FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ķirbju sēklu eļļa

Sveikas!

Vēlos padalīties pieredzē par ķirbju sēklu eļļu. Varbūt kādai noder....

Tātad sāku lietot pēc draudzenes ieteikuma, vispirms, protams, sameklēju info google, pēc tam jau sekoja gājiens uz aptieku. Es iegādājos tieši eļļu, bet ir arī kapsulas.

Var lietot gan iekšķīgi, gan ārēji. Lietoju nepilnas 2 nedēļas, nevaru neko pateikt, kas ir mainījies no iekšķīgās lietošanas, bet tā kā ziežu eļļu uz sejas, varu teikt-ļoti labi! Man ir t veida zona, cīnījos ar pinnēm, esmu lietojusi dažādus līdzekļus (arī kosmetoloģes ieteiktos), bet vairāk nauda izviesta vējā nekā līdzēts. Bet pēc eļļas lietošānas tiešām var redzēt, ka pinnes ir samazinājušās un sejas āda arī ir uzlabojusies.

Cena no nepilniem 5 Eur - padsmit. Atkarīgs kas ražo un tilpums. Ja kādai rodas vēlme iegādāties, iesaku ņemt to, kas ir 100%, bez piemaisījumiem un vadīties pēc Uztura bagātinātāju reģistra, lai būtu pavisam drošs, ka pudelītē ir tas, kas rakstīts uz iepkojuma!

Jaukas brīvdienas!

3 Atbildes

arī man ir laba pieredze ar šo eļļu :-) pirku pirmo reizi rimi , tā kā biju sajūsmā par rezultātu tad iegādājos biotēkas veikalos. no rīta tukšā dūšā pāris ēdamkarotes un ādai labi. matu maskās, sejas maskās - ideāli. pavasaris tuvojās....

Tikai laba pieredze.

Ķirbis-lielākā zināmā oga,izslavēts(un ne bez iemesla) ar to,ka pielietojams pilnīgi viss-no sēklas līdz auglim,lapas,kāts,zieds un dažādākajos veidos-tas katra paša rocībā un protams organisms teiks tikai paldies,bet āda,mati,nagi priecēs acis sev un citiem!Jebkura no eļļām,ko lietosim dos savu labumu,tikai jāizvēlas ,kas patīkama pēc garšas,aromāta,jo ar riebumu lietojot rezultāts var nebūt īstais.Un patiesībā mēs milzum iegūtu,ja lietotu kursu veidā jebkuru no eļļām-iekšķīgi un ārīgi-ietaupītu laiku un līdzekļus dzenoties pēc reklāmu krēmiem,losjoniem,balzamiem utt.Smaidīgs

1 - 3 no 3