FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Ļoti interesē jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Vai lietojiet kaut ko no tās vai nē?

Kādas domas par smaržām, patīk, nepatīk?

Esmu redzējusi arī šeit, ka dažām meitenēm rakstīts, ka ir konsultantes..

Interesē, cik liels pieprasījums tai produkcijai ir?

49 Atbildes

Agrāk bija labs saules aizsargkrēms ar burkānu ekstraktu un mālu maskas.

Avon smaržas manā skatījumā par smaržām nemaz nosaukt nevar.

Sveika,es lietoju avon produkciju, pērku tikai - Perceive smaržas,skropstu tušu,roku krēms(ļoti iecienīts -Avon naturals body care),pūderi,matētās lūpu krāsas,šampūns ar keratīnu,dušas želejas kā arī ķermeņa atsvaidzinātāji. Nopirku nesen ķermeņa tonētāju - skin so soft (izsmidzinamu)- ļoti labs. Piešīm lietām pieruros,šad un tad paņemu sejas skrubi (ar balto tēju-arī ļoti labs).

Esmu ņemusi arī nagulakas,tonalos,acu enas,acu zīmuļus,roku krēmus tos pa 1 eiro - šie produkti nav īpaši labi,man nepatīk!

Bet tā pārsvarā viss ir labi :)

> iritag13

Sveika,es lietoju avon produkciju, pērku tikai - Perceive smaržas,skropstu tušu,roku krēms(ļoti iecienīts -Avon naturals body care),pūderi,matētās lūpu krāsas,šampūns ar keratīnu,dušas želejas kā arī ķermeņa atsvaidzinātāji. Nopirku nesen ķermeņa tonētāju - skin so soft (izsmidzinamu)- ļoti labs. Piešīm lietām pieruros,šad un tad paņemu sejas skrubi (ar balto tēju-arī ļoti labs).

Esmu ņemusi arī nagulakas,tonalos,acu enas,acu zīmuļus,roku krēmus tos pa 1 eiro - šie produkti nav īpaši labi,man nepatīk!

Bet tā pārsvarā viss ir labi :)

Un ja drīkstu jautāt, pati esi konsultante, vai sūti no kāda?
Es tā interesējos, jo pati it kā skaitos kādu laiku jau konsultante, bet lielākoties sūtu tikai priekš sevis šo to...:D Cik cilvēkiem esmu jautājusi vai kaut ko nevajag, visiem kaut kāda jocīga attieksme pret to produkciju nez kāpēc...

Man arī ļoti Perceive smaržas iepatikās, zilās tieši..

> Bella

Agrāk bija labs saules aizsargkrēms ar burkānu ekstraktu un mālu maskas.

Avon smaržas manā skatījumā par smaržām nemaz nosaukt nevar.

Jā, tāds viedoklis par avon smaržām jau ir šad tad dzirdēts...

Man gan daudzas no viņām ļoti patīk.. tikai nepārprotiet, ka es kaut ko aģitēju, vienkārši viedokļi interesē..

Neko no tā visa nelietoju. Diezgan sliktas kvalitātes produkti. Smaržas vispār drausmīgas.

Labots 09.02.2017 19:26

Dušas želejas ir normālas, svaigi aromāti, pērku Ik pa laikam ClearSkin produkciju, nagulakas ir labas, tilpums arī gana liels, pietiek ilgam laikam, iegādājos arī pumekus pēdām, birstes sejas  mazgāšanai.

Diemžēl, smaržas ļoti atsit spirta smaržu, skropstu tušas kož acīs, šampūni, produkti matiem ir drausmīgi, lūpukrāsas man čakarē lūpu ādu, ja pirms uzklāšanas lūpas ir maigas un gludas, tad avon lūpukrāsas sausina, sāk lobīties āda un nesmuki izskatās, nav noturības. No sejas krēmiem pastiprināti izmetās pumpas.

Es Avon produkciju lietoju vairākus gadus. Īpaši iecienījusi esmu Planet SPA līniju. Avon smaržām ir patīkami aromāti, it īpaši patīk Luck smaržām, tikai noturība nav tāda, kādu to vēlētos. Pieprasījums pēc šīs produkcijas nav tik aktīvs kā bija agrāk. Iespējams tāpēc, ka ir mainījies tirgus. Tagad daudzas labas lietas ir atrodamas veikalā Drogas, kā arī Latvijā dažādi jauni kosmētikas ražotāji piedāvā interesantus produktus. Iespējams, cilvēkus vilina jaunas lietas, tāpēc arī Avon produkcija paliek novārtā...

Neesmu vēljoprojām sapratusi, kāpēc Avon nav iespējas pasūtīt internetā, man nav ērta šī sistēma meklēt konsultantu, braukt tikties.  Šis jautājums ir izskanējis no daudzām manām paziņām, draudzenēm, radiniecēm - protams, ka cilvēkiem vieglāk ir ieiet tajās pašās drogās un uzreiz visu nopirkt nevis gaidīt, kamēr konsultanei viss pienāks, kamēr sarunās laikus un vietu, lai satiktos.

Nagu lakas viņiem ir diezgan labas, noturīgas un ilgi nesakalst. Tonējošais krēms ar saules aizsargfaktoru man patīk, BB krēms arī labs. Šo to no bižutērijas esmu ņēmusi, kalpo labi.

Bet ir ne visai labas lietas, lūpu krāsas ne visai, smaržas arī nē. 

Labots 09.02.2017 19:47

Es ar Avon saistīta esmu jau gadus 10 noteikti....  Nu tīri interesanti, nepatīk, ka diezgan bieži neatnāk prece, no klientu puses bēdīgi. 

Nu kopumā ir ok...  Vai nu prece patīk vai liekas pieņemama -Smaržas vairākas liekas ok ..   ( pa to cenu, jo protams, pērkot pa 60 eiro ir arī jābūt citai kvalitātei.. nevar tak no 10 eiro smaržiņām gaidīt sazin ko... )  Man nepatīk daži rūgtie vīriešu aromāti, tāpat diezgan  nelietderīgi liekas tās smaržas bez izsmidzinātāja  (man liekas, ka neviens tādas nevēlas). 

lietoju matu masku no planet spa , eļļiņas esmu mēģinājusi.

Sejas tīrīšnas līdzeklis planet spa ir ok. 

Lietoju arī dažādas dušas želejas, nagu lakas, esmu atradusi smukus toņus. 

Tāpat arī esmu pirkusi pāris somas , īstenībā labi nokalpoja, bet nevisas atbilst bildē redzamajai. Ja ko tādu sūta, var piezvanīt uz klientu servisu (tur meitenes godīgi pasaka.. Vienreiz zvanīju par šallīti.. man tā arī pateica, ka dzīvē neesot tik koša un ka bildē izskatoties biezāka, bet īstenībā tāda nav), Par apaviem zvanīju arī godīgi pateica, ka meitenēm, kam platāka pēda labāk, lai neņem.  

Rotas - auskatiņi ok, viernam gredzentinam ļoti ātri akmentiņš izkrita. Pulksteņi pārsvarā glīti. :) 

kopumā - domāju, ka prece atbilst cenai. 

1 - 10 no 49