FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Ļoti interesē jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Vai lietojiet kaut ko no tās vai nē?

Kādas domas par smaržām, patīk, nepatīk?

Esmu redzējusi arī šeit, ka dažām meitenēm rakstīts, ka ir konsultantes..

Interesē, cik liels pieprasījums tai produkcijai ir?

49 Atbildes

> Lii`

Bija laiks, kad ļoti patika matu serums, līdz uzgāju labāku no BioSilk. Vēl tīri neko ir Planet SPA produkti, tieši roku maska. Citas lietas kaut kā neiepatikās, iespējams, ka tagad ir daudz jaunu produktu, kas ir labāki nekā piecus gadus atpakaļ. Runājot par smaržām, tos nu gan gribētos saukt par tualetes ūdeņiem, nevis smaržām.

Domāju gan, ka 5 gadus atpakaļ viņiem bija savādāki produkti.. Visu laiku jau kaut kas tiek uzlabots..

Man patīk viņu matu serumi, it īpaši viens tāds matu galiem un vēl pūšama divfāžu eļļa, ļoti laba!

Cik es skatos, ka smaržas viņiem tādas dažādu kategoriju, ir pavisam lētas, tad tualetes ūdeņi un tad smaržūdeņi..

Ik pec laika perku gan AVON un Oriflame produkciju, bet ta ka man nav velesanas meklet konsultanti un gaidit kamer atnaks, perku no e-bay.

Ļoti patīk Planet Spa maskas, Planet Spa  krēms Caribbean Escape a mirdzumu

Little black dress smaržas

Nutraeffects Radiance, tonējošs efekts

Ir ok. Es arī kaut kā beigās iesaistījos. Nekas pārsmalks tas nav - tāda vidējās klases precīte. Bet ir arī labas lietas, un lietot ikdienā var. Tas atkarīgs no cilvēka - kādi ir viņa ienākumi un cik augstu viņš savu kvalitātes latiņu uzcēlis... Un alerģijas var būt no visa kā - pat no kaķa un burkāniem, tādēļ nav ko brīnīties, ka kāds sūdzas par alerģijām..

Ā, man patīk viņu rulliši dezodoranti... šampūni tā kā labāk ne.. Planet SPA sērija laba.

Superīga tēma. pasūtu veselu gadu. Patīk dušas želejas, gan smaržas. Vīlusies nagu lakās dažreiz. džegingi atnāca 2 izmēri lielāki. Sejas krēmus un šampūnus sūtu no faberlic.

> virginia

Tas atkarīgs no cilvēka - cik augstu viņš savu kvalitātes latiņu uzcēlis... 

Pilnīgi vārdus no mutes izrāvi! :)

Agrāk daudz sūtīju gan no Oriflame, gan Avon, bet tagad nemūžam nesūtītu. Ja nu vienīgi nagu lakas, kas ir samērā pieņemamā tilpumā un cenā.

Ar smaržām un lakām nezinu, tur citi nedaudz kritēriji, bet visam pārējam sastāvs ir vienkārši graujošs. Man, zinot daudzas tās vielas arī "sejā", ārkārtīgi grūti kādreiz pat pieskarties kādai tūbiņai, ko kolēģe tur uz galda - tiešām jau paranoja, ka roka nodegs! Par absolūti visiem izstrādājumiem nezinu, bet nu ja firma atļaujas kaut vienā tādas indes sabāzt, nav nekādas garantijas, ka nebāzīs arī citur. Naudiņa, protams, svarīga, bet arī līdzīgas kategorijas preces no citām firmām mēdz būt ne ar tik šausmīgu kokteili. Un tomēr sevi kaut kā jāmēģina iemācīties mīlēt, kamēr nav veselība zaudēta par 100% no šādiem eksperimentiem ar sevi.

Un kurām firmām ir cilvēkam draudzīgāks sastāvs? No tādām populārām?

> virginia

Un kurām firmām ir cilvēkam draudzīgāks sastāvs? No tādām populārām?

cilvēkam draudzīgs sastāvs ir organiskajiem produktiem. Diemžēl liela dala Drogas noperkamo produktu ir ar sliktu sastāvu.

31 - 40 no 49