FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

atsauksmes

Diezgan skumji,ka mēs atverskapi.lv lietotaajas atsauksmi atceramies ielikt tikai tad,kad kaut kas slikts/negatīvs noticis. Taču ja ''darījums'' bijis veiksmīgs,tad nekaa. Ir bijuši daudzi veiksmīgi pirkšanas- paardošanas darījumi, es vienmēr atsauksmi ielieku, bet man nekaa. 

Protams, es nerunaaju par visaam lietotaajaam, bet lielaakaa daļa tiešaam neliek labas atsauksmes.

18 Atbildes

Šajā portālā tā notiek... Dažreiz vajag laipni palūgt - vai varam apmainīties ar smaidiņiem profilā - es vismaz tā daru :D Kamēr es to uzrakstu - tikmēr jau man atsauksme sen jau ir ielikta.. (Laba, protams)

Man arī dažas meitenes atsauksmi nav ielikušas. Es ielieku- pretī nav. Īpaši nebēdāju.

Negatīvās līdz šim neesmu likusi, lai gan vajadzēja dažas. Ja stāvi norunātajā vietā un gaidi, sūti sms, nekādas reakcijas vai piem. citai meitenei-iedod numuru, kad sarunāta vieta un aptuvenais laiks un neatnāk, nepiezvana vai kā- abidna paliek. Kāpēc likt cilvēkam tur stāvēt, gaidīt.

Ja neņem, tad pasaki- es kā muļķe vakar nostāvēju Origo No pus 17 līdz pus 18 pēc tikšanās ar trim meitenēm, kas atnāca laikā. Man pēdējās dienas Latvijā, es tās pavadu, stāvot Origo un gaidot to, kas pat sms no interneta nevar atsūtīt.

Man, īstenībā , daudzas meitenes nav ielikušas atsauksmes, par to īpaši nesatraucos.

Kādi cilvēki ir,tādi ir :)

Es nekad neprasu, man tā šķiet tāda uzbāšanās. Nezinu, iespējams, jau tā nav, bet man nepatīk neko prasīt :D 

Ir bijis tā, ka esmu baigi neapmierināta ar to, ko saņemu, bet nu noriju to kumosu un izmetu tās drēbes un tad man pienāk vēstule, lai ieleiku smaidiņu. Tad gan nagi niez ielikt to seju un pateikt visu, ko es domāju. Bet nu jā, arī tā es nekad neesmu darījusi. Nafig vairot negācijas. 

kad esmu pircēja, lieku atsauksmi pirmā, kad pārdodu, cenšos sagaidīt vispirms atsauksmi no pircējas, lai zinu, ka viņu viss apmierina-jo skaidrs jau, ka pārdevējam tā vai tā labi, jo dabūja naudu Smaidīgs  viena meitene kā pārdevēja gan bija pelnījusi no manis negatīvu atsauksmi, bet aiz labās sirds to neieliku

Man subjektīvais diedoklis ir, ka sliktu atsauksmi obligāti ir jāliek krāpnieču gadījumā, lai brīdinātu citas. 

Ar sliktu attieksmi vai nekvalitatīvām drēbēm var gadīties tā, ka tikai pašam nepaveicās un citas lietiņas ir labas, tad jau citas nav tur diži par ko brīdināt. 

> 2014

Tā notiek visur, ja paskata negatīvos komentārus pie rakstiem ziņu portālos, tad pozitīvie ir ar vienu roku pirkstiem saskaitāmi... diez vai Atverskapi.lv var uzskatīt par izņēmumu sabiedrības spogulim Vēsais un, protams, arī šeit forumā tēmās, kurās tiek rakstītas negatīvas lietas ir daudz komentāru, salīdzinot ar pozivajām - cilvēkus pievelk viss negatīvais Neizlēmīgs Diemžēl.

Arī man ir bijušas nepatīkamas lietas. Savas drēbes pirms došanas prom pārmazgāju, lai tīras, smaržīgas. Ir gadījies saņemt viktu drēbi. Bet tas jau nemaina manu patiku pret to drēbi- izmazgāju pati. Pieņemu, ka meitenes varbūt dzīvo tālu laukos un drēbītes stāv skolas kopmītnē un nav iespējas automātā iemest.

Man uzreiz praataa ienaaca Kakjiisha dzirnavinjas.. Kapeec vairoties sliktajam, lai vairojas labais :)) Un taa tagad visas, kas nav ielikushas labu atsauksmi par kaadu dariijumu, aatri ieliek labu atsauksmi :)))

Es arii ipashi nesatraucos, ieliek vai ne... negativu manuprat jaliek tad kad cilveku apkrapj, nevis kad atsuta drebes-kuras neapmierina- vienmer esmu par-ka maiņu var veikt apakal vai izveleties ko citu.

shis mans jauns profils- ieprieksheja ari nebij visas meitenes ielikushs atsauksmes, bet tam nesekoju lidz, jo sazinjamies pa tel un ir apmierints,un viss...

1 - 10 no 18