FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Ļoti interesē jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Vai lietojiet kaut ko no tās vai nē?

Kādas domas par smaržām, patīk, nepatīk?

Esmu redzējusi arī šeit, ka dažām meitenēm rakstīts, ka ir konsultantes..

Interesē, cik liels pieprasījums tai produkcijai ir?

49 Atbildes

Nu redz gaumes lieta un arī protams, ko kurš sev var atļauties. ;) Mammai manai kolēģi darbā pat pasaka, ka dārgi esot Avon.. Pat nesanāk tās smaržas pa 10 eiro. Kolēģe man regulāri ņem lūpukrāsas  dažādas (bet nu ne tās lētākās), ir apmierināta ja jau sūta, jo smaržas viņa veikalā pērk pa lielākām naudām (kādas ir iepatikušās).

Man pašai atsevišķas matu maskas nav patikušas , naturals šampūni ne visai, neesmu arī vairs pirkusi, jo bija sausi mati, cieti. Bet tos ķermeņa sprejus vairāk kā gaisa atsvaidzinātāju reizēm iepūšu.  Man patika BB krēmiņs un solutons. Mamma lieto arī Anew krēmus nesūdzas. Skropstu tušas - esmu mēģinājusi, kā nu kura, bija kkāda saliecama, ko kā jaunumu mēģināju - tā tiešām nepatika, bet tā ir dažas bijušas normālas. :) 

Man draugam tagad tās jaunās MEN smaržas patika, paprasīja, lai pasūtu.

Neesmu seeen sutijusi, jo sapratu, ka ir daudz labakas lietas ar paris eiro atskiribu, labak viens un labaks neka 10 un viduveji. 

Bet kad man bija ap 15-16 gadi likas ka viens bb krems vai tonalais ir labs un spreji ari bija diezgan liela ciena. Kosmetika, manuprat, ir vairak domata tiniem (vismaz paliela dala), jo ir leta.

Jā, tā ir, cik cilvēku, tik viedokļu...:) 

Man piemēram Avona smaržas liekas daudz labākas nekā tās, ko veikalos var nopirkt par tādām pat cenām.... Bet, protams, ka tās, kas veikalos maksā 60 - 100 eiro, tām jau ir jābūt ar kaut ko īpašākām un labākām itkā.. Bet es tādas vismaz pagaidām nepērku.... žēl tik daudz naudas par vienu pudelīti atdot..:D

Lasu un brīnos, kurā vietā Avon ir lēti?! Man vienmēr licies pārcenoti.
Sākumā likās, ka dušas želejas ir ļoti izdevīgā cenā, pēc tam Drogās ieskatījos, ka tur līdzīgās.. Tagad laimīgi lietoju Dove un pārējās liekas traki sausinošas, lai arī agrāk lietoju uz urrā :D

O, atcerējos, ka vannas putas vēl no Avon sūtīju. Tās forši smaržoja lielākā daļa un puto arī ok, tajās neesmu vīlusies.

Kādu laiku arī pati biju konsultante, bet tas vairāk pašai priekš sevis, nekāda pelnīšana tur nesanāk. Kopumā viņu piedāvātā kosmētika man nederēja, jo man ir diez gan jūtīga āda. No dušas želejām sausa āda, no vannas putām metās sarkani pleķi uz ķermeņa, dekoratīvā kosmētika ātri nogāja, lai gan rakstīt, ka ilgnoturīga, visos sejas kosmētikas produktos iekšā spirts, kas viennozīmīgi ādu sausina vēl vairāk... Bija arī šis tas, kas patika, piemēram, bija laba acu ēnu palete, kas tiešām labi turējās un bija pigmentēta, arī daži aromāti bija jauki. Nu jau gadiem neko nesūtu, pātraucu tādēļ, ka visa tā sūtīšanas un piegādes lieta nav ērta, nemaz nerunājot par pašiem produktiem, kas man nedērēja... Par vislielāko mīnusu uzskatu to, ka nekur netiek uzrādīts produkta sastāvs, kad to pasūti, praktiski pērc kaķi maisā. 

Labots 10.02.2017 07:45

SVEIKAS! Es jums iesaku visām lietot vismaz pamēģināt  Mary Kay kosmētiku un sejas tirisanas produktus no dabigajiem minerāliem utt.Variet palasit internetā kas tāā Mary Kay ir.!Avon vai kas cits pat blakus nestāv! Man pasai mājās ir viss kas vajadzigs sejai un kermenim no Mary kay!

sveikas,

kaadu laiku sho un to pasuutiiju,pirku,bet tad sapratu,ka pa lielam jau mees pasuutam gandriiz vai pieklaajiibas peec,ja konsultants ir labs pazinja/radinieks,Tev piedaavaa,skaists,jauns katalogs,oo veel akcija un Tu uzkjeries,ai nu panjemshu,gan noderees vai uzdaavaashu kaadam,bet iisti nemaz to lietu nevajag..

par pelniishanu- pelna tikai tie,kam ir kam piedaavaat,ja esi aktiiva,maaceesi piedaavaat,tad kaut,kas jau atleeks,bet,ja pazinju loks shaurs tad....Man tante ar oriflame njemaas jau gadiem,-visos tirdzinjos,kas rinkjii notiek vinja piedalaas,ved produktu tirgo,brauc uz tuvaakajaam pilseetaam,vaardu sakot,daudz piedaavaa daudzaas vietaas,tad jau kaut,kas arii atlec.

> Inky

Lasu un brīnos, kurā vietā Avon ir lēti?! Man vienmēr licies pārcenoti.
Sākumā likās, ka dušas želejas ir ļoti izdevīgā cenā, pēc tam Drogās ieskatījos, ka tur līdzīgās.. Tagad laimīgi lietoju Dove un pārējās liekas traki sausinošas, lai arī agrāk lietoju uz urrā :D

O, atcerējos, ka vannas putas vēl no Avon sūtīju. Tās forši smaržoja lielākā daļa un puto arī ok, tajās neesmu vīlusies.

++++++++++++++

AVON nelietoju, jo uzskatu, ka sastāvi ir pilni ar ķīmiju (bet man tāda attieksme ir pret 99% skaistumkopšanas produktiem veikalu plauktos) :D

Bija laiks, kad ļoti patika matu serums, līdz uzgāju labāku no BioSilk. Vēl tīri neko ir Planet SPA produkti, tieši roku maska. Citas lietas kaut kā neiepatikās, iespējams, ka tagad ir daudz jaunu produktu, kas ir labāki nekā piecus gadus atpakaļ. Runājot par smaržām, tos nu gan gribētos saukt par tualetes ūdeņiem, nevis smaržām.

21 - 30 no 49