FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

panna, kas nepiedeg

Meklēju labu pannu, kas nepiedeg pēc 5 lietošanas reizēm. Kādas firmas pannas jūs lietojiet?

No savas pieredzes neiesaku Delimano - no gaišās keramikas tā pērvērtās par brūno piedegumu pannu. (lietoju elektrisko plīti) Kliedzošs

25 Atbildes

Jau gadu lietoju Zwilling (to ar diviem stilizētiem cilvēciņiem emblēmā :)) pirmā panna, kas nav sačakarējusies. Un beidzot sapratu kāpēc - uz pannas dibena rakstīts, ka derīga gatavošnai uz pilnīgi visām plītīm. Vairākumam pannu nav šāda iedalījuma un finālā gāzei paredzētā tiek dedzināta uz elektriskās utt.

Dranķīgākās diemžēl izrādījās Rimi akcijās sakrātās :/

Pārsvarā pannas pērku Gemosā, kur izplatītājs atklāja, ka jeb kuras pannas, neatkarīgi no cenas, paredzētais dzīves ilgums ir 1 gads!!!!  Tātad priecājamies ja novelk ilgāk :D

Labots 04.03.2014 15:21

Man ir šī - no TOPSHOP : Dry cooker

Esmu sajūsmaa par ,to ka vajag ļoti maz eļļas,ja ko cep un viss daudz garšīgaaks līdz ar to + es izmantoju tikai olīveļļu :) Nekad vēl nekas nav piededzis - lietoju apmēram gadu.

http://www.top-shop.lv/virtuvei/delimano_dry_cooker.html?search=dry%20cooker

nezinu vai vel ir bet elvi ir fiskars panna man pasai ir!

es jau ka 3menesus lietoju un ka jauna!

fiskars laba, bet daarga firma, principaa, pati pa sevim taada veida panna nemakisaa tik daargi:)

Es beidzot tiku pie Tefal pannas, katru dienu gatavoju un esmu stara :) Ellu ari daudz nevajag!  :))

21 - 25 no 25