Uzlabojumi

Atverskapi steidzami ir nepiecieshama mobilaa versija! Skatities telefonaa ljoti neerti un taapec lapu apmekleeju daudz, daudz retaak. 

Veel man shkiet neerta sludinaajumu atlasiishanas zona. Veeleetos, lai buutu iespejams atlasiit uzreiz vairaakas kraasas, izmeerus. Sludinajumu atteli kopskata lapaa vareetu buut lielaki. Veletos iespeju atlasiit peec materiaala- vilna, zids, sinteetika uc. 

23 Atbildes

No telefona neerti likt sludinajumus,vai man vienai tā?Butu jauki lai butu sadalas lielakas:)

> Dress VIP

No telefona neerti likt sludinajumus,vai man vienai tā?Butu jauki lai butu sadalas lielakas:)

No telefona viss ir neērti. 

Lai kaut ko salasītu, piespiestu, ir jāpalielina jau tā lielā ekrānā :D Un, lai atvērtu kādu sadaļu, ir jāpiespiež, jāpietur, un tad tik atveras vaļā logs.

Lai nosūtītu vēstuli, ir vairākas reizes jāspiež ''sūtīt'', lai nosūtītos.

Vēl ir liels čakars atbildot forumā uz komentāru. Tas vispār ir neiespējami. Piespiežot ikonu ''atbildēt uz komentāru'', atbildē atveras lietotāja komentārs, un nevar ierakstīt savu atbildi, jo vienkārši tajā logā neritināts teksts uz augšu, lai ierakstītu apakšā atbildi. Un, ja ieraksta vārdu ar kļūdu, nevar nodzēst, ir jāiekrāso viss vārds un tad tik var nodzēst, līdz ar to, atkal jāraksta pa jaunam. Un cik reāli ir iespējams trāpīt uz pieturzīmes??? aaahhhhh

Aci miedzošs

Pilnībā piekrītu sludinājuma autorei! Jau ļoti sen lietotāji ir lūguši dot iespēju atlasīt preci uzreiz pēc vairākiem izmēriem un krāsām, lai nav katru reizi jāiet cauri visam milzīgajam piedāvājuma klāstam!  Tas ir apgrūtinoši un tapēc cilvēki sāk pāriet uz konkurentu saitiem, lai tur varētu atrast ātri un viegli sev tīkamo! Vēl ir lūgts, lai pievieno auduma kategorijas apģērbiem un apaviem sastāvu. Tas ir ļoti svarīgi vai tu pērc dabīgās ādas kažoku, zābakus, kurpes, jaku... vai mākslīgās. Tas pats par apģērbiem! Ir starpība vai pērc poliestera blūzīti vai dabīgā zīda! 

Ļoti ceru, ka tiks uzklausītas mūsu lūgšanas tuvākajā laikā!!!

> ladylatvia

Aci miedzošs

Pilnībā piekrītu sludinājuma autorei! Jau ļoti sen lietotāji ir lūguši dot iespēju atlasīt preci uzreiz pēc vairākiem izmēriem un krāsām, lai nav katru reizi jāiet cauri visam milzīgajam piedāvājuma klāstam!  Tas ir apgrūtinoši un tapēc cilvēki sāk pāriet uz konkurentu saitiem, lai tur varētu atrast ātri un viegli sev tīkamo! Vēl ir lūgts, lai pievieno auduma kategorijas apģērbiem un apaviem sastāvu. Tas ir ļoti svarīgi vai tu pērc dabīgās ādas kažoku, zābakus, kurpes, jaku... vai mākslīgās. Tas pats par apģērbiem! Ir starpība vai pērc poliestera blūzīti vai dabīgā zīda! 

man tā gumijas vilkšana un gaidīšana,tipa uz jaunu versiju un cik te būšot labi jau liekas bezcerīga,pa to laiku pēdējais izslēgs gaismu.

> zaiza

> ladylatvia

Aci miedzošs

man tā gumijas vilkšana un gaidīšana,tipa uz jaunu versiju un cik te būšot labi jau liekas bezcerīga,pa to laiku pēdējais izslēgs gaismu.

Labāk nedaudz uzgaidīt, nekā to šausmu, kas ar Andeles jauno versiju tikko bija..

Man no telefona rakstīt forumā nav problēmas (daru to ragaad), tikai kopēt un ielīmēt lietas forumā ir praktiski neiespējami un vēstulēs jāieraksta lieks vārds, bet es lietoju Firefox pārlūku. No visiem pārlūkiem, cik kādu laiku atpakaļ pētīju, Firefox gļuki maniem lietošanas paradumiem bija vismazāk traucējoši.

Meitenes un tiesam nezinu kas jums par telefoniem,  man rakstot, ievietojot utt. viss darbojas 

> zaiza

> ladylatvia

Aci miedzošs

Vai ne!? Es jau tā saudzīgi izteicos! Bet īstenībā tas jau gadiem velkas kā neiespējamā missija!

Labots 11.04.2017 13:33

> Hortenzija

Un,apaviem izveleties ada jeb ne

Piekrītu, kas tas ir nepieciešams, lai izvairītos no liekiem pārpratumiem, jo te daudzi pieraksta vienkārši -āda, bet tas var nozīmēt PU āda un dabīga āda, kas ir ļoti liela starpība cenu kategorijā, nesāšanas komfotā utt. 

Es nerunāju par subjektīvo momentu, ka te skapī ir salīdzinoši  maz cilvēku, kas šo starpību vispār atsķir un spēj novērtēt. Vienmēr konkrēti pārjautāju- kāda āda? - un, ja pārdevēja atbild, ka domā, ka dabīga, vai neatsķir tik labi materiālu , tad 99%, ka runa ir par PU ādu, ko es nepirktu ne par kādu cenu . Diemžēl ir aŗī daudz gadījumu, ka pārdevēja apgalvo, ka ir dabīga āda- es nopērķu, bet izrādās, ka tas tā nav... tas vai melos apzināti vai cilvēks neprot atšķirt dabīgu no mākslīgās - nezinu?!

Bet, ja būtu bijis preces norādē atzīmētas - dabīga, bet atsūta tomēr PU, tad vismaz var fiksēt šo kļūmi un pamatoti lūgt ņemt preci  atpakaļ. 

Tas pats par somiņām - kur uzrāda āda, bet tā ir tikai un vienīgi dabīgas ādas imitācija, kas automātiksi ierindojas citā ( zemas cenas ) kategorijā. 

> AAA

Sāk jau tracināt AS aizstāves un AM nīdētājas! 

Šos portālus vienmēr salīdzinās, jo tie ir konkurenti savā starpā! 

+++

Labdien,ieteikums portala uzlabotajiem,tada sieviesu padarisana,bet sadala apksvela krusturi ir apgerbu izmeri,zem kuriem nekad nevar atrast sev interesejoso izmeru,piemeram pec apkartmera cm un blodinas izmera A,B,C D,E, utt. 

Jo citas pardevejas zem 36izmera ieliek c izmera krusturi,kurs man nekadi neder.turklat vel tacu nozime apkartmeram,ja der blodina bet apkartmers ir 80cm nevis 75,man atkal neder.Ceru ka domu sapratat.un ari filtra iespeju izmeklet konkretu izmeru.uz cm un blodinu .

11 - 20 no 23