FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi

Atverskapi steidzami ir nepiecieshama mobilaa versija! Skatities telefonaa ljoti neerti un taapec lapu apmekleeju daudz, daudz retaak. 

Veel man shkiet neerta sludinaajumu atlasiishanas zona. Veeleetos, lai buutu iespejams atlasiit uzreiz vairaakas kraasas, izmeerus. Sludinajumu atteli kopskata lapaa vareetu buut lielaki. Veletos iespeju atlasiit peec materiaala- vilna, zids, sinteetika uc. 

23 Atbildes

> persiks

Labdien,ieteikums portala uzlabotajiem,tada sieviesu padarisana,bet sadala apksvela krusturi ir apgerbu izmeri,zem kuriem nekad nevar atrast sev interesejoso izmeru,piemeram pec apkartmera cm un blodinas izmera A,B,C D,E, utt. 

Jo citas pardevejas zem 36izmera ieliek c izmera krusturi,kurs man nekadi neder.turklat vel tacu nozime apkartmeram,ja der blodina bet apkartmers ir 80cm nevis 75,man atkal neder.Ceru ka domu sapratat.un ari filtra iespeju izmeklet konkretu izmeru.uz cm un blodinu .

+++++++++++++++++++= apkaartmeers nenosaka to,kaads kurai bljodinju izmeers

Mani viss šeit apmierina un patīk,pats galvenais,ka administrācija vienmēr seko līdzi un atbild,uzklausa.Caur telefonu praktiski neeju un neapmeklēju portālu,tas man tāpēc mazsvarīgi.

> beatriska

Mani viss šeit apmierina un patīk,pats galvenais,ka administrācija vienmēr seko līdzi un atbild,uzklausa.Caur telefonu praktiski neeju un neapmeklēju portālu,tas man tāpēc mazsvarīgi.

+++

21 - 23 no 23