FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Portāla apmeklētība

Labdien,pērļotājas!

Izveidoju šo pārdomu diskusiju, jo vēlos zināt Jūsu viedokli, pieredzi, ikdienu šeit atverskapī..

Vēlos pavaicāt, vai esmu vienīgā, kurai šķiet, ka portālam kritušies "reitingi" saistībā ar andelemandele parādīšanos..?

Kā notiek pārdošana? Šeit ir tikai pārdevējas, kuras iepērkas savstarpēji, veic dažādu maiņu darījumus, vai katrai ir savs pastāvīgo klientu loks, kas pērk tikai no konkrētām pārdevējām.., vai, manuprāt, garlaicīgā pašreklāma forumā,kas sākas ar virsrakstiem "Lēti", "Ieskaties", "Atlaides", nu Jūs noteikti sapratāt par, ko runāju..piesaista pircēju?

Par andeli man viss ir skaidrs, bet šeit.. Kā tas nākas, ka vienam un tam pat sludinājumam šeit dienu pēc publicitates ir, piemēram, 3 skatījumi, bet otrā portālā attiecīgi 300 skatījumi, Vai visas pircējas pārvākušās prom no šī feinā skapīša ?

Ja tā vai, portāla administrācijai nebūtu jāsāk domāt, par kādiem uzlabojumiem, jaunu dizainu, kādu pārskatāmāku meklētāju, stingrākiem bilžu ievietošans nosacījumiem, ar iespēju pievienot vairāk foto par trim.., vai jeb ko piesaistošu..

50 Atbildes

> Anita

> queeny

Jā, ir tāda lieta, ka ļoti labas un dārgi iegādātas lietas nākas pārdot pa ļoti zemām cenām. Vasaras kombinezons, ko nopirku pa 60 eiro un vienreiz tik uzvilku - tagad ieliku pa 5 eiro, pirms tam pa 10 biju ielikusi, un gandrīz jau gadu neviena nepērk. Džemperi, kas maksāja gandrīz 200 eiro, neviena pat pa 10 eiro neņem. Jocīgi.

Nav jocīgi. Man stāv augstas kvalitātes zīmola žakete pa 7 eur, kamēr reāli maksāja virs 200 eur, kā arī dizainera kleitu atdevu pa 8 eur, lai gan arī maksāja virs 150 eur. Cilvēkiem liekas Guess, Michael Cors un Louis Vuitton ir vienīgie augstie zīmoli. Brīnos, kas pārdod replikas par milzu naudām un vēl kāds arī pērk. Strādāju ar dārgajiem zīmoliem, teikšu kā ir - ved no Ķīnas, daudz kas ir briesmīgi bezgaumīgs, bet uzliek milzu cenu, bet pašizmaksa precei ir maza. Bet cilvēki veikalos pērk pa tām lielajām summām :D

No cenas nevajag baidīties, man ir pieredze, kad nopērk pēc cenas pacelšanas. Vienmēr jau būs pircejas, kas pērk nosaukumu vai cenu, bet ne lietu pēc būtības, tā ka variējot ar cenām, saukļiem utt var kaut ko arī pārdot. Un tas reklāmas rullītis labajā malā arī kaut ko dod, vismaz man. Apnicis ir tām, kas pārsvarā te dzīvo, bet retāk ienākošās pircējas tomēr skatās. Bet nereklamējieties tur meitenes, būs mazāka konkurence...Aci miedzošs

P.P.S. Zem izceltajiem sludinājumiem tā rinda "Pērles Atverskapi.lv" - es vienīgā redzu vienas un tās pašas "pērles" jau gadu? Ja jau tās ir baigās pērles, kāpēc tās neviens nav nopircis? Stāv vienas un tās pašas lietas...garlaicīgi taču, nekas nemainās, nav vēlmes ienākt portālā. 

> mona Ra

> Anita

> queeny

Jā, ir tāda lieta, ka ļoti labas un dārgi iegādātas lietas nākas pārdot pa ļoti zemām cenām. Vasaras kombinezons, ko nopirku pa 60 eiro un vienreiz tik uzvilku - tagad ieliku pa 5 eiro, pirms tam pa 10 biju ielikusi, un gandrīz jau gadu neviena nepērk. Džemperi, kas maksāja gandrīz 200 eiro, neviena pat pa 10 eiro neņem. Jocīgi.

Nav jocīgi. Man stāv augstas kvalitātes zīmola žakete pa 7 eur, kamēr reāli maksāja virs 200 eur, kā arī dizainera kleitu atdevu pa 8 eur, lai gan arī maksāja virs 150 eur. Cilvēkiem liekas Guess, Michael Cors un Louis Vuitton ir vienīgie augstie zīmoli. Brīnos, kas pārdod replikas par milzu naudām un vēl kāds arī pērk. Strādāju ar dārgajiem zīmoliem, teikšu kā ir - ved no Ķīnas, daudz kas ir briesmīgi bezgaumīgs, bet uzliek milzu cenu, bet pašizmaksa precei ir maza. Bet cilvēki veikalos pērk pa tām lielajām summām :D

No cenas nevajag baidīties, man ir pieredze, kad nopērk pēc cenas pacelšanas. Vienmēr jau būs pircejas, kas pērk nosaukumu vai cenu, bet ne lietu pēc būtības, tā ka variējot ar cenām, saukļiem utt var kaut ko arī pārdot. Un tas reklāmas rullītis labajā malā arī kaut ko dod, vismaz man. Apnicis ir tām, kas pārsvarā te dzīvo, bet retāk ienākošās pircējas tomēr skatās. Bet nereklamējieties tur meitenes, būs mazāka konkurence...Aci miedzošs

Es jau neiespringstu, kā saka - kas gribēs, tas nopirks :) Iespējams manas drēbes tomēr visiem neder, tā jau ir gaumes lieta, bet par gaumi nestrīdas :) Man jau šķiet es te vairāk iepērkos nekā nopelnu :D

> Emerald13

Būtu izcili, ja būtu kāds apkopojums,kur parādās pēdējie ieliktie sludinājumi, tā pat kā AM sadaļā ``visi``. tad jaunos arī kāds ievērotu. 

Es arī bieži domāju, ka šeit šādu iespēju vajag, bet tad atceros, ka te tiek liktas drēbes, kuras sen vajag izmest (laikam pārdevējas domā "a ja nu nopirks, vismaz kādu kapeiku dabūšu), tad būtu nereāli pārskatīt simtiem sludinājumu dienā, jo šeit netiek liktas tikai pērles, bet kā jau minēju lupatu kalni. Protams, tas neattiecas uz visām meitenēm. Bet šādu bezjēdzīgu, nolietotu drēbju sludinājumu ir daudz, diemžēl..

P.S. Atverskapi ir nedaudz dīvainas atlases iespējas blūzēm- ar garām rokām, ar īsām rokām, topi, blūzes..... tur kaut kas mani mulsina. :)

Ne par konkrēto iedalījumu, bet... Šeit jau visos meklētājos krekliņiem un blūzēm parādījušās rokas, pie tam gan īsas, gan garas. Biedējoši!Smaidīgs Ja nu kāda nezina, ir garpiedurkņu un īspiedurkņu apģērbi.

> Princeses mamma

P.S. Atverskapi ir nedaudz dīvainas atlases iespējas blūzēm- ar garām rokām, ar īsām rokām, topi, blūzes..... tur kaut kas mani mulsina. :)

Ne par konkrēto iedalījumu, bet... Šeit jau visos meklētājos krekliņiem un blūzēm parādījušās rokas, pie tam gan īsas, gan garas. Biedējoši!Smaidīgs Ja nu kāda nezina, ir garpiedurkņu un īspiedurkņu apģērbi.

Kaut kā jocīgi - sanāk, kādu konkrētu blūzi meklējot, iziet cauri vispirms blūzēm un tad konkrētā  piedurkņu garuma sadaļai..tā laikam...;D

Izlasīju visu diskusiju un... Vāks..

1) Vairākkārt jau ir teikts, ka portālam top jaunā versija. Būs viss forši, bet jāuzgaida.
2) Reklamēt veco portālu nav jēgas - būs jaunā versija, domāju, neizpaliks arī reklāma un jauni lietotāji ;)
3) Andele savus sludinājumus VISPĀR nefiltrē. Tīri tas, ka pa maksu neviens negrib likt sludinājumus, kas var "neaiziet". Ne bilžu noteikumus, ne pašus sludinājumus, ja tos nenosūdz, nebloķē. Pat komerciālos.
4) Man personīgi Andelē ir lielāka aktivitāte, bet ar komentāriem "Jus vart eit uz molsu atvezt?" utml. Pārsvarā līdzīgi, kā agrāk bija izplatīts lūrisms/tūrisms vai kā nu to aktivitāti sauca, kad uzdeva bezjēdzīgu jautājumu čupu, tai skaitā, "Kā man izskatīsies?" un pazūd. Neuzskatu, ka ir tās naudas vērts, bet ik pa laikam dažus sludinājumus ieliku, lai sev par to atgādinātu.
5) Tas, ko turpināšu reklamēt ir Andeles adminitratoru vienaldzība un vienlaicīgi brīdinājums. Ja kaut ko pērkat, pieglabājiet pārdevējas profilu, jo tikko kā darījums noticis, pārdevēja izdzēš pieteikumu un nekādi dati nesaglabājas. Administrācija lūgumus palīdzēt ar krāpniecisko darījumu ignorē, ne pārdevējas profilu vairs atrast varēsiet, ne atsauksmi ielikt :)
6) Pilnīgi piekrītu Belle - cenas debesīs, feiki par 10x lielākām cenām un uzdoti kā oriģināli (sūdzības administrācija atkal ignorē, komentārus pārdevējas dzēš), krāpniekiem visas durvis vaļā.
7) FB daudz raksta, liela aktivitāte, bet neko vairāk. Sākotnēji likās, ka FB AS grupa ir zelta bedre, jo sāku lietot nesen un rakstīja daudzas, bet šobrīd jau no 4 pircējām gaidu naudu, kas "noteikti ņems" un izprasījušas kontu vai adresi, uz kuru braukt pakaļ, nemaz nerunājot par 20 vēstulēm, kas jautā informāciju, kas sludinājumā jau ierakstīta - daudz iztērēta laika, nekādu rezultātu.
8) Gribēju vēl ko bilst, bet piemirsu. Patīk zemās cenas šeit. Foršas lietas lēti var nopirkt :)

> Inky

Izlasīju visu diskusiju un... Vāks..

1) Vairākkārt jau ir teikts, ka portālam top jaunā versija. Būs viss forši, bet jāuzgaida.
2) Reklamēt veco portālu nav jēgas - būs jaunā versija, domāju, neizpaliks arī reklāma un jauni lietotāji ;)
3) Andele savus sludinājumus VISPĀR nefiltrē. Tīri tas, ka pa maksu neviens negrib likt sludinājumus, kas var "neaiziet". Ne bilžu noteikumus, ne pašus sludinājumus, ja tos nenosūdz, nebloķē. Pat komerciālos.
4) Man personīgi Andelē ir lielāka aktivitāte, bet ar komentāriem "Jus vart eit uz molsu atvezt?" utml. Pārsvarā līdzīgi, kā agrāk bija izplatīts lūrisms/tūrisms vai kā nu to aktivitāti sauca, kad uzdeva bezjēdzīgu jautājumu čupu, tai skaitā, "Kā man izskatīsies?" un pazūd. Neuzskatu, ka ir tās naudas vērts, bet ik pa laikam dažus sludinājumus ieliku, lai sev par to atgādinātu.
5) Tas, ko turpināšu reklamēt ir Andeles adminitratoru vienaldzība un vienlaicīgi brīdinājums. Ja kaut ko pērkat, pieglabājiet pārdevējas profilu, jo tikko kā darījums noticis, pārdevēja izdzēš pieteikumu un nekādi dati nesaglabājas. Administrācija lūgumus palīdzēt ar krāpniecisko darījumu ignorē, ne pārdevējas profilu vairs atrast varēsiet, ne atsauksmi ielikt :)
6) Pilnīgi piekrītu Belle - cenas debesīs, feiki par 10x lielākām cenām un uzdoti kā oriģināli (sūdzības administrācija atkal ignorē, komentārus pārdevējas dzēš), krāpniekiem visas durvis vaļā.
7) FB daudz raksta, liela aktivitāte, bet neko vairāk. Sākotnēji likās, ka FB AS grupa ir zelta bedre, jo sāku lietot nesen un rakstīja daudzas, bet šobrīd jau no 4 pircējām gaidu naudu, kas "noteikti ņems" un izprasījušas kontu vai adresi, uz kuru braukt pakaļ, nemaz nerunājot par 20 vēstulēm, kas jautā informāciju, kas sludinājumā jau ierakstīta - daudz iztērēta laika, nekādu rezultātu.
8) Gribēju vēl ko bilst, bet piemirsu. Patīk zemās cenas šeit. Foršas lietas lēti var nopirkt :)

piekritu,ir jagaida atverskapi uzlabojumi un tad jau reklamas izdaris savu darbu un bus jauni lietotaji .ir jau ta ka daudzi nezin par so portalu,es ari biju viena no tam kas nejausi uzgaja un tad nodomaju pameginat.(man ir paveicies jo tiesam ir ta ka perk un perku es)viss super

Paldies par viedokļiem un ieteikumiem!

Par uzlabojumiem:
Kopš portāls ir daļa no DELFI, uzlabojumi tiek veikti nepārtraukti. Ar lielāko daļu no tiem ir iespējams iepazīties ŠEIT.

Paralēli šiem uzlabojumiem, mēs izstrādājam arī jauno portāla versiju, kurai būs gan mūsdienīgs dizains, gan pielāgosies mobilajām ierīcēm, gan būs arī uzlabots sludinājumus filtrs.

Mēs labprāt šos uzlabojumus ieviestu jau tagad, bet diemžēl pašreizējā portāla versija mūs tehniski ierobežo un ne visus atjauninājumus ir iespējams veikt. Tāpēc vēl nedaudz jāuzgaida un arī šie uzlabojumi būs.

Par reklāmām:
Inky principā atbildēja uz šo jautājumu, bet varu piebilst, ka arī pašlaik portāls tiek reklamēts, taču tas notiek minimālā apjomā. Tuvākajā nākotnē tas noteikti tiks palielināts.

jaaa. Andele, tikai tur par katru sludinājumu jāmaksā !!! tur vairs neieskatos pat!

31 - 40 no 50