profila aprakstā
Lai turpmāk gan sludinājumu aprakstus, gan sava profila informāciju būtu iespējams pasniegt uztveramāk, tekstu ir iespējams dalīt jaunās rindās.

Jautājumus un ieteikumus komentāros.

13.01.2017 12:39

> Chiepina

Jā, uzlabojumi labi, bet vēl forši būtu, nezinu,kā ir ar pārējiem, bet es, piemēram, nesaņemu nekādu paziņojumu,ja zem kāda sludinājuma kāds pievieno komentāru. To es pamanīju tikai tad,kad skatījos savu profilu, un atvēru kādu no lietām- tur meitene bija prasījusi par sūtīšanas izmaksām, protams laiks bija pagājis liels, līdz ar to šī lieta meitenei vairs nebija aktuāla.

ļoti noderētu:)

13.01.2017 12:44

Gribēju pavaicāt par atliktajiem sludinājumiem(saviem favorītiem)...

Ja,man beidzās sludinājuma termiņš,kuru vajag atjaunot,tad tas pazūd no kāda cilvēka favorītiem un viņam tad atkal no jauna jāmeklē tieši tā prece?Piefiksēju,ka mani favorīti daži pazuda un tad nejauši uzgāju no jauna...Tas gan nav feini,jo daudzas kārotās lietas negribās iet un no jauna meklēt pa visiem sludinājumiem :( Un arī manas precītes zaudē iegūt jaunus saimnieciņus.. :(

13.01.2017 14:00

> Inky

1. Patīk jaunā fīča, noteikti palīdz ar jauna attēlu ievietošanu, BET bildes no interneta tiek lietotas nevis tāpēc, ka sarežģīti mainīt secību, bet tāpēc, ka uz modeles izskatās daudz labāk nekā uz grīdas, kur nu vēl pakaramā.

2. Sen gaidīts uzlabojums - nākamais solis varētu real-time sludinājumi un komentāri pie tiem, jo šobrīd atjaunošana notiek samērā reti, t.i., nomaini tekstu vai saņem komentāru un gaidi līdz pat 30min līdz tas parādīsies. Ar atsauksmēm tas pats.

1. Jā, ideju saprotu. Taču domāju, ka arī šis sludinājums palīdzēs sakārtot šo problēmu, jo lietotājs saņemot brīdinājumu par sludinājumu, kurš neatbilst noteikumiem un tiks dzēsts, varēs ērti izlabot savus pārējos sludinājumus.

2. Viennozīmīgi piekrītu. Arī pašlaik vairākus procesus jau esam paātrinājuši un noteikti, mūsu iespēju robežās, to turpināsim darīt.

13.01.2017 14:49

> ATLAIDES

superīgākais uzlabojums,manuprāt,būtu, ja meklējot kaut ko, piemēram, ''kleitas'', varētu vienlaicīgi ieķesēt vairākus izmērus,vai vairākas krāsas, citādi sanāk meklēt sākumā vienu izmēru pa visām lapām, tad spiest par vienu lielāku izmēru, kas teorētiski arī derētu un meklēt pa jaunam visas lapas, tāpat arī ar krāsām. 

Diemžēl pašreizējā lapas versijā tas nebūs iespējas, bet nākotnē ir ieplānots. 

13.01.2017 15:23

> Chiepina

> Inky

> Chiepina

Jā, uzlabojumi labi, bet vēl forši būtu, nezinu,kā ir ar pārējiem, bet es, piemēram, nesaņemu nekādu paziņojumu,ja zem kāda sludinājuma kāds pievieno komentāru. To es pamanīju tikai tad,kad skatījos savu profilu, un atvēru kādu no lietām- tur meitene bija prasījusi par sūtīšanas izmaksām, protams laiks bija pagājis liels, līdz ar to šī lieta meitenei vairs nebija aktuāla.

Savos profila uzstatījumos vari izvēlēties:

Vēlos saņemt paziņojumus uz e-pastu:
 Par sludinājumu komentāriem un atsauksmēm manā profilā.

Man tur jau ir ķeksītis, bet tad nebiju neko saņēmusi.

Tikko veicām vairākas pārbaudes un problēmām ar e-pastu saņemšanu nevajadzētu būt. Tomēr ja kas tāds atkārtojas, tad droši rakstiet.

13.01.2017 15:34

> Just.

Ja,man beidzās sludinājuma termiņš,kuru vajag atjaunot,tad tas pazūd no kāda cilvēka favorītiem un viņam tad atkal no jauna jāmeklē tieši tā prece?Piefiksēju,ka mani favorīti daži pazuda un tad nejauši uzgāju no jauna...Tas gan nav feini,jo daudzas kārotās lietas negribās iet un no jauna meklēt pa visiem sludinājumiem :( Un arī manas precītes zaudē iegūt jaunus saimnieciņus.. :(

Jā, uz doto momentu preces, kuras nepieciešams atjaunot, tiek izņemtas no lietotāju favorītiem. Papētīsim sīkāk vai pēc to atjaunošanas varam arī atgriezt favorītos.

13.01.2017 21:58

Tas pirmais punkts ar titulattēlu  - tagad sistēma pati ir izvēlējusies jau esošajiem sludinājumiem titulattēlu , un tas ir pēdējais attēls, atverot sludinājumu kā pirmo rāda pēdējo bildi. Tas nozīmē, ka man visi sludinājumi jālabo? Jau pamēģināju, bet izmaiņas parādīsies kaut kad... Satraukts

14.01.2017 20:41

> Toms Olups

> Just.

Jā, uz doto momentu preces, kuras nepieciešams atjaunot, tiek izņemtas no lietotāju favorītiem. Papētīsim sīkāk vai pēc to atjaunošanas varam arī atgriezt favorītos.

Atgriešana favorītos vajadzētu ieviest, tikko paķēru šoku, ka no maniem ~400 ir palikuši 25! PārsteigtsSmejošs

11 - 18 no 18

Tēma slēgta