FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bankas karte un internetbanka

Sveikas. Lai atvērtu kontu bankā un internetbanku vai ir par to jāmaksā?

Pirms pāris gadiem taisiju karti , bet nu jau esmu īsti aizmirsusi kā tur bija . 

Zinu ka laikam par bankas karti nebija jāmaksā, bet šaubos par internetbanku...

9 Atbildes

Katrai bankai var būt savi noteikumi. Ieteiktu Interesējošās bankas informāciju googlē apskatīt, tur viss ir atrodams.

SEB jāmaksā par karti. Konts ir bez maksas, bet maksā par karti un pārskaitījumiem.

> Inky

SEB jāmaksā par karti. Konts ir bez maksas, bet maksā par karti un pārskaitījumiem.

Uz cik varētu rēķināties?

swedbank man vismaz tikai 5 eiro gadā, jāmaksā tikai par naudas sūtīšanu uz citu banku kontiem.

Vairāk interesē tieši par seb banku.bet cik noprotu swed laikam izdevīgaka

man nesen SEB piedāvāja maksāt 2eiro mēnesi u veic maksājumus cik vajag un vienalga uz kādu banku un pakalpojums nav.Man tas ir izdevīgi.

Atkarībā kādas prioritātes, kam karte domāta un kādu bankas piedāvāto karti izvēlēsies. Nu nevar tā tik spriedelēt, ka lūk tas ir izdevīgi, tas nav. Kas kuram ir svarīgs, kāda veida darījumiem karte nepieciešama, debeta vai kredīta karte un ar kādu limitu un nosacījumiem. Piedāvājumu pat vienas bankas ietvaros ir jūra!

Kad man SEB beigsies izdevīgais piedāvājums uz 50centiem/mēnesī ar īkstītes minētajiem nosacījumiem, meklēšu jaunu banku, jo SEB ir samērā dārga un ir sajūta, ka viņi vairāk cenšas pāriet uz biznesa klientiem (tā pat kā lmt).

Standartā uz parastāko karti, šķiet, ir 1€/mēnesi + maksā par katru pārskaitījumu.

Ja esi skolēns/ students/līdz 24 gadiem iesaku ISIC karti, izdevīgi nosacījumi. Pati pārgāju tikko no swedbankas uz DNB, labi nosacījumi un nav milzu maksa par karti kā arī manuprāt mobilā versija daudz labāka nekā swedbankai ;) Par katras bankas konta atvēršanu var lasīt to mājaslapās, kā arī norādītas cenas.Internetbanku var izmantot jau tajà pašā dienā, bet karti atsūta nedēļas laikā pa pastu bezmaksas.

1 - 9 no 9