Uzlabojumi

Atverskapi steidzami ir nepiecieshama mobilaa versija! Skatities telefonaa ljoti neerti un taapec lapu apmekleeju daudz, daudz retaak. 

Veel man shkiet neerta sludinaajumu atlasiishanas zona. Veeleetos, lai buutu iespejams atlasiit uzreiz vairaakas kraasas, izmeerus. Sludinajumu atteli kopskata lapaa vareetu buut lielaki. Veletos iespeju atlasiit peec materiaala- vilna, zids, sinteetika uc. 

23 Atbildes

Jā, par materiālu piekrītu!

Andelē ļoti ērti šī sadaļa izveidota.

Par Andeli piekrītu. Un viņiem arī ērta mobilā versija. Šobrīd vairāk izmantoju telefonu, tāpēc tas ir svarīgi

Pašlaik izstrādes stadijā ir jaunā portāla versija, kura noteikti būs pielāgota lietošanai no mobilajām ierīcēm kā arī būs uzlabots sludinājumu filtrs.

Informācijai par jaunumiem un uzlabojumiem iespējams sekot līdz ŠEIT!

Vērtīgs uzlabojums būtu iespēja pievienot vairāk foto par trim, kā arī iespēja pievienot papildus foto komentārā.. 

Lai arī kā man šeit patiktu, patreiz ērtāk lietot ir andeli.. 

Ar nepacietību gaidīšu pozitīvus jaunumus.

> Anna Kociņa

Vērtīgs uzlabojums būtu iespēja pievienot vairāk foto par trim, kā arī iespēja pievienot papildus foto komentārā.. 

Lai arī kā man šeit patiktu, patreiz ērtāk lietot ir andeli.. 

Ar nepacietību gaidīšu pozitīvus jaunumus.

Paldies par ieteikumu! Izskatīsim šādu iespēju.

personigi man atverskapi viss apmierina

un nav jasalidzina atverskapi ar andeli, andele ir vieni trukumi iznemot bilzu izmeru.

Sāk jau tracināt AS aizstāves un AM nīdētājas! 

Šos portālus vienmēr salīdzinās, jo tie ir konkurenti savā starpā! 

Lai vai kas, bet man Andeles mobilā versija besī ārā, stulbākais, ka nevar pārslēgties uz parasto. Atsauksmju sistēma arī stipri nepārdomāta. Abām lapām savi mīnusi, bet, ja Andelē Tevi apkrāpj, pat atsauksmi nevar ielikt vai profilu rokās sadzīt (no pieredzes).

Lūdzu, steidzami dariet kaut ko ar to mobilo versiju!!! Līdz šim bija traki neērti to lietot, bet tagad var vispār reāli izbesīties! Jau kuru reizi mēģinu pievienot jaunu sludinājumu, bet tā ir neiespējamā misija - tad bildi nevar pievienot, jo vienkārši nereaģē tā poga, tad, iestatot pievienošanai bērnu sludinājumu bērnu sadaļā, tas pēkšņi pārlec atkal uz sieviešu sadaļu... Help!

> AAA

Jā, par materiālu piekrītu!

Andelē ļoti ērti šī sadaļa izveidota.

Un,apaviem izveleties ada jeb ne

1 - 10 no 23