Portāla apmeklētība

Labdien,pērļotājas!

Izveidoju šo pārdomu diskusiju, jo vēlos zināt Jūsu viedokli, pieredzi, ikdienu šeit atverskapī..

Vēlos pavaicāt, vai esmu vienīgā, kurai šķiet, ka portālam kritušies "reitingi" saistībā ar andelemandele parādīšanos..?

Kā notiek pārdošana? Šeit ir tikai pārdevējas, kuras iepērkas savstarpēji, veic dažādu maiņu darījumus, vai katrai ir savs pastāvīgo klientu loks, kas pērk tikai no konkrētām pārdevējām.., vai, manuprāt, garlaicīgā pašreklāma forumā,kas sākas ar virsrakstiem "Lēti", "Ieskaties", "Atlaides", nu Jūs noteikti sapratāt par, ko runāju..piesaista pircēju?

Par andeli man viss ir skaidrs, bet šeit.. Kā tas nākas, ka vienam un tam pat sludinājumam šeit dienu pēc publicitates ir, piemēram, 3 skatījumi, bet otrā portālā attiecīgi 300 skatījumi, Vai visas pircējas pārvākušās prom no šī feinā skapīša ?

Ja tā vai, portāla administrācijai nebūtu jāsāk domāt, par kādiem uzlabojumiem, jaunu dizainu, kādu pārskatāmāku meklētāju, stingrākiem bilžu ievietošans nosacījumiem, ar iespēju pievienot vairāk foto par trim.., vai jeb ko piesaistošu..

50 Atbildes

Sveika!Bija klientu loks,un kaut kur pēkšņi pazudis.Liekas ka visas ir AM:))

Labots 15.02.2017 15:14

Teikšu godīgi, iepērkos tikai andelē, bet tirgojos šeit tikai tāpēc, ka sludinājumi ir bezmaksas. 

Ja andelē sludinājumu maksa būtu zemāka, es būtu pilnībā pārgājusi uz turieni. 

Tas ir tīri mans viedoklis, BET andelē ir patiešām pērles, atšķirībā no šī portāla, kurš ir gandīz noslīcis lupatu kalnos, tāpēc rakties pa tiem neviens negrib, līdz ar to pārdošana neiet gadrīz necik, it īpaši pèdējā laikā. Tas ir mans viedoklis un gudrām AS aizstāvēm mani nav jāapstrīd ;) 

Arī esmu ievērojusi,ka ir stipri mazāk apmeklētāju portālā....bet pērk man tāpat kā agrāk,nejūtu atšķirību.Manuprāt,daudz kas ir atkarīgs arī no cenām...Piemērs:ieraugu skaistu,vienkāršu blūzīti...bet...15euro+vēl sūtīšana...nu neko,protams nepirkšu tik dārgu un kaulēties uzskatu zem sava goda.Tāpēc,liekot cenas,es domāju arī par to,ka pircējai jārēķinās arī ar sūtīšanas izmaksām.Neizlēmīgs

Esmu te salīdzinoši nesen,kaut ko jau nopērk,bet pati tepat iepērkos vairāk,Andeli neapmeklēju,jo neesmu ne Draugos,ne citur,lai gan smaržas man tirgojas tur-meita ielika caur sevi

> AAA

Teikšu godīgi, iepērkos tikai andelē, bet tirgojos šeit tikai tāpēc, ka sludinājumi ir bezmaksas. 

Ja andelē sludinājumu maksa būtu zemāka, es būtu pilnībā pārgājusi uz turieni. 

Tas ir tīri mans viedoklis, BET andelē ir patiešām pērles, atšķirībā no šī portāla, kurš ir gandīz noslīcis lupatu kalnos, tāpēc rakties pa tiem neviens negrib, līdz ar to pārdošana neiet gadrīz necik, it īpaši pèdējā laikā. Tas ir mans viedoklis un gudrām AS aizstāvēm mani nav jāapstrīd ;) 

Labots: šodien, 15:14

Par AM-man kaut kā neizdodās tur reģistrēties...mēģināju vairākas reizes,bet nekā.

Jāpiekrīt AAA, Andelē pirktspēja ir krietni augstāka, un sludinājumu maksa arī noteikti attur no bezgalīgo lupatu kalnu publikācijas, kaut arī es piekristu tam, ka cena publikācijām varētu būt mazāka.. Runājot par cenām, domas dalās, viena kategorija cik esmu novērojusi tirgo bezvērtīgas mantas par augstu cenu, pašai sanāca iegrābties uz "humpalotājas".kur teicās, ka apģērbs ir nevainojamā stāvoklī, tomēr saņemot to bija nepatīkms aromāts un uz iekšējām birkām abiem manis pirktajiem džemerīšiem ar roku bija uzrakstīta cena 3,-, kaut šeit pa abiem kopā samaksāju 32.69, vai nav nedaudz pa traku? Un otra kategorija ir meitenes, kuras spiestas pārodot labas mantas par zemu cenu, jo šie (saukšu tos tā) lupatu kalni aizēno visas pērles, kas šeit atrodamas..

Ļoti, ļoti gribētos kādus krasus un mūsdienīgus modernizējumus portālam, lai gribas šeit uzkavēties..

Piekrītu lietotājai AAA. Šeit arī tikai ieliēku sludinājumus un pati iepērkos andelē. Vismaz tur cilvēki vairāk pievērš uzmanību, kādā stāvoklī un ko tirgo, jo ir jāmaksā par sludinājumiem, protams, ir izņēmumi kvalitātes un visu citu lietu ziņā.

Noteikti, ka ieteiktu administrācijai veikt uzlabojumus, jo salīdzinot andeli ar atverskapi, andelei ir patīkamāks dizains un ērtāka iepirkšanās.

> Anna Kociņa

Jāpiekrīt AAA, Andelē pirktspēja ir krietni augstāka, un sludinājumu maksa arī noteikti attur no bezgalīgo lupatu kalnu publikācijas, kaut arī es piekristu tam, ka cena publikācijām varētu būt mazāka.. Runājot par cenām, domas dalās, viena kategorija cik esmu novērojusi tirgo bezvērtīgas mantas par augstu cenu, pašai sanāca iegrābties uz "humpalotājas".kur teicās, ka apģērbs ir nevainojamā stāvoklī, tomēr saņemot to bija nepatīkms aromāts un uz iekšējām birkām abiem manis pirktajiem džemerīšiem ar roku bija uzrakstīta cena 3,-, kaut šeit pa abiem kopā samaksāju 32.69, vai nav nedaudz pa traku? Un otra kategorija ir meitenes, kuras spiestas pārodot labas mantas par zemu cenu, jo šie (saukšu tos tā) lupatu kalni aizēno visas pērles, kas šeit atrodamas..

Ļoti, ļoti gribētos kādus krasus un mūsdienīgus modernizējumus portālam, lai gribas šeit uzkavēties..

Ieveroju ka jau vairakas foruma temas jus patstavigi slavejat  Andeli, un savukart Atverskapi parsvara viss neapmierina, beidziet salidzinat !

Andele par so neilgo pastavesanas laiku ir loti kritusies, tas pasas humpalnieces ir papilnam,

Feiku smarzas un kosmetika lielos apmeros,

Krapnieces, negodigas pircejas un pardevejas

Administracija andele neuzko nereage ,  dzes pamatotus komentarus un foruma temas , statistikas dati netiek atjaunoti  nedelam ir neprecizi un tali no patiesibas. 

Cenas uzskruvetas+maksas sludinajumi.....

Atverskapi ir ari nelielas nepilnibas, bet salidzinot ar AM tas ir noteikti labaks

Es agrāk uz šo nevarētu atbildēt, bet tagad, kad esmu arī andelēmandelē, man viss ir skaidrs! Tur preci arī pērk, nevis tikai skatās, kaut arī visiem zināms, ka cenas tur lielākā daļa izliek augstākas. Andelei ir pārskatāma lapa - sludinājumu bildes rādās lielos izmēros, meklētājs tur ir daudz pārdomātāks, un viss tajā lapā izdarāms DAUDZ ērtāk.Man tāda sajūta, ka viss ir šīs lapas dizainā...Tas nepiesaista, tas izskatās lēts. Tas ir tas pats, kas "Supernetto" un "Rimi" - abi veikali paši par sevi nav slikti, bet ja es "tīrāk" un cilvēcīgāk jūtos "Rimi", tad neskatoties uz dārgākām cenām, es iepērkos tur!

Bella, katram savs! Man andelē gan iepirkšanās gan pārdošana ir bijusi patīkama un veiksmīga(uzsvars uz vārdu MAN). Diskusiju izveidoju nevis tāpēc lai slavinātu otru portālu, bet gan tāpēc, lai uzzinātu citu lietotāju viedokli un pastiprinātu ierosinājumu veikt šeit kādas izmaiņas, ja man šis jautājums nebūtu aktuāls dzīvotos tik pa andeli :)

Kaut arī tajā pašā andelē ir savas nepinības, piemēram, nepamatota apmaksātu sludinājumu dzēšana..,

1 - 10 no 50