Ko davinat 18 dzimsanas dienaa meitenei

Varbut ir kadas idejas iesakiet

0 0

Iesakiet ludzu

0 0

28.01.2017 14:06

Grūti parasti ieteikt, ja personīgi nepazīst cilvēku. Vismaz nevar kļūdīties, ja dāvina dāvanu kartes - apģērbu iegādei, rotaslietu, kosmētisko procedūru, kaut vai autoskolu, u.c.

0 0

28.01.2017 15:11

Drogās dāvanu karti un + kkādu konfekšu kārbu . Es domāju jebkura jauniete priecāsies par dāvanu karti . :) 

Bet ja gribās ko īpašāku tad noteikti ar rotām nevar nošaut greizi . Varbūt kāds rotaslietu komplektiņš piem. ķēdīte ar auskariņiem. 

Ir daudz dažādu ieapēju ko dāvināt uz 18 gadiem. Domāju dāvanu meitenēm ir daudz vieglāk izvēlēties un uzdāvināt , nekā puisim :D 

Vismaz man tas sagādā lielākas grūtības. :D 

0 0

28.01.2017 15:41

Labots 28.01.2017 15:42

18 gados tomēr tāda nopietnāka dāvana, tāpēc, ja nezini, ko dāvināt, labāk tiešām dāvanu karte. Varbūt ka tas nav pārāk oriģināli, bet praktiskāk gan. Manu tuvinieku un draugu lokā ir normāli pajautāt - ko uzdāvināt? Jo visi zin, kā ir turēt dāvinātās lietas, kuras tā īsti nezin kur likt...

0 0

29.01.2017 14:30

atkarībā no personības. Man patiktu iespēja apmeklēt teātri, koncertu, izjādes, utt.

Var būt arī dāvanu karte tirdzniecības centros tagad samērā plašas iespējas, kur to var izmantot ...  apgērbs, rotas, somas, kosmētika, restorāns, apdruka utt. 

man patīk dāvaniņa izdomu, var būt kkas ar apdruku.  Kkas mājās noderīgs - varbūt viņai patiktu kāds foršs fotorāmis, kur jau ielikta kāda kopēja fotogrāfija.  

0 0

29.01.2017 15:01

Apmeklēt kādu pasākumu, piemēram, teātri.

0 0

1 - 6 no 6