FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Ļoti interesē jūsu viedokļi par AVON produkciju..

Vai lietojiet kaut ko no tās vai nē?

Kādas domas par smaržām, patīk, nepatīk?

Esmu redzējusi arī šeit, ka dažām meitenēm rakstīts, ka ir konsultantes..

Interesē, cik liels pieprasījums tai produkcijai ir?

49 Atbildes

Labots 13.10.2020 05:19

Nekad neesm pirkusi un nepirktu, jo pati tirgošana kā to dara, ir pierādījums tam, ka tas ir lētu sastāvu, zemas kvalitātes produki, bet atbistošu laboratoriju, pētījumu bāzes. 

Ja produkts ir labs, tas tas vienmēr būs nopēkams, atbilstoši aptiekā, veikalā, un  rūpēsies par savieme stendiem tirdzniecības vietās.... 

Tas taa, be katram savs... 

Labām lietam šada tigošana nav nepieciešama, tas rakturīgs- visādiem krāmiem...

Labu laiku biju konsultante tajā vietā nu jau ir pagājis zināms laiks...

Patika daudzkas no smaržām noteitki saldās kas līdzinās vairāk oriflame love jeb kā viņas tur sauca vis pārējais jau paliek make upā un tā tālāk es vnm aizmiegu pie tiem webināriem un atmostos pie ādas kopšanas kā jau vienmēr. Katrai jau uz ko teikties un izjust.

Varbūt vairāk eko kosmētikas noderētu bet es drizāk aizietu pie citur pameklēt ir daudz dažādu iespēju. Nebojā savu veselību.

Pasūtu ik pa laikam tikai sev pašai. 

Tad nu tā - sejas krēmi man pilnīgi neder. Sametas pumpas utt. Tonikus nekādus un kopšanas līdzekļus tur vairs nepērku. Ā,nu auduma sejas maksas,tās gan patīk. 

Bet te tad jau var runāt arī vispārīgi,ka man arī no Lumene un Biotherm,piemēram,sametas pumpas.

Manai ādai patīk Madara ražojums un viens toniks no Faberlic.

Nepatīk šampūni,mati cieti un sausi liekās. Patīk serumi matiem ( izņemot izsmidzināmo). 

Tonālie krēmi neizrunā. Viens bija labs ( kaut kas superstay..) ,bet līdz vakaram palika pleķos.

Smaržas dažas pavisam lēti smaržo un liekas visas vienādas,bet dažas patīk.

Mani favorīti ir Attraction, Luck ( parastās un jaunums,kas krāsainā pudelītē) , un Rebel. 

Man ir ļoti daudz bijušas un ir arī visādu zīmolu oriģinālas smaržas. Te noteikti nav runa par to,ka nevarētu atļauties arī tādas pa 100 un vairāk. Vienkārši ja patīk,tad kapēc nelietot? Jo Avon? Man principā nav tādu "izejamo" smaržu un "ikdienas". Ja ejot uz veikalu man tobrīd patīk Avon,pūšu to,ja patīk Tom Ford,tad to. Viss vienkārši.

Tieši tas pats ir ar lūpukrāsām. Ir gan Mac,gan D&G,gan Lancome. Šobrīd pārsvarā kosmētikas makā ir tas Avon,Faberlic,Oriflame,Essence... jo tiešām.. neredzu nekādu atšķirību... 

Skropstu tušas man favorīts vienmēr ir bijis Lancome,bet arī Avon Luxe un kaut kāda vēl no jaunajām,arī zelta krāsas iepakojumā ,ir ok. 

Vēl tos aromatizētos sprejus pērku ik pa laikam. Man viņi ejoši vasarā,kad gribas vieglu smaržiņu. Varu izmantot arī kā istabas atsvaidzinātāju. Vīrs izmanto kā atsvaidzinātājus mašīnā. 

Nagu lakas pārsvarā nepatika. 

Ļoti patika maska kājām ( tās zeķes). Mammai ļoti patīk un ļoti palīdz sapalisājušām pēdām lavandas kāju krēms. 

Nu tā... neesmu ne par,ne pret. Tieši tā pat kā jebkurā citā firmā ,ir izdevušies un ne tik ļoti produkti... 

Man patīk. Smaržas gan "lētas".

Draudzene pirms pāris gadiem izplatīja un tad mani arī ik pa laikam pierunāja ko nopirkt.

Esmu pirkusi gan šampūnus,gan sejas,roku krēmus.It kā nav alerģiska āda,bet no sejas krēmiem par padsmit eiro man niezēja āda,kā odi būtu sakoduši.roku krēmi arī niezēja un kasījos nenormāli.Par iespēju apmainīt nebija ne runas,tāda opcija nebija.Nekad neko vairs nepērku un nepirkšu.

Es brīnos, ka tikai niezēja. Sastāvi tur taču drastiski, no lasīšanas vien mati ceļas stāvus. 

Tagad ir tik daudz kosmētikas apskatu tajā pašā youtube utt un aptiekās pārdod bāzes kosmētiku (kopšanas, tonālos). Var atrast labas lietas ar labu sastāvu. Avon, manuprāt, jau sen ir pagātne. Nekas tur labs nav bijis.

Nelietoju!

Nez sanāca lietot avon bet tā kā nieiesaistojos šajā biznesā pārāk daudz tāpēc nu pārgāju uz Oriflame bija ko darīt tur vismaz savā ziņā. Šis jau visāda ziņā nav dāmu lauciņs skatoties pec dažādiem faktoriem... piedāvājums nepatīk. Kādu brīdi biju konsultante.  Oriflame vismaz iemācījos šo to jaunu un varēja veiksmīgi ..

41 - 49 no 49