FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Portāla apmeklētība

Labdien,pērļotājas!

Izveidoju šo pārdomu diskusiju, jo vēlos zināt Jūsu viedokli, pieredzi, ikdienu šeit atverskapī..

Vēlos pavaicāt, vai esmu vienīgā, kurai šķiet, ka portālam kritušies "reitingi" saistībā ar andelemandele parādīšanos..?

Kā notiek pārdošana? Šeit ir tikai pārdevējas, kuras iepērkas savstarpēji, veic dažādu maiņu darījumus, vai katrai ir savs pastāvīgo klientu loks, kas pērk tikai no konkrētām pārdevējām.., vai, manuprāt, garlaicīgā pašreklāma forumā,kas sākas ar virsrakstiem "Lēti", "Ieskaties", "Atlaides", nu Jūs noteikti sapratāt par, ko runāju..piesaista pircēju?

Par andeli man viss ir skaidrs, bet šeit.. Kā tas nākas, ka vienam un tam pat sludinājumam šeit dienu pēc publicitates ir, piemēram, 3 skatījumi, bet otrā portālā attiecīgi 300 skatījumi, Vai visas pircējas pārvākušās prom no šī feinā skapīša ?

Ja tā vai, portāla administrācijai nebūtu jāsāk domāt, par kādiem uzlabojumiem, jaunu dizainu, kādu pārskatāmāku meklētāju, stingrākiem bilžu ievietošans nosacījumiem, ar iespēju pievienot vairāk foto par trim.., vai jeb ko piesaistošu..

50 Atbildes

Esmu abos portālos. Šeit man sludinājumi ir tikai tādēļ, ka bezmaksas. Šeit nopērk kaut ko ļoti reti, AndeleMandele tas viss notiek daudz ātrāk. Šorīt ieliku abos portālos vienlaicīgi vienu apģērbu - tikko skatījos, ka šeit tam bija 0 skatījumu, bet Andelē 75 skatījumi un jau pārdevu. Un tā ir ar daudzām lietām.

Meklētājs šeit ir galīgi garām, portāls pats ir pārbāzts ar reklāmām un līdz ar to diezgan lēns. Šeit pērku tikai tad, ja vajag kaut ko konkrētu un Andelē nav.

interesi par shejieni zaudeeju apmeeram gadu atpakalj.....pirktspeeja smiekliiga,driizaak,ja gribu ,ko leetu nopirkt,tad peerku labaak te,nekaa andelee pa uzskruuveetaam ''peerles'' cenaam :D bet,paardodu arii labaak andelee un pa lielaaku cenu un aatraak.

sludinaajumi ar preces reklameeshanu ir tikai lieka nopirkto naudinju ,izteereeshana.

sheit jaunie admini visu laiku jautaa,-ko uzlabot,bet kaa piesaistiit un reklameet lapu plashaak NEDOMAA,VISMAZ nav rezultaatu,ne pagaidaam.

Protams, ka vajag reklāmu gan dažādās interneta lapās, gan sieviešu žurnālos. Nebūs reklāmas, nebūs pircēju - loģiski.

Pati gan lietoju atverskapi, jo pārdevējas savām precēm šeit norāda daudz adekvātākas cenas nekā citur. Arī man pašai negribas pārvākties uz andelimandeli, jo pārdodu savu bērnu drēbes par ļoti zemām cenām, tāpēc maksāt par sludinājumu nozīmētu iebraukt mīnusos. 

Jā, šeit ir tā, ka ir pastāvīgo klientu loks. Arī es sekoju vairāku pārdevēju piedāvājumam, un ir sievietes, kas ik pa laikam ielūkojas manā piedāvājumā. Tad izpaliek vilšanās...

Esmu abos portālos, varu salīdzināt. Šeit liels pluss ir bezmaksas sludinājumi, varu ielikt šo to lētāku, ielikt kaut ko, ko atdodu pa velti. Andelē, jāmaksā manuprāt neadekvāta cena par sludinājumu, līdz ar to, par to pašu lietu  prasu vairāk.

Bet skatījumi Andelē  nesalīdzināmi vairāk- ieliku vienu un to pašu preci, te diennakts laikā 1 skatījums, Andelē jau pircēja un nopirkts.

Manuprāt administrācijai jādomā par reklamēšanos, citādi nav jēgas te ieviest nez kādus jauninājumus, ja nav cilvēku.

Jā, ir tāda lieta, ka ļoti labas un dārgi iegādātas lietas nākas pārdot pa ļoti zemām cenām. Vasaras kombinezons, ko nopirku pa 60 eiro un vienreiz tik uzvilku - tagad ieliku pa 5 eiro, pirms tam pa 10 biju ielikusi, un gandrīz jau gadu neviena nepērk. Džemperi, kas maksāja gandrīz 200 eiro, neviena pat pa 10 eiro neņem. Jocīgi.

> queeny

Jā, ir tāda lieta, ka ļoti labas un dārgi iegādātas lietas nākas pārdot pa ļoti zemām cenām. Vasaras kombinezons, ko nopirku pa 60 eiro un vienreiz tik uzvilku - tagad ieliku pa 5 eiro, pirms tam pa 10 biju ielikusi, un gandrīz jau gadu neviena nepērk. Džemperi, kas maksāja gandrīz 200 eiro, neviena pat pa 10 eiro neņem. Jocīgi.

Nav jocīgi. Man stāv augstas kvalitātes zīmola žakete pa 7 eur, kamēr reāli maksāja virs 200 eur, kā arī dizainera kleitu atdevu pa 8 eur, lai gan arī maksāja virs 150 eur. Cilvēkiem liekas Guess, Michael Cors un Louis Vuitton ir vienīgie augstie zīmoli. Brīnos, kas pārdod replikas par milzu naudām un vēl kāds arī pērk. Strādāju ar dārgajiem zīmoliem, teikšu kā ir - ved no Ķīnas, daudz kas ir briesmīgi bezgaumīgs, bet uzliek milzu cenu, bet pašizmaksa precei ir maza. Bet cilvēki veikalos pērk pa tām lielajām summām :D

Labots 15.02.2017 22:19

> Anita

Nav jocīgi. Man stāv augstas kvalitātes zīmola žakete pa 7 eur, kamēr reāli maksāja virs 200 eur, kā arī dizainera kleitu atdevu pa 8 eur, lai gan arī maksāja virs 150 eur. Cilvēkiem liekas Guess, Michael Cors un Louis Vuitton ir vienīgie augstie zīmoli. Brīnos, kas pārdod replikas par milzu naudām un vēl kāds arī pērk. Strādāju ar dārgajiem zīmoliem, teikšu kā ir - ved no Ķīnas, daudz kas ir briesmīgi bezgaumīgs, bet uzliek milzu cenu, bet pašizmaksa precei ir maza. Bet cilvēki veikalos pērk pa tām lielajām summām :D

Cilvēki ir dažādi, es arī sen jau esmu sapratusi, ka tiešām labas, orģinālas lietas pērkot, tās nevar pārdot par labu un adekvātu cenu!( tikai jau zināmiem cilvekiem,kas zin , kas ir kas) :)..jo nav tik daudz to cilvēku, kas saprot , kas ir kvalitatīvs materiāls utt. 

Cilvēki parasti pērk sliktas, zemas kvalitātes lietas par neadekvātām cenām! ;) Par kurām cilvēks, kas zim kas ir kas, nemaksātu pat 1 eur, lai kas tur būtu virsū uzdrākalēts - Parada vai Dainis & Guntis ;D..

P.S. vispār Dainis un Guntis ir OK zīmols, jo par pastalām var un vajag maksāt! Bet par Tirgus D&G vai pat 3. šķiras orģinālo D&G( ko es redzu LV veikalos iepirktu)- nevar maksāt vairāk kā par tualetes papīru! 

Atverskapi, manuprāt, ir drusku zaudējis savu spožumu, jo pēdējā laikā redzu, ka zemas kvalitātes apģērbu tirgo par lielu naudu, kā jau minēja Anita. Replikas, novalkātas drēbes, galvenais, ka uz birciņas rakstīts tommy hilfiger, nike, zara, h&m utt. Par H&m sen jau iespaids sabojājies, pat pērkot veikalā...piedodiet, bet es domāju, ka džinsi par 20 eiro pēc pirmās mazgāšanas nedrīkst izskatīties pēc lupatas. (pirmā mazgāšana notiek pirms valkāšanas uzsākšanas.) Nu un kur man to grīdas lupatu likt?

Tik novalkātas zīmolu drēbes pārdošānā neesmu redzējusi nekur. 

Tas pats arī par visām lenne, huppa, reima virsdrēbēm. Nu nevar vairākas sezonas valkātus kombinezonus pārdot par veikala cenu. Ūdensnecaurlaidības funkcija lēnām zūd ik pēc katras kombinezona mazgāšanas reizes.

Man patīk šis portāls, tirgojos, tiesa, ļoti maz, jo man ir kam atdot savas un bērnu drēbes, pārdodu vien to, ko nav kam atdot. Portāla "seju" veido lietotāji. andelemandele, manuprāt filtrē, kurus sludinājumus laist tautās un kurus nē, šeit šķiet, ka var ielikt jebko un jebkādā stāvoklī un visiem vienalga kā tas izskatās. Manas nonēsātās drēbes ceļo uz pārstrādi vai miskasti, nevis atverskapi.

Vēlreiz piekrītu Anitai, ka atverskapi nevar pārdot jaunas lietas pat par puscenu/trešdaļcenu. Nezin kāpēc nepērk. Piedāvā mainīties, prece patīk, bet tikai, ja izdosies iemainīt.

Par replikām runājot, Michel Kors...man šķiet, ka pats dizainers būtu pārsteigts par sava zīmola somu  dažādību 15. trolejbusā.

Cenas mums uzskrūvē veikali - pirms Ziemassvētkie pirku Piebalgas porcelānu, bet tā kā strādāju netālu no viena RITO veikala, iegāju paskatīties, cik tur maksā. Es šokā. Pasūtīju porcelānu tieši no fabrikas ar piegādi. Ar visu piegādi maksāja lētāk kā veikalā un man nebija nekādas atlaides, jo nepirku daudz, turklāt piedāvāja pievest līdz darba vietai, ja vien es varu saņemt preci laikā, kas sakrīt ar veikalu piegādes laikiem. Tā kā  lielo cenu veido tirgotājs.

P.S. Atverskapi ir nedaudz dīvainas atlases iespējas blūzēm- ar garām rokām, ar īsām rokām, topi, blūzes..... tur kaut kas mani mulsina. :)

Man šķiet, ka lielākais mīnuss ir tieši tas, ka sludinājumus neredz, attiecīgi arī tāpēc gan jau ir mazāk skatījumu.Būtu izcili, ja būtu kāds apkopojums,kur parādās pēdējie ieliktie sludinājumi, tā pat kā AM sadaļā ``visi``. tad jaunos arī kāds ievērotu. Tā kā esmu šeit kopš 2013. gada, domāju te arī palikt :D Kaut gan pirkumus šeit veicu salīdzinoši reti, ja nu vienīgi meklēju, ko konkrētu. Šeit atverskapī esmu nopirkusi skaistāko kleitu kāda man jebkad bijusi ! Nevainīgs

Es arī domāju ka AtverSkapi ir daaudz grūtāk pārdot preces..es personīgi labākās un dārgākās drēbes mēģinu ielikt gan šeit, gan Andelē, diemžēl šeit neviens nepērk, varbūt tikai ja izceļu sludinājumu..Andelē nopērk dažu dienu laikā. Tas pats ar skatījumiem, šeit skatījumi ne tuvu nav tādi kā Andelē.

Pilnībā piekrītu meitenēm par to, ka AtverSkapi ir diezgan nepārskatāmi sludinājumi un tāpēc biežāk iepērkos Andelē. Bet tur ir arī daudz mīnusu, kā jau meitenes minēja, sludinājumu cenas, administrācijas vienaldzība, sludinājumu termiņš un neadekvātas cenas precēm. 

21 - 30 no 50