FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Portāla apmeklētība

Labdien,pērļotājas!

Izveidoju šo pārdomu diskusiju, jo vēlos zināt Jūsu viedokli, pieredzi, ikdienu šeit atverskapī..

Vēlos pavaicāt, vai esmu vienīgā, kurai šķiet, ka portālam kritušies "reitingi" saistībā ar andelemandele parādīšanos..?

Kā notiek pārdošana? Šeit ir tikai pārdevējas, kuras iepērkas savstarpēji, veic dažādu maiņu darījumus, vai katrai ir savs pastāvīgo klientu loks, kas pērk tikai no konkrētām pārdevējām.., vai, manuprāt, garlaicīgā pašreklāma forumā,kas sākas ar virsrakstiem "Lēti", "Ieskaties", "Atlaides", nu Jūs noteikti sapratāt par, ko runāju..piesaista pircēju?

Par andeli man viss ir skaidrs, bet šeit.. Kā tas nākas, ka vienam un tam pat sludinājumam šeit dienu pēc publicitates ir, piemēram, 3 skatījumi, bet otrā portālā attiecīgi 300 skatījumi, Vai visas pircējas pārvākušās prom no šī feinā skapīša ?

Ja tā vai, portāla administrācijai nebūtu jāsāk domāt, par kādiem uzlabojumiem, jaunu dizainu, kādu pārskatāmāku meklētāju, stingrākiem bilžu ievietošans nosacījumiem, ar iespēju pievienot vairāk foto par trim.., vai jeb ko piesaistošu..

50 Atbildes

Aci miedzošs Manuprāt cilvēki ir pārvākušies nevis uz AM bet uz FB!

> ladylatvia

Piekritīšu, vairs nav iespējams pat izsekot līdzi, ko katrs piedāvā :) Tagad ir tik daudz iespējas, tik dažreiz tas prasa pārāk daudz laika, būtu jauki, ja viss būtu parocīgi pārskatāms vienā vietā.

Labots 15.02.2017 16:25

> ladylatvia

Daļēji. Manuprāt, FB vairāk iet "čupa X vienības par X eiro uz X izmēru", pati nesen ieliku un dažu h laikā bija pircēja. Tā teikt cilvēkam gribas papildināt skapi, daļa nepatiks, notirgos tālāk ar savām liekajām drēbēm. Atverskapi man vairāk patīk, ja meklēju ko konkrētu. Andelē esmu nopirkusi vienu lietu un sapratu, ka man tas portāls besī, nelietoju vairs. 

Bet papildus portālu apmeklējumiem ir vēl vairāki faktori - cenas, preču kvalitāte, pārdevējas attieksme un izmērs. Man, piemēram, ir problēma pārdot jaunus apavus pat par kapeikām, jo tāds izmērs gandrīz nevienai nav; tajā pašā laikā 38. un 39. izmēra apavi visur iet kā pa konveijeri par 3x augstākām cenām.

Viss visur notiek ik pa periodam, vienu nedēļu šeit kaut ko nopērk, citu Andelē, bet citu FB. Ja par skatījumiem, tad tik tiešām vienu un to pašu lietu Andelē 10x lielāka apmeklētība, bet tas to vēl nenozīmē, ka tiks arī nopirkta.

Teikšu pie vienas otras pārdevējas cenas ir augstas, bet laikam tam tā jābūt...

Uz doto mirkli, mans subjektīvais skatījums- te slikti iet ar pārdošanu.

Lielāka aktivitāte ir facebook atverskapi grupiņā, kur lentā, ja kādam paslīd gar acīm vēlamā lietiņa, uzraksta un nopērk. 

Te ar pārdošanu švaki. Manām pērlēm ļoti zemi skatījumi... andelē ar to pašu lietu vairāk skatījumu un labāki rezultāti.

piekrītu pēdējā laikā te ir kā ir.... Kājmutis

šeit ir liels pluss no administrācijas,ātri reaģē un atbild uz vēstulēm,andelemandele var necerēt uz tādu ekstru-saņemt vispār atbildi uz sev interesējošu vai sasāpējušu jautājumu.

ir ka ir, bet tomer bezmaksas portals :) 

vienu bridi bija, ka neskatijas lietas, bet tagad ar jaunajiem saimniekiem apmekletiba sak atkal pieaugt, piemeram, skatijumi ir daudz vairak ka vienu bridi bija.

Gan šeit, gan citviet atsaucība ir ļoti maza. Atceros, kad sāku darbību šeit, tad dienā bija pat 5 tikšanās, bet tagad - viena tikšanās reize vairāku nedēļu laikā.

11 - 20 no 50