FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Ļoti interesē jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Vai lietojiet kaut ko no tās vai nē?

Kādas domas par smaržām, patīk, nepatīk?

Esmu redzējusi arī šeit, ka dažām meitenēm rakstīts, ka ir konsultantes..

Interesē, cik liels pieprasījums tai produkcijai ir?

49 Atbildes

Esmu izmēģinājusi pastrādāt par AVON konsultanti, taču ļoti ātri pārtraucu, jo tas tiešām nav man domāts, visa tā ņemšanās ap to firmu.. brr

Esmu lietojusi no AVON skropstu tušu, matētu lūpu krāsu, nagu lakas, šampūnu, kondicionieri, dušas želeju, roku krēmus, matējošu sejas krēmu arī 2 smaržas pamēģināju.. taču visi šie produkti lika smagi vilties. Noteikti neiegādāšos atkārtoti.

Bet ir man ir savi 3 AVON favorīti. Planet Spa ķermeņa skrubis ar Kolumbijas kafijas ekstraktu, viņš ir amazing!! Nail experts komplekss ienadžu kopšanai arī priekš manis labs produkts. Un baltās spīdīgās pūdera pērlītes, lietoju viņas ķermenim un izskatās ļoti ļoti skaisti.

Kopumā AVON zīmols manī neievieš uzticību dēļ savas pārdošanas sistēmas un lētajām cenām un arī pēc daudzu produktu izmēģināšanas. Pasaulē ir daudz labāku un kvalitatīvāku kosmētikas un ķermeņa kopšanas zīmolu.

Tas Avon it kā iestājās  par krūts vēža pacientu atbalstīšanu, bet tajā pašā laikā viņu spreji satur triklozānu, kas izjauc hormonālo līdzsvaru, utt. produkcijas pilnas ar parabēniem un citām kaitīgām vielām, ja nevar iztikt bez lētās kosmētikas tad tajās pašās Drogās var nopirkt tādas pašas zemas kvalitātes lūpu krāsas un tonālos pa 2 euro un visu pārējo pa lēto. Arī smaržas var lētas atrast. Es gan nonācu pie slēdziena, ka nav ko tērēt uz tādām lietām naudu, no tā nebūs nekāda labuma. 

Paldies par viedokļiem...

Par tādu lietu nezināju, ka var zvanīt un jautāt, kāda ir reāli kvalitāte, piemēram somām...

Labots 09.02.2017 21:08

Neesmu starā.
Colortrend (pavisam lēto galu) vispār nav jēgas pirkt.
Super(?)Shock skropstu tuša tīri labi patika priekš skropstu atdalīšanas, bet priekš manis par maz izcēla pašas skropstas.
Dušas želejas ir ok, bet izmēģināju citas no Drogām un sapratu, ka starpības īsti nav, Drogu pat foršākas.
Lūpukrāsām toņi VISPĀR neatbilst, pāris reizes pasūtīju un vīlos.
Sprejiem aromāts ātri apnīk un beidzu sūtīt, kad viņi uz pusi samazināja tilpumu, bet cenu pacēla.
Mammai patika sejas krēmi, tie, kas jau ādai ar novecošanas pazīmēm.

Diezgan daudz tīņu gados sūtīju un vīlos.

Pēdējā sūtījumā sasūtīju čupu ar testeriem - lūpukrāsa un tonālais, kas no tās čupas iepatikās, kopš tā sūtījuma vairākus gadus arī nav katalogos vairs redzēts.
Pēdējā sūtījumā kopā ar krēmu komplektu nāca arī kosmētikas soma 10€ vērtībā. Kopā ar krēmiem un lielajām atlaidēm, laikam, 30€ vai 40€ bija. Soma atnāca pavisam cita kā bildēs, izrādās, tās viņiem beigušās. Sazvanīju, varot atgriezt tikai somu. Aizbraucu, atgriezu, beigās izrādās, neskatoties uz to, ka somas vērtība komplektā ir vienlīdzīga ar pārējo (1:1:1), atgriež tikai 3-4€..

Un tad vēl tie katalogi pa pastu.. 5x zvanīju, ka nevēlos saņemt katalogus pastā, jo žēl koku. Vienalga sūtīja..

> Inky

Neesmu starā.
Super(?)Shock skropstu tuša tīri labi patika priekš skropstu atdalīšanas, bet priekš manis par maz izcēla pašas skropstas.
Dušas želejas ir ok, bet izmēģināju citas no Drogām un sapratu, ka starpības īsti nav, Drogu pat foršākas.
Sprejiem aromāts ātri apnīk un beidzu sūtīt, kad viņi uz pusi samazināja tilpumu, bet cenu pacēla.

Pēdējā sūtījumā sasūtīju čupu ar testeriem - lūpukrāsa un tonālais, kas no tās čupas iepatikās, kopš tā sūtījuma vairākus gadus arī nav katalogos vairs redzēts.
Pēdējā sūtījumā kopā ar krēmu komplektu nāca arī kosmētikas soma 10€ vērtībā. Kopā ar krēmiem un lielajām atlaidēm, laikam, 30€ vai 40€ bija. Soma atnāca pavisam cita kā bildēs, izrādās, tās viņiem beigušās. Sazvanīju, varot atgriezt tikai somu. Aizbraucu, atgriezu, beigās izrādās, neskatoties uz to, ka somas vērtība komplektā ir vienlīdzīga ar pārējo (1:1:1), atgriež tikai 3-4€..

Un tad vēl tie katalogi pa pastu.. 5x zvanīju, ka nevēlos saņemt katalogus pastā, jo žēl koku. Vienalga sūtīja..

Labots: šodien, 21:08

Par Colortrend pilnīgi piekrītu, pat mēģināt negribu, vienmēr ātri tam pāršķiru pāri...

Jā, supershok tāda ne visai izceļoša, bet tagad viņiem 2 jaunas tušas, mēģināšu..:)

Mja, tādi interesanti te gadījumi visādi, negatīvi, cik lasu.... tas tā neforši protams...

Neko no līdz šim pasūtītā noteikti nepasūtītu otro reizi, manuprāt, lētā gala izejvielu kosmētika..

Produkti ir mēģināti prezentācijās, pasākumos sadāvināti paraugi. Reizēm kolēģi, paziņas ir dāvinājuši. Pati nekad nepirktu. Lētā gala produkcija, kura tik pat lēti izpildās. Daudz maz ok ir nagu lakas un sen atpzkaļ bija acu zīmulis ar aplikatoru. Bet, ja  būtu pašai jāpērk,  noteikti citu firmu izvēlētos. Smaržas, cik ir dāvinātas, tad atdāvinu tālāk vai izmantoju gaisa atsvaidzinātāja vietā. Tonālie zem katras kritikas. Lūpukrāsas arī. Un ņemot vērā, ka ļoti daudzi konsultanti savus radus-draugus-paziņus  apdāvina ar šiem izstrādājumiem (par oriflame varu to pašu teikt), tad domāju, ka tur uzkrājums un piespiedu pirkšana ir lielāka,  nekā pārdošanas iespēja. Katrā ziņā vairāk priecātos par ziediem dāvanā, nekā par maisiņu ar nevajadzïgu Avon.

> Inky

Neesmu starā.

Labots: šodien, 21:08

Ui, par katalogu sūtīšanu man liekas zvanīt nav vērts. ;)  Diez vai tas darbinieks zomnas menedžerim nodod to info. :)

Sveika. . Ļoti laba produkcija .. un esmu konsultante.. es no turienes pasūtu sev un paziņām 

Labots 09.02.2017 22:20

Esmu sūtījusi ļoti daudz ko, ir bijušas gan vilšanās, gan patīkami pārsteigumi. Ir vienas smaržas, kas ļoti patīk, noturība ir ok. Reiz vienas smaržas izmēģinot, paraudziņš nebija tik intensīvs kā pati smarža, līdz ar to nopirktās smaržas pat nelietoju, jo pārāk stipras.

Pūdera pērles - reiz izvēloties visgaišākās , tās vienalga bija tik tumšas! Presētais pūderis no colortrend- man patika, ļoti viegls, tikpat gaišs kā norādīts.

Skropstu tušas, acu zīmuļi -nav ko sliktu teikt, nav alerģijas, vienīgi tušas ātri sakalst, nez kāpēc šķiet, ka tušas no drogām lietojas ilgāk.

Krēmi kā kuri...daži tiešām bija atbaidoši, bet kas vienam patīk, otram nē.

Piekrītu par to, ka sen bija laiks ļaut pasūtīt internetā pašam, lai nav jāmeklē sev konsultants, jāsaskaņo tikšanās utt.

Pārsvarā pērku tikai vienu lietu no avon, viss cits nav sevi attaisnojis.

Patiesībā gribētu pasūtīt no 3. kataloga. Meklēju konsultanti. (PM)

11 - 20 no 49