FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Tallink! Kada pieredze?

Ka tur ar cenam, biletem, ka jus braucat, pastastiet! :)

14 Atbildes

Esmu braukusi gan vasara, gan ziem/vela rudeni. 

Piekritu, ka izdevigak ir lidzi panemt savu edienu un dzerienu. Uzkosanai jau var nopirkt kadu sendvicmaizi, mazinu kucinu vai picas skeli uz pramja ~3/4 eur. Bet esanai, lai pa porciju maksatu ap 10-20 eur, ne, paldies, labak nokapjot no kuga kada ieskrietuve paedu... :) Veikala cenas tiri ok, nebija parak augstas. 

Turklat braucot brivdienas ir ~2x dargak, ka ari cenas vel tagad ir daudz maz izdevigas, jo vasara tas ir smukas par kajiti... 

> Lowardrope

Paldies, kas padalijaties, bet mani ļoti interese ari cenas..es vienkarsi nevaru saprast - cena atkariga no ta,cik cietu kajite? un kapec majaslapa piedava cenas no 20 eiro, bet kad rezerveju jau rada 88?

20 eiro ir par bileti - bez kajites, kur tu visu nakti vari bumbulet pa klaju ;) Cena ari ir atkariga no kajites. 

~20 eiro ir par vienu vietu kajītē - vienam cilvēkam, tādas biļetes bez kajītes nemaz netiek pārdotas. 

Mana pieredze kopumā laba. Brauciens superīgs. Braucām 4 cilvēki, tāpēc nebija problēmas ar kajītēm. Braucu A klases kajītē, ar logu. Viss ir ļoti forši, uz kuģa ir ko darīt, taču, ir nepieciešama nauda. Bez naudas nav pat jēgas braukt, Tāpat arī ar ēdienu - lai normāli paēstu, kā minimums 10 euro uz kuģa. Par ūdeni vispār nebija ko teikt, tik tiešām zelta vērts :D Bet tā - ir protams jēga braukt un viss ir ļoti forši, galvenais, lai nauda ir :)

11 - 14 no 14